Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no to chyba je wezme

bierz good year mam najnowszy test opon w Auto Swiecie 1miejsce Dunlop winter sport 3d,2-continental winter contact ts 830,3-good year ceny odpowiednio 245pln,225pln i 300pln te bridgestone co podałeś 8 miejsce za sawą michelin pirelli i vredestein [br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 16:22_________________________________________________

zagadaj ze stanleyem on ma dostep do sprawdzenia :wink4

też mam dostęp jak co to walcie :wink4:

Opublikowano

To podobno Wiesiek ze szwagrem wracają z imprezy w DE

Wiesiek :tongue4: :tongue4: :tongue4::wink4:

Opublikowano

szwagier pełny monter ale Wiesiek to kaplica :polew:

Opublikowano

Angry jak masz znajomości w Magro to na pewno nie raz uderzę do Ciebie :naughty:

Może byś załatwił jakąś mini zniżkę :cool1:

Opublikowano

Angry jak masz znajomości w Magro to na pewno nie raz uderzę do Ciebie :naughty:

Może byś załatwił jakąś mini zniżkę :cool1:

ta dla siebie zniżki nie umiem załatwić a co dopiero dla innych,tam mają zniżki tylko pracownicy i to tylko do swoich bryk :wallbash: ale co do VIN to nie ma problemu :wink4:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 18:32_________________________________________________a mogę załatwić zniżkę tylko do A8 i to powyżej 2006 :kox:
Opublikowano
  • Autor
a mogę załatwić zniżkę tylko do A8 i to powyżej 2006

za 10 lat sie przydadza :naughty:

Opublikowano

Arek będzie miał A8 :thumbup: i już nie będzie w naszym klubie :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

chopie kaj tam nastepne 10 lat :gwizdanie:

Opublikowano

to tak długo będziesz spamował :wallbash:

Opublikowano

To podobno Wiesiek ze szwagrem wracają z imprezy w DE

Wiesiek :tongue4: :tongue4: :tongue4::wink4:

szwagier pełny monter ale Wiesiek to kaplica :polew:

:hi: hhmmm

Właśnie przeczytałem wasze obleśne podejrzenia, nic z tego Wiesiek właśnie powrócił szczęśliwie do domu w tym k**ewskim deszczu :shocked::przebiegly:

Ale zaraz zmykam na nocke do roboty obgadywacze jedne policzymy sie na spocie :baseball:

Opublikowano

To podobno Wiesiek ze szwagrem wracają z imprezy w DE

:hi: hhmmm

Właśnie przeczytałem wasze obleśne podejrzenia, nic z tego Wiesiek właśnie powrócił szczęśliwie do domu w tym k**ewskim deszczu :przebiegly:

Ale zaraz zmykam na nocke do roboty obgadywacze jedne policzymy sie na spocie :baseball:

Wiesiek :tongue4: :tongue4: :tongue4::wink4:

szwagier pełny monter ale Wiesiek to kaplica :polew:

a co to za pomówienia :tongue4:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 19:27_________________________________________________witaj w kraju :hi:
Opublikowano

:siema:

Opublikowano

a czekolady i pifo nimiecki przywiozłeś :cool1:

Opublikowano

a czekolady i pifo nimiecki przywiozłeś :cool1:

A do d*py maja te czekolady a piwo to wypłukana beczka po mojej Warce :decayed:

Opublikowano

Witamy na polskiej ziemi :hi:

:kox:

Opublikowano

to co żeś przywiozł :angry:

Opublikowano

Zmykam do roboty jak będę miał czas i siłe to się odezwę :tongue4:

Opublikowano

czyli nic :baseball:

Opublikowano

to co żeś przywiozł :angry:

A co pisałeś się na listę :?:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.