Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kaj żeś był jak cie nie było :gwizdanie:

u babyyy :disgust: hyhy...

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kaj żeś był jak cie nie było :gwizdanie:

u babyyy :disgust: hyhy...

u baby siedzisz a tu takie rzeczy się dzieją :cool1:

[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 23:55_________________________________________________dobra spadam spać

nara panowie :hi:

Opublikowano

nara panowie :hi:

:hi:

Opublikowano

Pieronskie rybnicki spamery kaj je mod coby z nimi zrobiyl pozondek. :kox:

Tylko człowiek wyrwie się do świata a tu wariactwo no no :naughty:

Seves masz już sprzęt :?:

Robert Arek ja nie widzę problemu z flaszka a WY :drunk:

Opublikowano

Dobry śpiochy :hi:

[br]Dopisany: 06 Listopad 2010, 07:59_________________________________________________

Robert Arek ja nie widzę problemu z flaszka a WY :drunk:

Ale lepiej było by w sobotę :wink4:

:mysli: ... chyba że zrobimy EXTRA SPOT w sobotę dla "najlepszych z najlepszych" :kox:

Opublikowano

Dobry śpiochy :hi:

[br]Dopisany: 06 Listopad 2010, 07:59_________________________________________________

Robert Arek ja nie widzę problemu z flaszka a WY :drunk:

Ale lepiej było by w sobotę :wink4:

:mysli: ... chyba że zrobimy EXTRA SPOT w sobotę dla "najlepszych z najlepszych" :kox:

:hi: :hi:

godosz o dzisiejszej sobocie :naughty:

Opublikowano

:hi: z zagranicy

Dobry śpiochy :hi:

[br]Dopisany: 06 Listopad 2010, 07:59_________________________________________________

Robert Arek ja nie widzę problemu z flaszka a WY :drunk:

Ale lepiej było by w sobotę :wink4:

:mysli: ... chyba że zrobimy EXTRA SPOT w sobotę dla "najlepszych z najlepszych" :kox:

:hi: :hi:

godosz o dzisiejszej sobocie :naughty:

No bez jaj :bokser:

Opublikowano

dobre rano :hi: ja jestem za opcją niedzielną bo w sobotę to przeważnie goście się przypałetują :kwasny: (gość w dom,Bóg wie po co) :polew:

Opublikowano

dobre rano :hi: ja jestem za opcją niedzielną bo w sobotę to przeważnie goście się przypałetują :kwasny: (gość w dom,Bóg wie po co) :polew:

Z rana wychodzisz i po problemie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

tylko gdzie się tułać :mysli: Wiesiek nie widziałeś tam jakieś A3 mój fater chce kupić tak do 30 koła :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Robert Arek ja nie widzę problemu z flaszka a WY :drunk:

ja tym bardziej nie widze :drunk:

... chyba że zrobimy EXTRA SPOT w sobotę dla "najlepszych z najlepszych"

tylko trzeba pomyslec do jakiej knajpy moglibysmy wniesc wlasne % :gwizdanie:

Wiesiek kiedy wracasz :?:

Opublikowano

Wracam w niedziele

Opublikowano
  • Autor

00-bier-balkon-in-zwickau-18243371__MBQF-1288357016,templateId=renderScaled,property=Bild,height=349.jpg

:decayed: :decayed:

przeciez to blok od Blant'a :naughty:

pany prawdopodobnie bede mial na handel takie kola

bbsstyle.jpg

bylby ktos chetny :?:

Opublikowano

godosz o dzisiejszej sobocie :naughty:

dzisiaj nie dam rady :confused4:

mam gości dziś mieć , także możliwe że w domciu coś będzie :drunk::naughty:[br]Dopisany: 06 Listopad 2010, 14:05_________________________________________________

No bez jaj :bokser:

Poczekamy na Wiecha :wink4:

_________________________________________________

Pany kto ma kabel żeby połączyć się z B7 HEX-USB-CAN ????

Opublikowano
  • Autor

no to Andy bedzie mial B7 :naughty:

Opublikowano

na

oszz kur 200strona :)

na pewno specjalnie "uciekłeś" na chwilę :gwizdanie:

:tongue4:

tez tak mysle :gwizdanie:

hehe nie nie

jakos z furami tak szperalem szukalem az zasnalem :P i sie przebudzilem napisalem i po paru sekundach mnie scielo znowu :kox:

:hi:

Opublikowano

Ja mam taki kabel :cool1:

Andy potrzebuje (chyba chce kupić B7 ) , mogę dać mu namiary na Ciebie ? No i chyba program też będzie potrzebował :mysli:

[br]Dopisany: 06 Listopad 2010, 14:27_________________________________________________

no to Andy bedzie mial B7 :naughty:

Wszyscy kurna zmieniajcie :foch:

no nic trzeba będzie B8 kupić :rolleyes:

Opublikowano

Pieronskie rybnicki spamery kaj je mod coby z nimi zrobiyl pozondek. :kox:

Tylko człowiek wyrwie się do świata a tu wariactwo no no :naughty:

Seves masz już sprzęt :?:

Robert Arek ja nie widzę problemu z flaszka a WY :drunk:

Wiesiek nie mam.. dzis bylem ogladac ale nie bardzo ta co sie na nia napialilem tak ;(

i poki co nie wiem jeszcze... moze pojade jeszcze ja jutro dokladnie zlustrowac z kompem i wszystkim i sprobuje jeszcze zejsc z ceny..

a co tam masz cos ciekawego na oku? tak najlepiej do40tysi..

_________________________________________________

Pany kto ma kabel żeby połączyć się z B7 HEX-USB-CAN ????

Robert ja mam 908 tylko z moja vista nie chce sie polaczyc :(

i do konca nie wiem czy on w ogole dziala kupilm go a nigdy nie uzylem bo wlasnie chcialem go przetestowac z xp

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.