Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiesiek jaki ty skromny :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wrodzona skromność :wink4:

Opublikowano

oby tylko to :wink4:

Opublikowano

Wrodzona skromność :wink4:

albo skłonność :naughty:

Opublikowano

Wrodzona skromność :wink4:

albo skłonność :naughty:

do czego :mysli:
Opublikowano

Trochę zabawy jest z odkręceniem ale reszta to już bajka :wink4:

Czyszczenie zablokowanych łopatek w turbinie.

no tak ale przed blokiem rady tego nie dam zrobić :polew:

Opublikowano

my tu do 200 dobijamy pomalu ale trzaby na Arka poczekac :naughty:

co to bedzie jak wskoczy na forum a tu 200 przebite :gwizdanie:

Opublikowano

Trochę zabawy jest z odkręceniem ale reszta to już bajka :wink4:

Czyszczenie zablokowanych łopatek w turbinie.

no tak ale przed blokiem rady tego nie dam zrobić :polew:

Wpadnij to się zrobi :wink4: masz przeładowania na turbo że chcesz czyścić?

Opublikowano

Trochę zabawy jest z odkręceniem ale reszta to już bajka :wink4:

Czyszczenie zablokowanych łopatek w turbinie.

no tak ale przed blokiem rady tego nie dam zrobić :polew:

Wpadnij to się zrobi :wink4: masz przeładowania na turbo że chcesz czyścić?

no powiem ci że musiałbym ją przeczyścić bo przy 3300obr jest za***ana bo tak wyszło po logach ;(

Opublikowano

biedny A-rek ale ta Natalka go ćwiczy :decayed:

Opublikowano

biedny A-rek ale ta Natalka go ćwiczy :decayed:

już go tak nie żałujcie,widziały gały co brały :naughty:
Opublikowano

:hi: po robocie a zarazem przed kursem :evil:[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 14:39_________________________________________________

Trochę zabawy jest z odkręceniem ale reszta to już bajka :wink4:

Czyszczenie zablokowanych łopatek w turbinie.

no tak ale przed blokiem rady tego nie dam zrobić :polew:

zawsze mozesz do mnie wpasc na garaz, jak potrzebny kanal tez mam ;p

Opublikowano

:hi: po robocie a zarazem przed kursem :evil:

:hi:decks88
Opublikowano

Cześć wam, gdzie moge dostać naklejke klubową na klape.

Po zlocie ostatnim pomyślałem że nie zawstydze moim auteczkiem klubu.

pozdr, Olo

Opublikowano

Cześć wam, gdzie moge dostać naklejke klubową na klape.

Po zlocie ostatnim pomyślałem że nie zawstydze moim auteczkiem klubu.

pozdr, Olo

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?board=119.0

zawsze mozesz do mnie wpasc na garaz, jak potrzebny kanal tez mam ;p

dzięki za dobre chęci :good: ale potrzebowałbym jechać do takiej osoby kto się też trochę zna przy tym :wink4: no chyba że się znasz :?: :>

Opublikowano

Cześć wam, gdzie moge dostać naklejke klubową na klape.

Po zlocie ostatnim pomyślałem że nie zawstydze moim auteczkiem klubu.

pozdr, Olo

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?board=113.0 :wink4:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

nie czasami tylko zawsze , jeszcze nie zdarzyło mi się ani żadnemu znajomemu żeby kupił ktoś auto po jakiejś okazyjnej cenie i było by w super stanie

mi się zdarzyło :kox::naughty::decayed::tongue4:

:good: :good: :good: :good: :good:

:hi: Koledzy :> Ja tam korzystnie kupiłem mojego :gwizdanie: Może nie jest w stanie idealnym,ale b.dobrym-Pierwsza cena za jaką gość go wystawiał to 14600pln a w końcu oddał mi ją za 9300-2 dni przed końcem przeglądu.Ludzie z reguły boją się takich pojemności ze wzgl.

gł.ekonomicznych,a ja odkąd pojezdziłem bmk-ą z taką samą mocą obiecałem sobie ze kupię :decayed: Następne jakie w dalekich planach 4,2 :cool1:

Opublikowano
  • Autor

:siema: chlopaki

jakos ostatnio piekly mnie uszy i juz wiem dlaczego :cool1:

wybaczcie ze malo sie udzielam ale troche mam spraw na glowie, a lubie wszystko miec na czas pozalatwiane :gwizdanie:

Opublikowano

moja sprzedana..[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 20:40_________________________________________________ ;(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.