Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Angry biore naklejki jak Ci zostaly :wink4:

a jedna za ile ? :tongue4::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nie no fakt poczytalem ten jego watek i dobrze ze chlopaki tam kopiowali jego wypowiedzi bo widac jak jechal po kazdym kto mial inne zdanie niz to ze jego fura to jest najnajnajnajnajnajpiekniejsza :polew: :polew:

no co za gosc..

ale na kreske moze podjechac.. mial tam tiptronica chyba :>

mysle ze byloby ciekawie :kox:

jak masz wiecej to i ja jedna bym prosil...

Wy macie B7 nie stać was :decayed::polew:

no przez to o jedna pytam :> :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

do b6 bralbym wszystkie :P taki kiedys mialem gest :decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Angry biore naklejki jak Ci zostaly :wink4:

a jedna za ile ? :tongue4::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nie no fakt poczytalem ten jego watek i dobrze ze chlopaki tam kopiowali jego wypowiedzi bo widac jak jechal po kazdym kto mial inne zdanie niz to ze jego fura to jest najnajnajnajnajnajpiekniejsza :polew: :polew:

no co za gosc..

ale na kreske moze podjechac.. mial tam tiptronica chyba :>

mysle ze byloby ciekawie :kox:

jak masz wiecej to i ja jedna bym prosil...

Wy macie B7 nie stać was :decayed::polew:

postoje troche pod kosciolem z puszka wośp i bedzie :chytry:

Opublikowano
  • Autor

Angry biore naklejki jak Ci zostaly :wink4:

a jedna za ile ? :tongue4::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nie no fakt poczytalem ten jego watek i dobrze ze chlopaki tam kopiowali jego wypowiedzi bo widac jak jechal po kazdym kto mial inne zdanie niz to ze jego fura to jest najnajnajnajnajnajpiekniejsza :polew: :polew:

no co za gosc..

ale na kreske moze podjechac.. mial tam tiptronica chyba :>

mysle ze byloby ciekawie :kox:

jak masz wiecej to i ja jedna bym prosil...

Wy macie B7 nie stać was :decayed::polew:

ja mam B5 wiec wezme wszystkie trzy :decayed:

Opublikowano

Angry biore naklejki jak Ci zostaly :wink4:

a jedna za ile ? :tongue4::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nie no fakt poczytalem ten jego watek i dobrze ze chlopaki tam kopiowali jego wypowiedzi bo widac jak jechal po kazdym kto mial inne zdanie niz to ze jego fura to jest najnajnajnajnajnajpiekniejsza :polew: :polew:

no co za gosc..

ale na kreske moze podjechac.. mial tam tiptronica chyba :>

mysle ze byloby ciekawie :kox:

jak masz wiecej to i ja jedna bym prosil...

Wy macie B7 nie stać was :decayed::polew:

postoje troche pod kosciolem z puszka wośp i bedzie :chytry:

:decayed:

Angry biore naklejki jak Ci zostaly :wink4:

a jedna za ile ? :tongue4::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nie no fakt poczytalem ten jego watek i dobrze ze chlopaki tam kopiowali jego wypowiedzi bo widac jak jechal po kazdym kto mial inne zdanie niz to ze jego fura to jest najnajnajnajnajnajpiekniejsza :polew: :polew:

no co za gosc..

ale na kreske moze podjechac.. mial tam tiptronica chyba :>

mysle ze byloby ciekawie :kox:

jak masz wiecej to i ja jedna bym prosil...

Wy macie B7 nie stać was :decayed::polew:

ja mam B5 wiec wezme wszystkie trzy :decayed:

:polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Arek i sie dogadamy :naughty:

nie ma problemu :wink4:

10 zl/szt :decayed:

Opublikowano

Arku zdaje się że ty masz naklejki z boku potrzebujesz na ołtarzyk? :tongue4:

Opublikowano

Arek i sie dogadamy :naughty:

nie ma problemu :wink4:

10 zl/szt :decayed:

biore :cool1:

Opublikowano

Angry jaki w ogole masz rozmiar tych neklejek?

ja potrzebuje srodek tylnej szyby na pewno.. moze na obie boczne tez :mysli: ale to jeszcze przemysle :wink4:

Opublikowano

chodzi o spoty w gliwicach :gwizdanie:

no i to bylo zartem pisane

Nie załapałem :decayed:

nie warto się o śmieciach rozwodzić wyżej sra niż dupe ma :naughty:

Znaczy się sugerujesz że jak by spadł z poziomu swojego ego do poziomu swojej inteligencji to by z niego mokra plama została :decayed:

masz rację ja mimo iż jeżdżę złomem kocham ten złom jak byłby moim drugim sercem :)
Opublikowano

Angry z tego co czytam biore wszystkie 3 w tej promo za 10 :decayed:

a potem najwyzej odsprzedam :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Angry jaki w ogole masz rozmiar tych neklejek?

ja potrzebuje srodek tylnej szyby na pewno.. moze na obie boczne tez :mysli: ale to jeszcze przemysle :wink4:

seves licze na jakas trase przez miasto oczywiscie jako pasazer, nowym wozidlem :naughty:

Opublikowano
  • Autor

wlaczcie sobie TVP2 :decayed:

Opublikowano

Angry jaki w ogole masz rozmiar tych neklejek?

ja potrzebuje srodek tylnej szyby na pewno.. moze na obie boczne tez :mysli: ale to jeszcze przemysle :wink4:

no nie wariuj nie chce mi się teraz ich mierzyć ale ze 20cm na 5cm chyba :wink4:
Opublikowano
Mironia to ja bym też odwiedził ale niestety brak pojazdu

H4mm3R a moze moglby cie ktos podrzucic na 19:00 na Rybnik to pojechalbys ze mna, a potem cie odwioze :wink4:

Spoko Pany jeszcze będzie okazja, może za tydz. się na Gliwickie wybiorę jak mi auto zrobią :wink4:

Opublikowano

chodzi o spoty w gliwicach :gwizdanie:

no i to bylo zartem pisane

Nie załapałem :decayed:

nie warto się o śmieciach rozwodzić wyżej sra niż dupe ma :naughty:

Znaczy się sugerujesz że jak by spadł z poziomu swojego ego do poziomu swojej inteligencji to by z niego mokra plama została :decayed:

masz rację ja mimo iż jeżdżę złomem kocham ten złom jak byłby moim drugim sercem :)

ja to musze kiedys ten Twoj "zlom" zobaczyc bo z opisu widze ze piekna furka.. ajm i 2001 :gwizdanie:

Opublikowano

chodzi o spoty w gliwicach :gwizdanie:

no i to bylo zartem pisane

Nie załapałem :decayed:

nie warto się o śmieciach rozwodzić wyżej sra niż dupe ma :naughty:

Znaczy się sugerujesz że jak by spadł z poziomu swojego ego do poziomu swojej inteligencji to by z niego mokra plama została :decayed:

masz rację ja mimo iż jeżdżę złomem kocham ten złom jak byłby moim drugim sercem :)

Wolę mieć takiego "złoma" jak to koleś powiedział niż mieć B7 i być takim ciulem :)

Opublikowano
  • Autor

Angry z tego co czytam biore wszystkie 3 w tej promo za 10 :decayed:

a potem najwyzej odsprzedam :polew: :polew: :polew: :polew:

juz nieaktualne :no:

zaraz bedzie ogloszenie w dziale sprzedam :gwizdanie:

Opublikowano

dobra zaczynamy licytację naklejek cena wywoławcza 10pln po raz pierwszy SEVES kto da więcej :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

chodzi o spoty w gliwicach :gwizdanie:

no i to bylo zartem pisane

Nie załapałem :decayed:

nie warto się o śmieciach rozwodzić wyżej sra niż dupe ma :naughty:

Znaczy się sugerujesz że jak by spadł z poziomu swojego ego do poziomu swojej inteligencji to by z niego mokra plama została :decayed:

masz rację ja mimo iż jeżdżę złomem kocham ten złom jak byłby moim drugim sercem :)

ja to musze kiedys ten Twoj "zlom" zobaczyc bo z opisu widze ze piekna furka.. ajm i 2001 :gwizdanie:

Seves nie ma co ogladac :no:

:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.