Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

moja sprzedana..[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 20:40_________________________________________________ ;(

juz poszla :?: :blink:

w sumie nie wiem czy mam ci pogratulowac czy wspolczuc....... :gwizdanie: :decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

seves :drinks: to Masz co oblewać :>[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 20:49_________________________________________________Ja zanim poprzednie sprzedałem 5 miesięcy wcześniej miałem już drugi :> a Ty teraz lekki stresik bez bryki-no chyba że Masz od kogo pożyczyć

Opublikowano

moja sprzedana..[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 20:40_________________________________________________ ;(

juz poszla :?: :blink:

w sumie nie wiem czy mam ci pogratulowac czy wspolczuc....... :gwizdanie: :decayed:

no szybko heh sam sie zdziwilem.. ale wypas byl dobry cene dobra dalem.. a Kolesiowi w ogole nie przeszkadzalo ze anglik

posprawdzali ze super zrobione i byl bardzo bardzo zadowolony :)

a ja.. niby sie ciesze... ale jednak jakos tak dziwnie.. kurde moja furke sprzedalem ;(

Opublikowano
  • Autor
a ja.. niby sie ciesze... ale jednak jakos tak dziwnie.. kurde moja furke sprzedalem

no wlasnie ale zapomnisz o niej szybko jak zasiądziesz do nowej i mlodszej :gwizdanie:

Opublikowano

moja sprzedana..[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 20:40_________________________________________________ ;(

juz poszla :?: :blink:

w sumie nie wiem czy mam ci pogratulowac czy wspolczuc....... :gwizdanie: :decayed:

no szybko heh sam sie zdziwilem.. ale wypas byl dobry cene dobra dalem.. a Kolesiowi w ogole nie przeszkadzalo ze anglik

posprawdzali ze super zrobione i byl bardzo bardzo zadowolony :)

a ja.. niby sie ciesze... ale jednak jakos tak dziwnie.. kurde moja furke sprzedalem ;(

Ja tak nie miałem,bo sprzedałem Escorta cabrio m.schumacher edition .1,6 zamieniłem na 2,8 1993na98 także same plusy tyle tylko ,że już dachu nie otworzę :>
Opublikowano

:siema: weekend :kox:

ale napierdalacie ostatnio tych stron :gwizdanie:

[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 20:59_________________________________________________

Trochę zabawy jest z odkręceniem ale reszta to już bajka :wink4:

Czyszczenie zablokowanych łopatek w turbinie.

To żeś rychtyk najgorszy z możliwych filmik zapodał :gwizdanie: te , one , tamto , ... :wallbash:

Opublikowano

seves :drinks: to Masz co oblewać :>[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 20:49_________________________________________________Ja zanim poprzednie sprzedałem 5 miesięcy wcześniej miałem już drugi :> a Ty teraz lekki stresik bez bryki-no chyba że Masz od kogo pożyczyć

no stresik mam heh bede na kole zasuwac w zaspach :tongue4:

Opublikowano

Robert Ty zawsze Zaczynosz jak jo musza do roboty wyłazić :decayed:

Opublikowano

ja no jo już wrócił :naughty:

Opublikowano
  • Autor
ale napierdalacie ostatnio tych stron

i kto to mowi :decayed:

jak ja to kocham :slina:

Opublikowano

jak ja to kocham :slina:

ja pierd ... :slina:

aż mi się włosy najeżyły :kox:

Opublikowano
  • Autor

a wyobraz sobie ze ja jestem od tego uzalezniony i dziennie ogladam tego typu filmiki :embarrassed:

Opublikowano

tutaj Arkowi jakaś M5 na d*pę pojechała jak wracał z Austrii >>>

http://www.youtube.com/watch?v=-8UAvf3xX0o

:gwizdanie:

:kox:

Opublikowano
ale napierdalacie ostatnio tych stron

i kto to mowi :decayed:

jak ja to kocham :slina:

:slina: gdybym miał auto tylko do kościoła jeździć, to tak by wyglądało

a4b7avant20zoll.jpg

Opublikowano

a wyobraz sobie ze ja jestem od tego uzalezniony i dziennie ogladam tego typu filmiki :embarrassed:

chciałbym mieć tylko takie uzależnienia :([br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 21:54_________________________________________________

moja sprzedana..[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 20:40_________________________________________________ ;(

juz poszla :?: :blink:

w sumie nie wiem czy mam ci pogratulowac czy wspolczuc....... :gwizdanie: :decayed:

no szybko heh sam sie zdziwilem.. ale wypas byl dobry cene dobra dalem.. a Kolesiowi w ogole nie przeszkadzalo ze anglik

posprawdzali ze super zrobione i byl bardzo bardzo zadowolony :)

a ja.. niby sie ciesze... ale jednak jakos tak dziwnie.. kurde moja furke sprzedalem ;(

nie płacz chłopaki nie beczą,człowieki się cieszą jak sprzedają i jak kupują furę :good:
Opublikowano
  • Autor

tutaj Arkowi jakaś M5 na d*pę pojechała jak wracał z Austrii >>>

http://www.youtube.com/watch?v=-8UAvf3xX0o

:gwizdanie:

:kox:

oby tego Natalia nie widziala... :gwizdanie:

:slina: gdybym miał auto tylko do kościoła jeździć, to tak by wyglądało

a4b7avant20zoll.jpg

a ja mam auto do codziennej jazdy po bulki i do pracy, a robie wszystko aby choc troche wygladalo jak te na filmiku :confused4: chyba jestem chory na glowe.... :wallbash:

Opublikowano

a wyobraz sobie ze ja jestem od tego uzalezniony i dziennie ogladam tego typu filmiki :embarrassed:

fajnie wyglądają bryki bez rejestracji z przodu ale to tylko w stanach :wallbash:
Opublikowano
  • Autor

a wyobraz sobie ze ja jestem od tego uzalezniony i dziennie ogladam tego typu filmiki :embarrassed:

fajnie wyglądają bryki bez rejestracji z przodu ale to tylko w stanach :wallbash:

no co ty..... znam kilka ktore tak po Polsce jezdza :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.