Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

pojeździł po kilkunastu komisach i nikt nie brał jego bety 525 w benzynie w rozliczeniu bo to smok paliwowy, a on nie zamierza dłużej nią jeździć i wcale mu się nie dziwię Audi to Audi :good:ta B7 to porażka facet nawet nie naprawił maski u lakiernika tylko pomalował ją sprayem,to świadczy jak dbał o autko wygląda to :no:[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 13:04_________________________________________________

A daj ojcu spokój niech se kupi :przebiegly

szkoda mi go w końcu to mój ojciec :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest dlatego ze Oni czyli starsi maja zawsze racje, wiec daj mu spokój niech sam się przejedzie wtedy zacznie Ciebie słuchać.

Trudno takie jest życie sam to przerabiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest dlatego ze Oni czyli starsi maja zawsze racje, wiec daj mu spokój niech sam się przejedzie wtedy zacznie Ciebie słuchać.

Trudno takie jest życie sam to przerabiałem.

Słuszna prawda :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojeździł po kilkunastu komisach i nikt nie brał jego bety 525 w benzynie w rozliczeniu bo to smok paliwowy, a on nie zamierza dłużej nią jeździć i wcale mu się nie dziwię Audi to Audi :good:ta B7 to porażka facet nawet nie naprawił maski u lakiernika tylko pomalował ją sprayem,to świadczy jak dbał o autko wygląda to

To co angry robimy jutro te logi ? Mówisz o tej co chcesz w niej logi robić ? Jak to ta to se ją darujcie , poszukajcie innej , dobrze ci radzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojeździł po kilkunastu komisach i nikt nie brał jego bety 525 w benzynie w rozliczeniu bo to smok paliwowy, a on nie zamierza dłużej nią jeździć i wcale mu się nie dziwię Audi to Audi :good:ta B7 to porażka facet nawet nie naprawił maski u lakiernika tylko pomalował ją sprayem,to świadczy jak dbał o autko wygląda to

To co angry robimy jutro te logi ? Mówisz o tej co chcesz w niej logi robić ? Jak to ta to se ją darujcie , poszukajcie innej , dobrze ci radzę

Robert tak to ta na Zebrzydowicach :wallbash: będę u Ciebie jutro po 16:15 około napisz mi proszę twój adres na PW [br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 20:58_________________________________________________

Bo to jest dlatego ze Oni czyli starsi maja zawsze racje, wiec daj mu spokój niech sam się przejedzie wtedy zacznie Ciebie słuchać.

Trudno takie jest życie sam to przerabiałem.

Wiesiek masz rację on jest zawsze mądrzejszy :dontknow: [br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 21:00_________________________________________________widzieliście to :polew: :polew: :polew:http://otomoto.pl/audi-a4-C15748862.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

ale pojechaliście z postami hyhy.. a ja dziś cały dzień leżałem struty :sick3::kwasny: nieźle z kuzynem pojechałem :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: witam wszystkich Arku mam prośbę,mój kumpel,który załatwia VIN w ASO urlopowywuje się i pupa,czy mógłbyś mi to sprawdzić WAUZZZ8E65A474910 będzie :drunk::wink4:

niestety nie dam rady :confused4:

:hi: :hi:

Kur*a wczoraj miałem spotkanie bliskiego stopnia z sarną :kwasny:

i jak sie zakonczylo :?: :kwasny:

:hi: w poniedziałkowy ranek

dobry dzien panie modzie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto na chodzie, poza lampą, uszkodzonym IC, błotnikiem i lekko przygniecioną maską nic poważnego się nie stało. Zderzak i gril miałem i tak już do wymiany, to wszystko na raz zrobi się z AC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie dam rady :confused4

trudno :wink4:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 09:57_________________________________________________

Auto na chodzie, poza lampą, uszkodzonym IC, błotnikiem i lekko przygniecioną maską nic poważnego się nie stało. Zderzak i gril miałem i tak już do wymiany, to wszystko na raz zrobi się z AC.

a było oznaczenie w postaci znaku ostrzegawczego o dzikiej zwierzynie bo jak nie to masz prawo domagać się odszkodowania :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc Synki :hi:

nie mam czasu ostatnio w ogole latam jak helikopterek

odezwe sie niebawem :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie dam rady :confused4

trudno :wink4:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 09:57_________________________________________________

Auto na chodzie, poza lampą, uszkodzonym IC, błotnikiem i lekko przygniecioną maską nic poważnego się nie stało. Zderzak i gril miałem i tak już do wymiany, to wszystko na raz zrobi się z AC.

a było oznaczenie w postaci znaku ostrzegawczego o dzikiej zwierzynie bo jak nie to masz prawo domagać się odszkodowania :wink4:

Nie, nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...