Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Chłopaki dali czadu :good::decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
:hi: w niedzielny poranek
Opublikowano

:hi: w ten piękny dzień

Wiadomo pogoda cymes bo klub A4 ma spota w SR :naughty:

Na razie, lecę z mama do kościoła.

Arek widzę że impreza była przednia żałuje że nie byłem, może kiedyś se to odbiję :gwizdanie:

Opublikowano

Hm chyba wpadne na spota bo jeszcze nie byłem :) btw bedzie ktos mial Vaga na spocie?

Opublikowano
  • Autor

Hm chyba wpadne na spota bo jeszcze nie byłem :) btw bedzie ktos mial Vaga na spocie?

oczywiscie zapraszamy :good:

ps: pierwsze vag'owanie dopiero na 3 spocie ew. na pierwszym za 50 zl :cool1: (zbyt duzo razy pojawialy sie nowe osoba, a po vag'owaniu na pierwszym spocie znikaly)

Opublikowano

:hi: o poranku

Daniel ja bede na 100%

Gliwice i Katowice daja czadu jak widac ciekawe jak sie dzis beda czuc :gwizdanie:

H4mm3r jak przyjedziesz dzis wez VAGa [br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 11:19_________________________________________________Arek, w ktorym miejscu schowales CB radio?

dzis mi pod domem chyba 3 policje jechaly na akcje, czyzby ekipa z szymocic wracala? :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

Hm chyba wpadne na spota bo jeszcze nie byłem :) btw bedzie ktos mial Vaga na spocie?

oczywiscie zapraszamy :good:

ps: pierwsze vag'owanie dopiero na 3 spocie ew. na pierwszym za 50 zl :cool1: (zbyt duzo razy pojawialy sie nowe osoba, a po vag'owaniu na pierwszym spocie znikaly)

Dokładnie , ale 50 złoty może nie wystarczy 0.7 czystej polskiej wódki :cool1:

Opublikowano
  • Autor
Arek, w ktorym miejscu schowales CB radio?

zamontowane pod podlokietnikiem

dzis mi pod domem chyba 3 policje jechaly na akcje, czyzby ekipa z szymocic wracala?

albo postanowili dalej sie kąpać i potrzebna byla interwencja :gwizdanie:

Opublikowano
dzis mi pod domem chyba 3 policje jechaly na akcje, czyzby ekipa z szymocic wracala?

albo postanowili dalej sie kąpać i potrzebna byla interwencja :gwizdanie:

:polew:

Opublikowano
Arek, w ktorym miejscu schowales CB radio?

zamontowane pod podlokietnikiem

dzis mi pod domem chyba 3 policje jechaly na akcje, czyzby ekipa z szymocic wracala?

albo postanowili dalej sie kąpać i potrzebna byla interwencja :gwizdanie:

byc moze, przedchwila jechalo pogotowie, Miron wzial chyba sprawy w swoje rece... :naughty:

Opublikowano
  • Autor

ale niestety z wczoraj jest jedna zla informacja..... :confused4:

.... Seves odpadł jako pierwszy wiec Rybnik zostal pokonany ;(

aaaa, Seves jeszcze raz wszystkiego najlepszego :drunk:

dzisiaj znow bedzie to pyszne ciasto :naughty:

Opublikowano

A nie było to przypadkiem pogotowie z wariatkowa (szpitala z ul. gliwickiej) :gwizdanie:

:kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Seves 100 lat...

pracy w kamieniolomie...

Opublikowano

Seves jeszcze raz wszystkiego najlepszego :drunk:

dzisiaj znow bedzie to pyszne ciasto :naughty:

Seves sto lat :drunk: czyli dziś już dwie flaszeczki stawiasz + ciasto :gwizdanie: :kox:

Opublikowano
  • Autor

tak sie troszku zastanawiam czy na okres zimowy nie warto tak troszke godzinke przesunac na wczesniejsza :mysli: bo jak taka pogoda jest az szkoda spotykac sie juz po ciemnku i gdy zaczyna byc zimno

Opublikowano

tak sie troszku zastanawiam czy na okres zimowy nie warto tak troszke godzinke przesunac na wczesniejsza :mysli: bo jak taka pogoda jest az szkoda spotykac sie juz po ciemnku i gdy zaczyna byc zimno

Tez nad tym myślałem :wink4:

To co robimy o 17:00 :?: :!: :decayed:

[br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 12:14_________________________________________________Pany zamawiamy ? >>> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=170027.0

Opublikowano
  • Autor

tak sie troszku zastanawiam czy na okres zimowy nie warto tak troszke godzinke przesunac na wczesniejsza :mysli: bo jak taka pogoda jest az szkoda spotykac sie juz po ciemnku i gdy zaczyna byc zimno

Tez nad tym myślałem :wink4:

To co robimy o 17:00 :?: :!: :decayed:

dzisiaj juz nie zmieniajmy godziny ale nastepny moze byc na 16:00-17:00 jesli wiekszosc bedzie za :gwizdanie:

ja mam przyrzad do mierzenia bieznika jakby co :rolleyes:

Opublikowano

ja mam przyrzad do mierzenia bieznika jakby co :rolleyes:

Ale jak myslisz spróbować to zamówić , czy to jakaś podpucha :mysli:

... a co tam zamówiłem , zobaczymy czy przyjdzie

Opublikowano
  • Autor

ja mam przyrzad do mierzenia bieznika jakby co :rolleyes:

Ale jak myslisz spróbować to zamówić , czy to jakaś podpucha :mysli:

... a co tam zamówiłem , zobaczymy czy przyjdzie

moze przyjdzie ale czy to nie dla tego aby zdobys dane osobowe :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.