Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na pewno [b6] , [b7] w dobrym stanie jeszcze nie kupisz , nawet w DE

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tak B6 dostaniesz bez problemu

Opublikowano

Niestety ale jak ktoś sprzedaje auto w dobrym stanie (i dobrze wie o tym że takie jest) to cena jest dużo wyższa , pomyślcie za ile handlarze kupują np. takie [b6] które u nas na allegro są po 25-28 k , dają za nie w Niemczech ~ 5 k€ , są to auta kupione od Turasów , Ruskich itp. które mają przebieg cofnięty jeszcze w DE przez nich a potem jeszcze Polak do troszkę "poprawi" ... :wallbash:

Opublikowano

Niestety ale jak ktoś sprzedaje auto w dobrym stanie (i dobrze wie o tym że takie jest) to cena jest dużo wyższa , pomyślcie za ile handlarze kupują np. takie [b6] które u nas na allegro są po 25-28 k , dają za nie w Niemczech ~ 5 k€ , są to auta kupione od Turasów , Ruskich itp. które mają przebieg cofnięty jeszcze w DE przez nich a potem jeszcze Polak do troszkę "poprawi" ... :wallbash:

Dokładnie tak jak piszesz i dla tego ja nie sprzedałem swojej za 15k tak jak sugerował jeden gość z forum bo on uważał ze chce za drogo.

Porządne auto kosztuje i tyle, ale warto czasem dopłacić i mieć spoko sprzęt.

Opublikowano

Porządne auto kosztuje i tyle, ale warto czasem dopłacić i mieć spoko sprzęt.

nie czasami tylko zawsze , jeszcze nie zdarzyło mi się ani żadnemu znajomemu żeby kupił ktoś auto po jakiejś okazyjnej cenie i było by w super stanie

Opublikowano

nie czasami tylko zawsze , jeszcze nie zdarzyło mi się ani żadnemu znajomemu żeby kupił ktoś auto po jakiejś okazyjnej cenie i było by w super stanie

Tak masz racje :good:

Opublikowano

Wiesiek myślę że przywieziesz jakąś "niemiecką czekoladę" :naughty:

:tongue4:

Opublikowano

:hi:

Robert powiedz mi ,a cięzko wyczyscic turbawke :?:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

nie czasami tylko zawsze , jeszcze nie zdarzyło mi się ani żadnemu znajomemu żeby kupił ktoś auto po jakiejś okazyjnej cenie i było by w super stanie

mi się zdarzyło :kox::naughty::decayed::tongue4:[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 09:56_________________________________________________

jeszcze za 100 ( ktoś :gwizdanie: ) nie postawił a Ty już o 200 zagadujesz :rolleyes

a kto stawia za 100[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 09:58_________________________________________________

Wiesiek [/b] myślę że przywieziesz jakąś "niemiecką czekoladę" :naughty

lepiej szwajcarską :>
Opublikowano

:hi:

Robert powiedz mi ,a cięzko wyczyscic turbawke :?:

nie wiem , jeszcze nie czyściłem , ale w przyszłą sobotę za to się biorę :wink4:

według mnie tak strasznie to tylko wygląda :wink4:

Opublikowano

w przyszłą sobotę za to się biorę :wink4

to co mam przyjechać Ci pomóc :cool1:
Opublikowano

nie czasami tylko zawsze , jeszcze nie zdarzyło mi się ani żadnemu znajomemu żeby kupił ktoś auto po jakiejś okazyjnej cenie i było by w super stanie

Tak masz racje :good:

dokladnie tak jak piszecie...

baaardzo rzadko mozna znalezc prawdziwa okazje, bo pewnie w 99% okazje to "okazje"

i wszystko wychodzi dopiero w praniu.. chyba ze ktos jest szpecem i przy zakupie wszystko potrafi wykryc jak Wiesiek np Arek czy Robert :good:

Opublikowano

jeszcze za 100 ( ktoś :gwizdanie: ) nie postawił a Ty już o 200 zagadujesz :rolleyes

a kto stawia za 100

jeszcze się pytasz :?: :!:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

nie czasami tylko zawsze , jeszcze nie zdarzyło mi się ani żadnemu znajomemu żeby kupił ktoś auto po jakiejś okazyjnej cenie i było by w super stanie

mi się zdarzyło :kox::naughty::decayed::tongue4:

:good: :good: :good: :good: :good:

Opublikowano

dokladnie tak jak piszecie...

baaardzo rzadko mozna znalezc prawdziwa okazje, bo pewnie w 99% okazje to "okazje"

i wszystko wychodzi dopiero w praniu.. chyba ze ktos jest szpecem i przy zakupie wszystko potrafi wykryc jak Wiesiek np Arek czy Robert :good:

ale żeś doj**ał ... Wiesiek , Arek , Ty może i tak ale nie ja :jaaaaa:

Opublikowano

jeszcze za 100 ( ktoś :gwizdanie: ) nie postawił a Ty już o 200 zagadujesz :rolleyes

a kto stawia za 100

jeszcze się pytasz :?: :!:

:mysli: :mysli: :mysli: kto to[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 10:07_________________________________________________

:hi: :hi: :hi:

nie czasami tylko zawsze , jeszcze nie zdarzyło mi się ani żadnemu znajomemu żeby kupił ktoś auto po jakiejś okazyjnej cenie i było by w super stanie

mi się zdarzyło :kox::naughty::decayed::tongue4:

:good: :good: :good: :good: :good:

tylko musiałem turbawkę wymienić za 900pln i zawiechę za 1700pln :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Wróć do 100 strony , kto ją przekroczył :mysli:

:naughty:

Opublikowano

Wróć do 100 strony , kto ją przekroczył :mysli:

:naughty:

nie chce mi się wertować ale wydaje się,że propozycja stawiania za str.wynikła dopiero od 2-setnej :tongue4:
Opublikowano

Wróć do 100 strony , kto ją przekroczył :mysli:

:naughty:

nie chce mi się wertować ale wydaje się,że propozycja stawiania za str.wynikła dopiero od 2-setnej :tongue4:

będzie dopiero po oblaniu setnej :naughty:

Opublikowano

to muszę przyjechać na spota to też się napiję karmi :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.