Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
to B6 Avant ? słabo widać ... S4 ? RS4 ?

RS4 B5 ale ciekawe ile ma PS

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No widać że to B5 :embarrassed:

:wink4:

Opublikowano

:hi:

Panowie to znowu durny film z naciągana szybkością na motocyklu, popatrzcie czy przy 200 km/h tak wolno wszystko śmiga wokoło :?:

Jak ktos tyle nie jechał to nie wie :wink4:[br]Dopisany: 09 Listopad 2010, 22:34_________________________________________________Arek przyglądałęś sie twoim zenonom :?:

Opublikowano
  • Autor

Arek przyglądałęś sie twoim zenonom :?:

tak, tak i nic takiego nie zauwazylem o czym mowiles :no:

Opublikowano

Ciekawe :przebiegly:

Opublikowano

Ciekawe :przebiegly:

co się dzieje Wiesiek :?:

Opublikowano

Ciekawe :przebiegly:

co się dzieje Wiesiek :?:

PW

Opublikowano
  • Autor

pobudka :!:

:hi:

Opublikowano
:hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 09:12_________________________________________________teraz to i mnie zaciekawiłeś Wiesiek co z tymi zenonami :mysli:
Opublikowano

no i starszy nie jedzie oglądać A3 bo naczytał się w necie że te silniki są do d**y :wallbash: :wallbash: :wallbash: jak on mnie wk****a tyle samo złych opinii w necie jest na temat innych silników,ale on jest przecie najmądrzejszy :nabijasie: ,ale to już nie moja bajka już mu nie pomogę nie będę se więcej nerwów szarpał :foch: :doh1: :takiego:

Opublikowano

:hi: po robocie

Robert byłeś wczoraj w ASO po uszczelki?

tak , byłem

[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 15:20_________________________________________________

pobudka :!:

co za pobudka , ja już byłem trzy i pół godziny na nagach :cool1:

Opublikowano

:hi:

spryski na reflektory to wymog konieczny na xenony?

Opublikowano

:hi:

spryski na reflektory to wymog konieczny na xenony?

tak + samopoziomowanie[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 15:35_________________________________________________w świetle przepisów oczywiście :wink4:

Opublikowano

:hi:

spryski na reflektory to wymog konieczny na xenony?

tak + samopoziomowanie[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 15:35_________________________________________________w świetle przepisów oczywiście :wink4:

to troche chooojnia bo okazje na xenony mam jeszcze zderzak na spryski i same spryski by mi sie chcialo wyrezac ale samopoziomy :gwizdanie:

Opublikowano

rezaj a układ samopoziomowania olej :wink4:

Opublikowano

:hi:

spryski na reflektory to wymog konieczny na xenony?

tak + samopoziomowanie[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 15:35_________________________________________________w świetle przepisów oczywiście :wink4:

to troche chooojnia bo okazje na xenony mam jeszcze zderzak na spryski i same spryski by mi sie chcialo wyrezac ale samopoziomy :gwizdanie:

Okazja? to za ile jeśli można spytać? :cool1:

Opublikowano

jesli kolo sie nie wycofa to 800 zeta z przetwornicami bez zarnikow

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.