Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pier**l to bier UŻETA :naughty:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czyli nic :baseball:

Pusty portfel :gwizdanie:

Opublikowano

jak nie jak tak :cool1:

Opublikowano

pier**l to bier UŻETA :naughty:

Nie pier**lę spadam narka :kox:

Opublikowano

pier**l to bier UŻETA :naughty:

Nie pier***ę spadam narka :kox:

:hi:
Opublikowano

dobra idź się narób :wink4:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 19:37_________________________________________________ :hi:

Opublikowano

Chłopy gdzie w Rybniku kupię naftę :?: Turbulum a raczej VNT czeka na czwartek gdy wreszcie sobie swobodniej dmuchnie :naughty:

Opublikowano

w obi castoramie gdziekolwiek gdzie chemia[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 19:41_________________________________________________nawet w realu widziałem

Opublikowano

w obi castoramie gdziekolwiek gdzie chemia

:good:

Opublikowano

tylko uważaj z tą naftą jest wielce łatwopalna :piroman:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 19:44_________________________________________________nie będzie palenia przy pracy :gwizdanie:

Opublikowano

:piroman: a lubię sobie zapalić przy robocie :pali::piroman:

:kox:

Opublikowano

kilka zasad BHP by Ci się przydało :stop:

Opublikowano
  • Autor

Wiesiek witamy spowrotem :hi:

to Robert jednak sam sie za to bierzesz :?:

Opublikowano

kilka zasad BHP by Ci się przydało :stop:

A tam pier***isz :cool1:

__________________________________________________________________________________________________

to Robert jednak sam sie za to bierzesz :?:

tak , w czwartek , jutro jadę po uszczelki do MAGRO :wink4:

Opublikowano

jada do pizza hut coś na ruszt wciepać przywieźć Wam coś :naughty:

Opublikowano

kilka zasad BHP by Ci się przydało :stop:

A tam pier***isz :cool1:

__________________________________________________________________________________________________

to Robert jednak sam sie za to bierzesz :?:

tak , w czwartek , jutro jadę po uszczelki do MAGRO :wink4:

a co bedziesz majstrowal?

Opublikowano

VNT czyścił będę :wink4:

Opublikowano

Tak ale na miejscu tj. w Magro też by się przydał :cool1: chociaż 10% :gwizdanie:

Opublikowano

Angry jak masz znajomości w Magro to na pewno nie raz uderzę do Ciebie :naughty:

Może byś załatwił jakąś mini zniżkę :cool1:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=164085.0 :cool1:

u nas w magro to zakute pały żadnych rabatów :wallbash:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 21:14_________________________________________________Robert tacie spodobała się ta B6 z drugiego linka ale jak wysłał mi kolo zdjęcia to wydaje mi się że ona ma większy przebieg no i była 3 razy malowana do tego po wymianie pompowtrysków i wałka :kwasny: wg.jego opisu ma 220tyś i ma 3 właściciela szukam dalej[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 21:18_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=165744.0 - ta jest piękna slina niestety sprzedana :(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.