Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

raczej jesteś smarkatszy :wink4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

znowu nie przesadzaj ;p

Opublikowano
:tongue4:
Opublikowano

Chłopaki pozwolicie ze sie pochwale.. fura pali :radocha: wlasnie majster dzwonil

cewka wymieniona, wtyczka na cewke i bezpiecznik :wink4:

Opublikowano

powodzenia :good:

Opublikowano

spadam do roboty, trzymta sie :hi:

Opublikowano

spadam do roboty, trzymta sie :hi:

:hi: przyjemnej nocki ;)

Opublikowano
:hi: na pewno będzie przyjemna u Ciebie pewnie po autko lecisz
Opublikowano

:hi: na pewno będzie przyjemna u Ciebie pewnie po autko lecisz

nie nie no juz na spokojnie jutro ;)

Opublikowano

:hi: na pewno będzie przyjemna u Ciebie pewnie po autko lecisz

nie nie no juz na spokojnie jutro ;)

ja bym nie wytrzymał :a4fan:
Opublikowano

ja normalnie tez nie :)

ale kumpel powiedzial mi zebym na spokojnie jutro przyjechal :confused4:

to nie bede jego cierpliwosci nadwyrezal :wink4:

Opublikowano
tylko uważajcie z tymi inwektywami o Darko bo na spota z kumplami przyjedzie i mały wypierdol zrobi

Już się boimy :polew: :polew: :polew:

Seves to w niedziele będziesz :?:

Arek a do której tam chcesz być :?:

Opublikowano
:hi: Wiesiek kupowałeś zenony na wodzisławskiej dużo z tym roboty?
Opublikowano
tylko uważajcie z tymi inwektywami o Darko bo na spota z kumplami przyjedzie i mały wypierdol zrobi

Już się boimy :polew: :polew: :polew:

Seves to w niedziele będziesz :?:

Arek a do której tam chcesz być :?:

tak jest bede :ok2:

ale kieliszki kazdy w swoim zakresie :gwizdanie:

Opublikowano

tak jest bede :ok2:

ale kieliszki kazdy w swoim zakresie :gwizdanie:

Jeden wystarczy :kox:

:hi: Wiesiek kupowałeś zenony na wodzisławskiej dużo z tym roboty?

Nie kupiłem w niemcowni na ebay :tongue4:

Opublikowano

tak jest bede :ok2:

ale kieliszki kazdy w swoim zakresie :gwizdanie:

Jeden wystarczy :kox:

:hi: Wiesiek kupowałeś zenony na wodzisławskiej dużo z tym roboty?

Nie kupiłem w niemcowni na ebay :tongue4:

a z montażem były jakieś problemy?[br]Dopisany: 12 Listopad 2010, 22:28_________________________________________________dobranoc :hi:
Opublikowano

Żadnych problemów z montażem.

Opublikowano

tak jest bede :ok2:

ale kieliszki kazdy w swoim zakresie :gwizdanie:

Jeden wystarczy :kox:

:hi: Wiesiek kupowałeś zenony na wodzisławskiej dużo z tym roboty?

Nie kupiłem w niemcowni na ebay :tongue4:

a z montażem były jakieś problemy?[br]Dopisany: 12 Listopad 2010, 22:28_________________________________________________dobranoc :hi:

:hi:[br]Dopisany: 12 Listopad 2010, 22:59_________________________________________________

Żadnych problemów z montażem.

Wiesiek... mam pytanie.. ale obiecaj ze sie nie bedziesz napier...dalac :naughty:

Opublikowano

No dawaj

Opublikowano

co to te zenony :P

:polew:

kurde xenon wiem, hid tez :P

a zenon?

nie no serio szczerze pytam bo co to po prostu xenon w normlanej lampie? hid?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.