Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja nie potrzebuje , Andy do mnie dzwonił że by potrzebował :wink4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja mam taki kabel :cool1:

Andy potrzebuje (chyba chce kupić B7 ) , mogę dać mu namiary na Ciebie ? No i chyba program też będzie potrzebował :mysli:

Możesz :wink4: chyba że seves odpali swój kabel to nie będzie musiał do Zabełkowa specjalnie przyjechać :decayed:

Opublikowano

Tylko napisz mi nr. na PW bo go wtedy nie zapisałem :embarrassed:

Opublikowano

:siema:

00-bier-balkon-in-zwickau-18243371__MBQF-1288357016,templateId=renderScaled,property=Bild,height=349.jpg

:decayed: :decayed:

przeciez to blok od Blant'a :naughty:

Arek miałeś tego nie mówić to miała być niespodzianka bo chciałem was zaprosić :tongue4::decayed::kox:

Opublikowano

Arek miałeś tego nie mówić to miała być niespodzianka bo chciałem was zaprosić :tongue4::decayed::kox:

:hi:

kiedy :przebiegly:

Opublikowano

no ja mam kabel i plytke.. tylko u mnie to nie ruszylo.. pododbno przez sterowniki... i Krolu mi go mial sprawdzic u siebie :P tylko ze mu bateria padla w kompie i nie byl w stanie heh wiec chyba juz z 2miechy mam kabel ktory jeszcze nie ruszyl :)

a teraz w ogole bez fury jestem :polew:

:siema:

00-bier-balkon-in-zwickau-18243371__MBQF-1288357016,templateId=renderScaled,property=Bild,height=349.jpg

:decayed: :decayed:

przeciez to blok od Blant'a :naughty:

Arek miałeś tego nie mówić to miała być niespodzianka bo chciałem was zaprosić :tongue4::decayed::kox:

taaaa niespodzianka :gwizdanie: ... zdjecie bylo w sierpniu zrobione :rolleyes:

i od sierpnia ta niespodzianke planujesz :cool1:

:tongue4:

Opublikowano

taaaa niespodzianka :gwizdanie: ... zdjecie bylo w sierpniu zrobione :rolleyes:

i od sierpnia ta niespodzianke planujesz :cool1:

:tongue4:

no bo nie umię tego sam wypić :wink4: :gwizdanie: :kox: i jeszcze zostało :>

Opublikowano

taaaa niespodzianka :gwizdanie: ... zdjecie bylo w sierpniu zrobione :rolleyes:

i od sierpnia ta niespodzianke planujesz :cool1:

:tongue4:

no bo nie umię tego sam wypić :wink4: :gwizdanie: :kox: i jeszcze zostało :>

to sie akurat nie dziwie ze nie umiesz :kox:

caly rok z Twoich studiow przez rok by chyba nie dal rady :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano



:a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan:

hyhy[br]Dopisany: 06 Listopad 2010, 16:09_________________________________________________



tutaj byłem pokonany :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 06 Listopad 2010, 16:12_________________________________________________a w Rosji to dopiero są za***iste wesela :polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 06 Listopad 2010, 16:24_________________________________________________

http://www.youtube.com/watch?v=Hq9D7srN2fg&feature=related



:nabijasie: koleś się rozkręcił
Opublikowano

kurw@#$ ale bym lał tego "tancerza" ja pierd no norlanie by koles lezal i skomlal....

a ruscy to niezla ustawke se na weselu zrobili hehe

ten w krate napierdziela raz jednego raz drugiego :polew:

Opublikowano

a w Rosji to dopiero są za***iste wesela :polew: :polew: :polew:

byłem na podobnym i to w Polsce :naughty:

Opublikowano
  • Autor

a w Rosji to dopiero są za***iste wesela :polew: :polew: :polew:

byłem na podobnym i to w Polsce :naughty:

no nie zartuj :blink: mam nadzieje ze to nie bylo twoje wesele :cool1:

:decayed:

Opublikowano

no nie zartuj :blink: mam nadzieje ze to nie bylo twoje wesele :cool1:

:decayed:

No moje nie , na moim nikt nie byłby w stanie jeszcze się bić :naughty:

Byłem na podobnym , może nie aż tak się napierdalali ale ... jechali z koksem ostro :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor
Byłem na podobnym , może nie aż tak się napierdalali ale ... jechali z koksem ostro

nie umie sobie tego wyobrazic jak takie cos jest mozliwe :no:

Opublikowano

2 albo 3 lata temu :kox:

i to ojciec panny młodej najbardziej "atakował" :decayed:

_________________________________________________

Jak mówiłem na moim weselu wszyscy byli kaput :drunk:

Opublikowano

byłem na podobnym i to w Polsce :naughty:

to przejebane a przynajmniej to było na końcu czy zaraz na początku wesela :?: :>

Opublikowano
  • Autor

byłem na podobnym i to w Polsce :naughty:

to przejebane a przynajmniej to było na końcu czy zaraz na początku wesela :?: :>

ty nie zagaduj tylko mow czy nie potrzebujesz pomocy aby ogarnac te skrzynki z balkonu :?: :naughty:

Opublikowano

byłem na podobnym i to w Polsce :naughty:

to przejebane a przynajmniej to było na końcu czy zaraz na początku wesela :?: :>

no chyba wiadomo :cool1: alkohol robi swoje ... co u niektórych :gwizdanie: ... ja mam wręcz przeciwnie , nie jestem do bójki tylko :dance2::banan1: :laghing2:

[br]

Dopisany: 06 Listopad 2010, 18:40_________________________________________________

ty nie zagaduj tylko mow czy nie potrzebujesz pomocy aby ogarnac te skrzynki z balkonu :?: :naughty:

No właśnie Daniel słyszałem że następny spot najpierw koło Neste a potem u Ciebie :gwizdanie:

[br]

Dopisany: 06 Listopad 2010, 18:42_________________________________________________Arek jedziesz do BT :?: :naughty: Wieśka też nakusimy i może jeszcze kogo i "rozjebiemy" tą "STASINDĘ" :kox:

Opublikowano
  • Autor
Arek jedziesz do BT :?: Wieśka też nakusimy i może jeszcze kogo i "rozjebiemy" tą "STASINDĘ"

no niestety plany mi sie chyba zmienia :confused4:

bardziej mnie ciagnie aby jechac do Worthersee :naughty:

Opublikowano
Arek jedziesz do BT :?: Wieśka też nakusimy i może jeszcze kogo i "rozjebiemy" tą "STASINDĘ"

no niestety plany mi sie chyba zmienia :confused4:

bardziej mnie ciagnie aby jechac do Worthersee :naughty:

uuu... to niestety trzeba będzie Cię zdegradować :gwizdanie:

:tongue4:

[br]

Dopisany: 06 Listopad 2010, 18:56_________________________________________________Tomek a Ty :?: :?: :?:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.