Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

jesli kolo sie nie wycofa to 800 zeta z przetwornicami bez zarnikow

Z pomarańczowymi kierunkami? Ja kupiłem wczoraj kompletne z przetwornicami i żarnikami za 1000zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

tam ma chyba bialy kierunek ale nie pamietam dokladnie musialbym go zaczepic... ile orientacyjnie kosztuje caly uklad do sprysku reflektorow?

Nie licząc zderzaka, coś ok 800zł. Jedna dysza to koszt ok 300zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciulato auto wyglada bez xenonow :gwizdanie: ale te koszty to masakra

Eee tam wygląd to pół pana ale widoczność podczas jazdy :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Ja 3 dni po kupnie A4 założyłem ksenony, nie dało sie jeździć na zwykłych soczewkach w nocy (pracowałem wtedy na nocki). Mam 6000K i jest o niebo lepiej niż na zwykłych żarówach:) Też początkowo chciałem samopoziomy i spryski ale... jakoś mi przeszło :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello Chłopaki :hi:

po dlugiej przerwie :kwasny:

:hi:

Autko masz

mam mam :wink4: tylko poki co musze cewke wymienic i u mechanika stoi... bo stara kur tak padla ze stopila sie jej ta czesc plastikowa i przy okazji kawalek wtyczki do ktorej wchodzi...

kurde musieli myc silnik i na 2 3 i 4 cylindrze cewki i swiece normlanie w wodzie staly :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

A olejcie te spryski, ja jak będę zakładał to bez sprysków

A przegląd na lewo :gwizdanie:

ciulato auto wyglada bez xenonow :gwizdanie: ale te koszty to masakra

Ostatnio gadałem z diagnostą i bardziej zwracają na samopoziomowanie, bo jak pojedziesz w 5 osób to tak jak na długich, a tym bardziej na seryjnym zawieszeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

A olejcie te spryski, ja jak będę zakładał to bez sprysków

A przegląd na lewo :gwizdanie:

ciulato auto wyglada bez xenonow :gwizdanie: ale te koszty to masakra

Ostatnio gadałem z diagnostą i bardziej zwracają na samopoziomowanie, bo jak pojedziesz w 5 osób to tak jak na długich, a tym bardziej na seryjnym zawieszeniu.

ja mam założone bixy bez spryskow i bez samopoziomu ale z zaslepkami na spryski i bylem na przegladzie wogule o to nie pytal :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

i jak tam pewnie wszyscy :drunk::drinks: ,a później :sexinbed::kox:[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 20:25_________________________________________________seves jaką to masz furke :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

i jak tam pewnie wszyscy :drunk::drinks: ,a później :sexinbed::kox:[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 20:25_________________________________________________seves jaką to masz furke :?:

zdaje się że ma w profilu z jakieś 200 patatajów[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 20:47_________________________________________________mam pytanie do tych co mają zenony nieori sprawdzają światła na przeglądzie czy załatwiacie na lewo,bo taniej legalnie :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

A olejcie te spryski, ja jak będę zakładał to bez sprysków

A przegląd na lewo :gwizdanie:

ciulato auto wyglada bez xenonow :gwizdanie: ale te koszty to masakra

Ostatnio gadałem z diagnostą i bardziej zwracają na samopoziomowanie, bo jak pojedziesz w 5 osób to tak jak na długich, a tym bardziej na seryjnym zawieszeniu.

ja mam założone bixy bez spryskow i bez samopoziomu ale z zaslepkami na spryski i bylem na przegladzie wogule o to nie pytal :gwizdanie:

no ta ale nie kazdy kontroler taki musi byc, jeszcze bede musial i tak zderzak pod spryski kupic bo nawet nie mam jak sie zaslepkami pochwalic :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

i jak tam pewnie wszyscy :drunk::drinks: ,a później :sexinbed::kox:[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 20:25_________________________________________________seves jaką to masz furke :?:

zdaje się że ma w profilu z jakieś 200 patatajów[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 20:47_________________________________________________mam pytanie do tych co mają zenony nieori sprawdzają światła na przeglądzie czy załatwiacie na lewo,bo taniej legalnie :mysli:

:)

ja kupilem poprzednia furke ("b6" kto widzial na spotach to wie) juz z zamontowanymi hidami 6000 i sobie bardzo chwalilem... na przegladach w ogole na to nie zwracaja uwagi- robilem 2przeglady coroczne + jeden z kupcem bo chcial na stacje diadn podjechac zeby wszystko posprawdzac... i kazda z nich w innej stacji diagnostycznej i ani raz nikt nie pytal ani o spryski ktorych oczywiscie nie mialem ani o samopoziomowanie ;)

a jednak jakby nie bylo 6000 rozni sie bo poswiata lekko na niebiesko jest :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...