Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dawno cię nie było , zdziwiłbyś się co teraz popijamy :naughty:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie byłem jeszcze ani zrazu :polew:

Opublikowano

:gwizdanie:

dobra spadam do roboty :wallbash:

narta :hi:

Opublikowano

dawno cię nie było , zdziwiłbyś się co teraz popijamy :naughty:

:polew: :polew: :kox:

Opublikowano

no czas na Ciebie :hi:

Opublikowano

:gwizdanie:

dobra spadam do roboty :wallbash:

narta :hi:

:hi:

miłej pracy :wink4: :gwizdanie:

Opublikowano

dawno cię nie było , zdziwiłbyś się co teraz popijamy :naughty:

:polew: :polew: :kox:

Ty też się nie śmiej bo też już masz "bumele"

Opublikowano

tak swoją drogą to o dziwnych porach macie robotę :no:

Opublikowano

dawno cię nie było , zdziwiłbyś się co teraz popijamy :naughty:

:polew: :polew: :kox:

Ty też się nie śmiej bo też już masz "bumele"

luZ teraz bede bo bedzie w niedziele :tongue4: :>

Opublikowano

blant88 jak wstawić obrazek zmniejszyłem pixele do nawet 110 na 80 i nic [br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 10:26_________________________________________________a twój ma 120 X 90

Opublikowano

blant88 jak wstawić obrazek zmniejszyłem pixele do nawet 110 na 80 i nic [br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 10:26_________________________________________________a twój ma 120 X 90

zapodaj obrazek to ci zrobie to bo zaraz uciekam

Opublikowano

dokladnie tak jak piszecie...

baaardzo rzadko mozna znalezc prawdziwa okazje, bo pewnie w 99% okazje to "okazje"

i wszystko wychodzi dopiero w praniu.. chyba ze ktos jest szpecem i przy zakupie wszystko potrafi wykryc jak Wiesiek np Arek czy Robert :good:

ale żeś doj**ał ... Wiesiek , Arek , Ty może i tak ale nie ja :jaaaaa:

hahaha no ja mam anglika wiec wiesz :polew: :polew: :polew:

w dodatku kupilem go na odleglosc bo od Narzeczonego siostry :naughty:

ale wczesniej faktycznie passata trafilem ideal choc kupowalem Niemca to juz w PL po delikatnej stluczce- zderzak lampa.. :tongue4:[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 10:44_________________________________________________

:gwizdanie:

dobra spadam do roboty :wallbash:

narta :hi:

milej tam :hi:

Opublikowano

no dobra skopiowałem go do fotosika i wklejam link do danych publicznych i pupa

Opublikowano

no dobra skopiowałem go do fotosika i wklejam link do danych publicznych i pupa

mam :>

[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 11:05_________________________________________________

T1ADi.jpg

to wpisz do danych publicznych :

http://s1.postimage.org/T1ADi.jpg

Opublikowano

dobra wpisywałem zły adres :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

dobra wpisywałem zły adres :notworthy: :notworthy: :notworthy:

:good:

Opublikowano

:hi: :hi:

:hi:

Robert powiedz mi ,a cięzko wyczyscic turbawke :?:

nie wiem , jeszcze nie czyściłem , ale w przyszłą sobotę za to się biorę :wink4:

według mnie tak strasznie to tylko wygląda :wink4:

Trochę zabawy jest z odkręceniem ale reszta to już bajka :wink4:

Czyszczenie zablokowanych łopatek w turbinie.

Opublikowano

te

:hi: :hi:

:hi:

Robert powiedz mi ,a cięzko wyczyscic turbawke :?:

nie wiem , jeszcze nie czyściłem , ale w przyszłą sobotę za to się biorę :wink4:

według mnie tak strasznie to tylko wygląda :wink4:

Trochę zabawy jest z odkręceniem ale reszta to już bajka :wink4:

Czyszczenie zablokowanych łopatek w turbinie.

te i ten i gotowe :polew:
Opublikowano

dokladnie tak jak piszecie...

baaardzo rzadko mozna znalezc prawdziwa okazje, bo pewnie w 99% okazje to "okazje"

i wszystko wychodzi dopiero w praniu.. chyba ze ktos jest szpecem i przy zakupie wszystko potrafi wykryc jak Wiesiek np Arek czy Robert :good:

ale żeś doj**ał ... Wiesiek , Arek , Ty może i tak ale nie ja :jaaaaa:

Ale wafel :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.