Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja Wam powiem tak... b5 wystarczy ze jest zadbane.. umyte no i ma nie najgorsza fele i jest :kox: :kox: :kox:

:baseball:

:decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

dobra czas na mnie :hi:

nie narob sie, a zarob :hi:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=168764.0 a wam w którą stronę się ta dziwk kręci ?

przeciez ona wogole sie nie kreci :blink:

Opublikowano

chodzi o spoty w gliwicach :gwizdanie:

no i to bylo zartem pisane

Nie załapałem :decayed:

nie warto się o śmieciach rozwodzić wyżej sra niż dupe ma :naughty:

Znaczy się sugerujesz że jak by spadł z poziomu swojego ego do poziomu swojej inteligencji to by z niego mokra plama została :decayed:

masz rację ja mimo iż jeżdżę złomem kocham ten złom jak byłby moim drugim sercem :)

ja to musze kiedys ten Twoj "zlom" zobaczyc bo z opisu widze ze piekna furka.. ajm i 2001 :gwizdanie:

Seves nie ma co ogladac :no:

:decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ja Wam powiem tak... b5 wystarczy ze jest zadbane.. umyte no i ma nie najgorsza fele i jest :kox: :kox: :kox: duzo lampy z polifta daja.. ew. tylne swiatelka tez i czy rok 95 czy 2001 jak zadbane to jest wypas i koks dla mnie :good: :good: :good:

no ja fel na 18,19 nie zmienię w takim razie moje B5 będzie kupa złomu i już :foch:
Opublikowano

kurde zara do roboty a nie chce sie jak....

przesrane :confused4: ale weekend wolny :naughty:

Nie wierze w to :P decks tak nie potrafi :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

ja Wam powiem tak... b5 wystarczy ze jest zadbane.. umyte no i ma nie najgorsza fele i jest :kox: :kox: :kox:

:baseball:

:decayed:

Guru wiemy, wiemy. ty nie myjesz auta bo nie chcesz aby ci go zaj..li

Opublikowano

dobra czas na mnie :hi:

nie narob sie, a zarob :hi:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=168764.0 a wam w którą stronę się ta dziwk kręci ?

przeciez ona wogole sie nie kreci :blink:

:hi: sie ma decks no jak się nie kręci widzę że Ty masz jeszcze bardziej zryty beret jak ja :polew:
Opublikowano

ja Wam powiem tak... b5 wystarczy ze jest zadbane.. umyte no i ma nie najgorsza fele i jest :kox: :kox: :kox:

:baseball:

:decayed:

Guru wiemy, wiemy. ty nie myjesz auta bo nie chcesz aby ci go zaj..li

I tego się trzymajmy :decayed:

Opublikowano

kurde zara do roboty a nie chce sie jak....

jak do roboty święto mamy :drunk:

stan wyplaty musi sie zgadzac wiec musze orac :kox:[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 21:14_________________________________________________

kurde zara do roboty a nie chce sie jak....

przesrane :confused4: ale weekend wolny :naughty:

no baa :cool1:

seeeerio ? Decks ma wolny weekend ?

toz to swieto nad swietami :wink4::decayed:

Opublikowano
Mironia to ja bym też odwiedził ale niestety brak pojazdu

H4mm3R a moze moglby cie ktos podrzucic na 19:00 na Rybnik to pojechalbys ze mna, a potem cie odwioze :wink4:

Spoko Pany jeszcze będzie okazja, może za tydz. się na Gliwickie wybiorę jak mi auto zrobią :wink4:

Hammer no ja sie nie moge doczekac jak ja zobacze w nowej odslonie bo cos fest tajemniczy jestes :gwizdanie:

zdradz cos :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Nie będę psuć niespodzianki :tongue4::decayed:

tylko przod czy przy okazji jeszcze cos wyrezasz.. bo wiesz ja tam czaaasem jak cos przeczytam to koduje sobie

a gdzies tam cos o bixach wspomniales :P tylko nie wiem czy to teraz montujesz czy je juz miales :gwizdanie: zderzak s4 tak? grill s4? :naughty:

tu na rybnickich i tak nikt nie czyta to mozesz sie pochwalic bo na Twoim watku bedzie szok :kox: :kox: :kox: :kox:

:gwizdanie: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

kurde zara do roboty a nie chce sie jak....

jak do roboty święto mamy :drunk:

stan wyplaty musi sie zgadzac wiec musze orac :kox:[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 21:14_________________________________________________

kurde zara do roboty a nie chce sie jak....

przesrane :confused4: ale weekend wolny :naughty:

no baa :cool1:

seeeerio ? Decks ma wolny weekend ?

toz to swieto nad swietami :wink4::decayed:

pierwszy w tym roku :naughty:

ja Wam powiem tak... b5 wystarczy ze jest zadbane.. umyte no i ma nie najgorsza fele i jest :kox: :kox: :kox:

:baseball:

:decayed:

Guru wiemy, wiemy. ty nie myjesz auta bo nie chcesz aby ci go zaj..li

I tego się trzymajmy :decayed:

mam na to jeszcze inna teorie ale to juz zostawie dla siebie :gwizdanie:

Opublikowano

dobra czas na mnie :hi:

:hi:

ja Wam powiem tak... b5 wystarczy ze jest zadbane.. umyte no i ma nie najgorsza fele i jest :kox: :kox: :kox:

:baseball:

:decayed:

:polew: :polew: :polew:

no Guru jakby nie bylo fakt delikatnie podbilem do Ciebie :naughty:

Opublikowano

mam na to jeszcze inna teorie ale to juz zostawie dla siebie :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

Angry do b5 idealnie pasuja 17 - wg mnie optymalnie.. i nie potrzebujesz wcale 18 :gwizdanie:

a wiesz co jest lepsze... ze mam akurat moje do sprzedania :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Angry do b5 idealnie pasuja 17 - wg mnie optymalnie.. i nie potrzebujesz wcale 18 :gwizdanie:

a wiesz co jest lepsze... ze mam akurat moje do sprzedania :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

tak też myślałem :polew:
Opublikowano
  • Autor

Angry do b5 idealnie pasuja 17 - wg mnie optymalnie.. i nie potrzebujesz wcale 18 :gwizdanie:

a wiesz co jest lepsze... ze mam akurat moje do sprzedania :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

ja mam 2 komplety do sprzedania :naughty:

:decayed:

Opublikowano

ale lecicie z tymi stronami niedługo zamiast opijać 200 to 300 przyjdzie :kox:[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 21:33_________________________________________________zobaczcie statystyki kto tam największym spamerem w dniu dzisiejszym :polew:

Opublikowano

No kurde blade tylko do roboty przyjechałem a tu tyle spamu. :naughty:

Ten kolo coście o nim pisali to ładny gość musi być, szkoda że nie byłem wtedy na spocie :przebiegly:

Angry dajesz jedną naklejke Wieśkowi

Opublikowano

jak się nie mylę to na takich felach chyba jeździ zielona pastylowa B5 na SWD...

Opublikowano

No kurde blade tylko do roboty przyjechałem a tu tyle spamu. :naughty:

Ten kolo coście o nim pisali to ładny gość musi być, szkoda że nie byłem wtedy na spocie :przebiegly:

Angry dajesz jedną naklejke Wieśkowi

ty to masz fajną robotę :cool1:[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 21:42_________________________________________________Wiesiek mam nadzieję że się na spocie o te naklejki nie pobijecie mam tylko trzy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.