Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bydymy na parterze :wink4:

Z resztą damy radę

Opublikowano
  • Autor

A winda tam mają? :decayed:

no ku..a taki hotel, a nie maja wind :blink:

Opublikowano

A winda tam mają? :decayed:

no ku..a taki hotel, a nie maja wind :blink:

nawet nie wiem , może i mają :mysli:

Opublikowano

A winda tam mają? :decayed:

no ku..a taki hotel, a nie maja wind :blink:

nawet nie wiem , może i mają :mysli:

To Robert tyś tam jeszcze nie był :blink: jak Cie lacze bydą cisnyć, to mnie raczej nie wysmyczysz na pienterko :polew:

Opublikowano

Bydymy na dole :wink4:

Załatwi się to :wink4:

[br]

Dopisany: 06 Listopad 2010, 19:08_________________________________________________Pany z [b6] chodliwy towar >>> [http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=168587.0;topicseen

Opublikowano

Jak my (chłopy) nie domy rady to są jeszcze baby ... umyją , obleczom , uczeszą ... :rolleyes:

:slina: :slina: :slina:

Żart :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Jak my (chłopy) nie domy rady to są jeszcze baby ... umyją , obleczom , uczeszą ...

... wciepnom do bagaznika i wywiozom do lasu..... :gwizdanie:

Opublikowano

Robert jak Cie bydą lacze cisnyć to Ci wózek pożycza :polew:

mnie nigdy nie cisną :gwizdanie:

bo chodza zawsze potym po bosoku :kox:

[br]

Dopisany: 06 Listopad 2010, 19:31_________________________________________________

Rybnik rządzi :naughty:

63244562.jpg

Opublikowano

grubo :kox:[br]Dopisany: 06 Listopad 2010, 19:50_________________________________________________Arku nie myślałeś nad zmianą nicku na A4-rek :naughty::decayed:

Opublikowano

Pany ja bym sie do BT wybral :naughty:

:kox: yno ze jo mom slabo glowa teraz :>

Opublikowano
:hi: wszyskim H4mm3R powiedz proszę ile masz przebiegu w twoim B7
Opublikowano

:hi: wszyskim H4mm3R powiedz proszę ile masz przebiegu w twoim B7

:hi:

234kkm i rośnie :gwizdanie:

A co??

Opublikowano

:hi: wszyskim H4mm3R powiedz proszę ile masz przebiegu w twoim B7

:hi:

:hi: wszyskim H4mm3R powiedz proszę ile masz przebiegu w twoim B7

:hi:

234kkm i rośnie :gwizdanie:

A co??

hmm Hammer a jakies problemy z nia miales? bo w sumie mam mozliwosc kupic a3 2004 z tym silnikeim... prawdopodobnie tym :P w kazdym razie 2.0diesel za 40kzl

Opublikowano

a mógłbyś ocenić stan kiery bo oglądałem dzisiaj jedną taką jak twoja z przebiegiem 160 :mysli: i miała konkretne wytarcie z lewej do tego dywaniki welur ori brak i ogólnie mi się niezbyt podobała [br]Dopisany: 06 Listopad 2010, 20:57_________________________________________________miałeś jakieś problemy z tym autkiem ?

Opublikowano

:hi: wszyskim H4mm3R powiedz proszę ile masz przebiegu w twoim B7

:hi:

:hi: wszyskim H4mm3R powiedz proszę ile masz przebiegu w twoim B7

:hi:

234kkm i rośnie :gwizdanie:

A co??

hmm Hammer a jakies problemy z nia miales? bo w sumie mam mozliwosc kupic a3 2004 z tym silnikeim... prawdopodobnie tym :P w kazdym razie 2.0diesel za 40kzl

Może i 2.0TDI ale w A3 jest silnik wzdłużnie i niema problemów z pompą ole, bo niema wałków. Słyszałem jedynie o problemach z głowicą, ale wiadomo że przeważnie słyszy się o problemach a nie o zaletach :wink4:

Opublikowano

siedzenie na boku zaczyna się powoli przecierać :wallbash: przy 160 tyś to chyba niemożne

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.