Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jesli kolo sie nie wycofa to 800 zeta z przetwornicami bez zarnikow

Z pomarańczowymi kierunkami? Ja kupiłem wczoraj kompletne z przetwornicami i żarnikami za 1000zł.

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tam ma chyba bialy kierunek ale nie pamietam dokladnie musialbym go zaczepic... ile orientacyjnie kosztuje caly uklad do sprysku reflektorow?

Opublikowano

tam ma chyba bialy kierunek ale nie pamietam dokladnie musialbym go zaczepic... ile orientacyjnie kosztuje caly uklad do sprysku reflektorow?

Nie licząc zderzaka, coś ok 800zł. Jedna dysza to koszt ok 300zł.

Opublikowano

no to troche kosztow jest

Opublikowano

:hi:

A olejcie te spryski, ja jak będę zakładał to bez sprysków

Opublikowano

ciulato auto wyglada bez xenonow :gwizdanie: ale te koszty to masakra

Opublikowano

ciulato auto wyglada bez xenonow :gwizdanie: ale te koszty to masakra

Eee tam wygląd to pół pana ale widoczność podczas jazdy :evil:

Opublikowano

ciulato auto wyglada bez xenonow :gwizdanie: ale te koszty to masakra

Eee tam wygląd to pół pana ale widoczność podczas jazdy :evil:

wszystko wskazuje na to by je wymienic :kox:

Opublikowano

Yhy :wink4:

Opublikowano
:hi: Ja 3 dni po kupnie A4 założyłem ksenony, nie dało sie jeździć na zwykłych soczewkach w nocy (pracowałem wtedy na nocki). Mam 6000K i jest o niebo lepiej niż na zwykłych żarówach:) Też początkowo chciałem samopoziomy i spryski ale... jakoś mi przeszło :naughty:
Opublikowano

hello Chłopaki :hi:

po dlugiej przerwie :kwasny:

Opublikowano

hello Chłopaki :hi:

po dlugiej przerwie :kwasny:

:hi:

Autko masz

Opublikowano

hello Chłopaki :hi:

po dlugiej przerwie :kwasny:

:hi:

Autko masz

mam mam :wink4: tylko poki co musze cewke wymienic i u mechanika stoi... bo stara kur tak padla ze stopila sie jej ta czesc plastikowa i przy okazji kawalek wtyczki do ktorej wchodzi...

kurde musieli myc silnik i na 2 3 i 4 cylindrze cewki i swiece normlanie w wodzie staly :(

Opublikowano

:hi:

A olejcie te spryski, ja jak będę zakładał to bez sprysków

A przegląd na lewo :gwizdanie:

ciulato auto wyglada bez xenonow :gwizdanie: ale te koszty to masakra

Ostatnio gadałem z diagnostą i bardziej zwracają na samopoziomowanie, bo jak pojedziesz w 5 osób to tak jak na długich, a tym bardziej na seryjnym zawieszeniu.

Opublikowano

:hi:

A olejcie te spryski, ja jak będę zakładał to bez sprysków

A przegląd na lewo :gwizdanie:

ciulato auto wyglada bez xenonow :gwizdanie: ale te koszty to masakra

Ostatnio gadałem z diagnostą i bardziej zwracają na samopoziomowanie, bo jak pojedziesz w 5 osób to tak jak na długich, a tym bardziej na seryjnym zawieszeniu.

ja mam założone bixy bez spryskow i bez samopoziomu ale z zaslepkami na spryski i bylem na przegladzie wogule o to nie pytal :gwizdanie:

Opublikowano

:siema:

i jak tam pewnie wszyscy :drunk::drinks: ,a później :sexinbed::kox:[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 20:25_________________________________________________seves jaką to masz furke :?:

Opublikowano

:siema:

i jak tam pewnie wszyscy :drunk::drinks: ,a później :sexinbed::kox:[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 20:25_________________________________________________seves jaką to masz furke :?:

zdaje się że ma w profilu z jakieś 200 patatajów[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 20:47_________________________________________________mam pytanie do tych co mają zenony nieori sprawdzają światła na przeglądzie czy załatwiacie na lewo,bo taniej legalnie :mysli:
Opublikowano

:hi:

A olejcie te spryski, ja jak będę zakładał to bez sprysków

A przegląd na lewo :gwizdanie:

ciulato auto wyglada bez xenonow :gwizdanie: ale te koszty to masakra

Ostatnio gadałem z diagnostą i bardziej zwracają na samopoziomowanie, bo jak pojedziesz w 5 osób to tak jak na długich, a tym bardziej na seryjnym zawieszeniu.

ja mam założone bixy bez spryskow i bez samopoziomu ale z zaslepkami na spryski i bylem na przegladzie wogule o to nie pytal :gwizdanie:

no ta ale nie kazdy kontroler taki musi byc, jeszcze bede musial i tak zderzak pod spryski kupic bo nawet nie mam jak sie zaslepkami pochwalic :gwizdanie:

Opublikowano

:siema:

i jak tam pewnie wszyscy :drunk::drinks: ,a później :sexinbed::kox:[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 20:25_________________________________________________seves jaką to masz furke :?:

zdaje się że ma w profilu z jakieś 200 patatajów[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 20:47_________________________________________________mam pytanie do tych co mają zenony nieori sprawdzają światła na przeglądzie czy załatwiacie na lewo,bo taniej legalnie :mysli:

:)

ja kupilem poprzednia furke ("b6" kto widzial na spotach to wie) juz z zamontowanymi hidami 6000 i sobie bardzo chwalilem... na przegladach w ogole na to nie zwracaja uwagi- robilem 2przeglady coroczne + jeden z kupcem bo chcial na stacje diadn podjechac zeby wszystko posprawdzac... i kazda z nich w innej stacji diagnostycznej i ani raz nikt nie pytal ani o spryski ktorych oczywiscie nie mialem ani o samopoziomowanie ;)

a jednak jakby nie bylo 6000 rozni sie bo poswiata lekko na niebiesko jest :wink4:

Opublikowano

seves dobrze że kupiłeś B7 w avancie :good: :good: :good: :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.