Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Arek :hi:

jak tam :?: dalej walisz nadgodziny :?: kupiles zimowki :?:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja przyzwyczaiłem się do niej a teraz jej nie mam :confused4:

:tongue4:

[br]Dopisany: 09 Listopad 2010, 19:22_________________________________________________

Pany pytanie z innej beczki gdzie jest w Rybniku jakiś dobry Zegarmistrz ????

ja jak co to zawsze chodziłem do zegarmistrza w Rybniku na przeciw poczty (koło rynku) :wink4:

dzięki Robercie :) jutro się przejdę :wink4:

skorzystam z okazji że bierzecie swoje VAGi gdyż mam już manetkę z pełnym FISem, ale jak to zwykle u mnie nic nie obchodzi się bezproblemowo i nie mogę w ogóle wejść w moduł 16- Steering Wheel :disgust: może coś na spocie wymyślimy.

jak przypiździ to opcja Sękata ??? :kox:

Seves jak tam ta b7??? ile razy mam pisać :gwizdanie: :tongue4:[br]Dopisany: 09 Listopad 2010, 19:34_________________________________________________ :hi: dobry Prezes

widzę że Twoja dała CI troche luzu :decayed:

Opublikowano

w tym miesiacu pauza prawko robie a zimowki chcialem dzisiaj kupic bylem w golejowie zobaczyc co maja na stanie ale i ceny i wybor :thumbdown: wiec kupuje z allegro

Opublikowano
  • Autor
jak przypiździ to opcja Sękata ???

pewnie tak :wink4:[br]Dopisany: 09 Listopad 2010, 19:36_________________________________________________

widzę że Twoja dała CI troche luzu

a jak, na nocce jest :decayed:

Opublikowano

w tym miesiacu pauza prawko robie a zimowki chcialem dzisiaj kupic bylem w golejowie zobaczyc co maja na stanie ale i ceny i wybor :thumbdown: wiec kupuje z allegro

kupujesz nowe czy używki ? wiem że na forum jest gość który handluje nowymi oponami i ma bardzo korzystne ceny, tak mi kiedyś Hammer mówił :wink4:

Opublikowano

nowki goodyear ultragrip 7+ :gwizdanie:

Opublikowano
jak przypiździ to opcja Sękata ???

pewnie tak :wink4:[br]Dopisany: 09 Listopad 2010, 19:36_________________________________________________

widzę że Twoja dała CI troche luzu

a jak, na nocce jest :decayed:

haha no to łańcuch spuszczony :decayed:[br]Dopisany: 09 Listopad 2010, 19:38_________________________________________________spróbuj tutaj uderzyć:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=76093.0;highlight=nowe+opony+ceny

zapytaj może będzie miał jakąś korzystną cenę w stosunku do allegro ;)

Opublikowano
  • Autor

nowki goodyear ultragrip 7+ :gwizdanie:

wybor jak najbardziej dobry :good:

a moze ma ktos z was znajomego ktory jezdzi Golfem, Vento, Ibiza czy BMW e30 bo mam w garazu zimowki kupione w zeszlym roku z felgami stalowymi do sprzedania :gwizdanie:

Opublikowano

nowki goodyear ultragrip 7+ :gwizdanie:

wybor jak najbardziej dobry :good:

a moze ma ktos z was znajomego ktory jezdzi Golfem, Vento, Ibiza czy BMW e30 bo mam w garazu zimowki kupione w zeszlym roku z felgami stalowymi do sprzedania :gwizdanie:

wyplata przyszla jest za co brac ;p

Opublikowano
  • Autor

nowki goodyear ultragrip 7+ :gwizdanie:

wybor jak najbardziej dobry :good:

a moze ma ktos z was znajomego ktory jezdzi Golfem, Vento, Ibiza czy BMW e30 bo mam w garazu zimowki kupione w zeszlym roku z felgami stalowymi do sprzedania :gwizdanie:

wyplata przyszla jest za co brac ;p

a masz felgi na zime :?:

Opublikowano

jest jest jest namówiłem starszego na benzynkę i znalazłem fajną sztukę sprawdziłem Vin i jestem zadowolony 115tyś do końca serwisowana A3 na ful wypasie z białymi kubłami i navi tylko bez xenonów jutro będzie nasza :kox::drunk: :drool: :banan2:

8P czy 8L :?: a o co kaman :mysli:

no i witam po robocie :)

Opublikowano
  • Autor

jest jest jest namówiłem starszego na benzynkę i znalazłem fajną sztukę sprawdziłem Vin i jestem zadowolony 115tyś do końca serwisowana A3 na ful wypasie z białymi kubłami i navi tylko bez xenonów jutro będzie nasza :kox::drunk: :drool: :banan2:

8P czy 8L :?:

no i witam po robocie :)

a o co kaman :mysli:

o model :)

ktory rok :?: a najlepiej podrzuc linka :)

ps: naucz sie cytowac :decayed:

Opublikowano

jest jest jest namówiłem starszego na benzynkę i znalazłem fajną sztukę sprawdziłem Vin i jestem zadowolony 115tyś do końca serwisowana A3 na ful wypasie z białymi kubłami i navi tylko bez xenonów jutro będzie nasza :kox::drunk: :drool: :banan2:

8P czy 8L :?:

no i witam po robocie :)

a o co kaman :mysli:

o model :)

ktory rok :?: a najlepiej podrzuc linka :)

ps: naucz sie cytowac :decayed:

8-P 2004 rok 1.6 116ps :naughty:
Opublikowano

spróbuj tutaj uderzyć:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=76093.0;highlight=nowe+opony+ceny

zapytaj może będzie miał jakąś korzystną cenę w stosunku do allegro ;)

Ja pisałem do kolesia chyba z tydzień ale nie odpowiadał :wink4:

Opublikowano

jest jest jest namówiłem starszego na benzynkę i znalazłem fajną sztukę sprawdziłem Vin i jestem zadowolony 115tyś do końca serwisowana A3 na ful wypasie z białymi kubłami i navi tylko bez xenonów jutro będzie nasza :kox::drunk: :drool: :banan2:

8P czy 8L :?:

no i witam po robocie :)

a o co kaman :mysli:

o model :)

ktory rok :?: a najlepiej podrzuc linka :)

ps: naucz sie cytowac :decayed:

sam sie zamotalem z tym i juz nie wiedzialem co zrobic wiec zostawilem tak jak bylo czyli zamotane xD felgi zimowe biore te co teraz mam na wiosne kupuje nowke felunek rs6 18"

Opublikowano

też mi się podoba tyko cena jak za dobre auto :thumbdown:[br]Dopisany: 09 Listopad 2010, 20:06_________________________________________________no i gościu sobie każe dopłacic 2500pln za fele z oponami :cool1:

Opublikowano

też mi się podoba tyko cena jak za dobre auto :thumbdown:

ja za swoje jeszcze wiecej zaplacilem... no ale jakie auta takie ceny :kwasny:

Opublikowano

ale Ty masz B7 A3 są tańsze

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.