Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No z takim podejściem jaki dał popis to może na eu powinien się zalogować bo tu się takich raczej nie toleruje :chytry:

Nic nie wiem w temacie, ale nie mogę nawet wejść na jego profil.

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No z takim podejściem jaki dał popis to może na eu powinien się zalogować bo tu się takich raczej nie toleruje :chytry:

Nic nie wiem w temacie, ale nie mogę nawet wejść na jego profil.

Bo jego profil już nie istnieje a jak nie wiesz o co chodzi to poczytaj ten wątek choć i tak kilka postów poleciało do kosza

Opublikowano
  • Autor

a to autko naszego nowego kolegi :naughty: okropnie mi sie podoba :kox:

6a5e7399c0746690m.jpg 934356f0e6bbc9f3m.jpg

A to mam nadzieję nie ten "kolega" :mysli: :?:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=168580.0

A co nie lubisz go :cool1:

No z takim podejściem jaki dał popis to może na eu powinien się zalogować bo tu się takich raczej nie toleruje :chytry:

no nawet nie wiedzialem ze zalozyl temat na forum :gwizdanie: i widze tez ze kolega opuscil nasze forum :blink:

Opublikowano

a to autko naszego nowego kolegi :naughty: okropnie mi sie podoba :kox:

6a5e7399c0746690m.jpg 934356f0e6bbc9f3m.jpg

A to mam nadzieję nie ten "kolega" :mysli: :?:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=168580.0

A co nie lubisz go :cool1:

No z takim podejściem jaki dał popis to może na eu powinien się zalogować bo tu się takich raczej nie toleruje :chytry:

no nawet nie wiedzialem ze zalozyl temat na forum :gwizdanie: i widze tez ze kolega opuscil nasze forum :blink:

A tu takie rozczarowanie nie :cool1:

Opublikowano

Z tego co tam wyczytałem to nic nie wywnioskowałem ale chyba najlepsze posty już poleciały do kosza :mysli:

Opublikowano

Z tego co tam wyczytałem to nic nie wywnioskowałem ale chyba najlepsze posty już poleciały do kosza :mysli:

No

Opublikowano
  • Autor
A tu takie rozczarowanie nie :cool1:

no troche :gwizdanie:

Z tego co tam wyczytałem to nic nie wywnioskowałem ale chyba najlepsze posty już poleciały do kosza :mysli:

no wlasnie i bardzo szkoda :rolleyes:

Opublikowano

Nie wiem jak tam na spocie ale na forum zachował się jak ciul

Opublikowano

Może ma amerykańskie spojrzenie na świat :polew:

Opublikowano

A dlaczego "na imprezkę Gliwic i Katowic" :mysli:

ops :embarrassed: mialo byc na Mironową imprezke :rolleyes:

impreza wspólna :)

ja moze wpadne ale nie na cala noc, w tamte okolice ma 10 min drogi

Opublikowano
  • Autor

A dlaczego "na imprezkę Gliwic i Katowic" :mysli:

ops :embarrassed: mialo byc na Mironową imprezke :rolleyes:

impreza wspólna :)

ja moze wpadne ale nie na cala noc, w tamte okolice ma 10 min drogi

to kaj ty dokladnie mieszkosz, w Gorkach, w Suminie :?:

Opublikowano

nie, kolo zalewu jak sie na rudy leci, jak sie fechtna to 10 min i zech tam je ;p[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 17:08_________________________________________________i wolny weekend robia :naughty:

Opublikowano
  • Autor

to lecimy razem :?: :naughty:

ja bede wyjezdzal z Rybnika przed 19:00

Opublikowano

to lecimy razem :?: :naughty:

ja bede wyjezdzal z Rybnika przed 19:00

tylko nie wiem jak tam ze spaniem bedzie bo raczej takie manewry chyba odpadna z mojej strony ale lecimy[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 17:14_________________________________________________wszak musze poznac ekipy z innych miast :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

to lecimy razem :?: :naughty:

ja bede wyjezdzal z Rybnika przed 19:00

tylko nie wiem jak tam ze spaniem bedzie bo raczej takie manewry chyba odpadna z mojej strony ale lecimy[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 17:14_________________________________________________wszak musze poznac ekipy z innych miast :gwizdanie:

ja w sumie do 7:00 rano bede mial czas ale miejsc brak na spanie wiec bede wracal do domu :wink4:

Opublikowano

mysle tak kolo 2-3 w nocy moze troche wczesniej zaleznie od tego co sie bedzie szykowac na niedziele

Opublikowano
  • Autor

jak cos to moge po ciebie wpasc to bedziesz mogl :drunk:

Opublikowano

to sie jeszcze ugadamy dokladniej co do tego niedajboze pozniej cos by wypadlo i musialbym wracac ale zobaczymy

Opublikowano
  • Autor

to sie jeszcze ugadamy dokladniej co do tego niedajboze pozniej cos by wypadlo i musialbym wracac ale zobaczymy

no masz racje :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.