Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mały problem z kompem :wink4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No zenonki wyrezane, teraz tylko test jak pojadę do roboty na nockę :kox:[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 15:59_________________________________________________

mały problem z kompem :wink4:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

mały problem z kompem :wink4:

Aha a już myślałem że Cię palec świerzbi :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Miron spokojnie, raz wystarczy napisac :decayed:

Oj już się nie czepiaj :tongue4:

nie czepiam sie :tongue4:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

Miron spokojnie, raz wystarczy napisac :decayed:

:polew:

Opublikowano
  • Autor

No zenonki wyrezane, teraz tylko test jak pojadę do roboty na nockę :kox:

jaka barwa :?:

Opublikowano

Arek a gdzie twój piękny avatar :?:

4300K[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 16:03_________________________________________________Zmieniałeś bezpieczniki po zamontowaniu zenków :?:

Opublikowano
  • Autor

Arek a gdzie twój piękny avatar :?:

4300K

jaki avatar :mysli:

barwa idealna wiec bedziesz zadowolony, nawet w deszczu :good:

Opublikowano

No co nie widzę twojego avatara po lewej w rubryce uzytkownika

Opublikowano
  • Autor

Zmieniałeś bezpieczniki po zamontowaniu zenków :?:

nie zmienialem, a trzeba :?:

No co nie widzę twojego avatara po lewej w rubryce uzytkownika

ja juz avatara nie mam od bardzo dawna :cool1:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
  • Autor

teraz zauwazylem ze zapomnialem wrzucic do naszej galerii zdjec z ostatniego spota :embarrassed: dzis to nadrobie

a to autko naszego nowego kolegi :naughty: okropnie mi sie podoba :kox:

6a5e7399c0746690m.jpg 934356f0e6bbc9f3m.jpg

Seves bedzie z kim na kresce stanac :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 16:17_________________________________________________

:siema:

czesc Daniel :hi:

jedziemy w sobote na imprezke :?:

Opublikowano

Zmieniałeś bezpieczniki po zamontowaniu zenków :?:

nie zmienialem, a trzeba :?:

No co nie widzę twojego avatara po lewej w rubryce uzytkownika

ja juz avatara nie mam od bardzo dawna :cool1:

Piszą żeby dać 20A zamiast 15A bo przy rozruchu jest większy pobór, ale ja też zostawiam ori. :wink4:

No to ja bystry jestem jak nic że nie zauważyłem braku avatra, chyba że już niedowidzę co tez jest normalne :kox:

Opublikowano
  • Autor

ciekawe jak tam Robertowi idzie z "wątrobą" :mysli:

Opublikowano

ciekawe jak tam Robertowi idzie z "wątrobą" :mysli:

Obawiam się że jutro będzie swoja leczył :polew:

Opublikowano

a to autko naszego nowego kolegi :naughty: okropnie mi sie podoba :kox:

6a5e7399c0746690m.jpg 934356f0e6bbc9f3m.jpg

A to mam nadzieję nie ten "kolega" :mysli: :?:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=168580.0

Opublikowano

a to autko naszego nowego kolegi :naughty: okropnie mi sie podoba :kox:

6a5e7399c0746690m.jpg 934356f0e6bbc9f3m.jpg

A to mam nadzieję nie ten "kolega" :mysli: :?:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=168580.0

A co nie lubisz go :cool1:

Opublikowano

a to autko naszego nowego kolegi :naughty: okropnie mi sie podoba :kox:

6a5e7399c0746690m.jpg 934356f0e6bbc9f3m.jpg

A to mam nadzieję nie ten "kolega" :mysli: :?:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=168580.0

A co nie lubisz go :cool1:

No z takim podejściem jaki dał popis to może na eu powinien się zalogować bo tu się takich raczej nie toleruje :chytry:

Opublikowano

czesc Daniel :hi:

jedziemy w sobote na imprezke :?:

oj nie bardzo buda :angry:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.