Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siedzenie na boku zaczyna się powoli przecierać :wallbash: przy 160 tyś to chyba niemożne

Angry od znajomego handlarza słyszałem ,że "boczki"puszczają po 400 000 km (w a4 b5)no chyba ,że tym egzemplarzem jezdził mega grubson :>[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 03:18_________________________________________________Robcio :thumbup::drinks:[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 03:20_________________________________________________A Wiysz ze jak Żeż je na 1 miejscu w rankingu to już chyba je uzależniynie :polew:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak jest coś powycierane w :audi: to ma co najmniej 300 kkm :wink4:

Pioter trzimiesz to do rana a jo ida spać :wink4:

poczytej zaległości :wink4:

leca spać , już mom dość na dziś

nara :hi:

Opublikowano

Kurde browar mi sie skończył i odczuwam parcie na pęcherz :> Idę po następne

Opublikowano

A Wiysz ze jak Żeż je na 1 miejscu w rankingu to już chyba je uzależniynie :polew:

W jakim zaś rankingu ?

[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 03:24_________________________________________________yno się tu nie rozpij :wink4:

leca nyny :hi:

[br]

Dopisany: 07 Listopad 2010, 03:25_________________________________________________normalnie już mom głód , trzeba było by jakie śniadanie zjeść o 03:30 :gwizdanie:

nara

Opublikowano
:polew:[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 03:28_________________________________________________net mi szwankuje[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 03:29_________________________________________________a i tak tu jeszcze chwile posiedze .A jak chodzi o ranking to wysłane wiadomości
Opublikowano
  • Autor

:hi: z rana

Arku nie myślałeś nad zmianą nicku na A4-rek :naughty::decayed:

hmmmm :rolleyes:

jestem najwyżej spośród obcych :wink4:

i chwala ci za to bo widac ze chcesz nam pomoc w rozwoju naszego watku :notworthy:

Robert a tys cala noc przed kompem spedzil :?: :blink: czyzby Marzena miala nocke :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Roberto jak wstaniesz i bedziesz mial chwilke to sprawdz mi te numerki :rolleyes:

1. 8D0 035 411A

2. 8D0 035 399A

3. 8D0 941 778

Opublikowano

Roberto jak wstaniesz i bedziesz mial chwilke to sprawdz mi te numerki :rolleyes:

1. 8D0 035 411A

2. 8D0 035 399A

3. 8D0 941 778

Co chcesz wiedzieć o tych głośnikach i zaślepce :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Roberto jak wstaniesz i bedziesz mial chwilke to sprawdz mi te numerki :rolleyes:

1. 8D0 035 411A

2. 8D0 035 399A

3. 8D0 941 778

Co chcesz wiedzieć o tych głośnikach i zaślepce :gwizdanie:

czy te glosniki sa z przednich drzwi i czy z przed czy polifta, a ta zaslepka to do halogena w z polifta :?:

Opublikowano

:hi: dobry

[br]

Dopisany: 07 Listopad 2010, 10:27_________________________________________________8D0 035 411A przed lift drzwi przód/tył

8D0 035 399A przed i po lift drzwi przód/tył

8D0 941 778 po lift zaślepka halogena str. prawa

Opublikowano
  • Autor
8D0 035 411A przed lift drzwi przód/tył

8D0 035 399A przed i po lift drzwi przód/tył

hmmmm :mysli:

to w przednich i tylnich drzwiach sa te same glosniki :?: myslalem ze w przednich sa o mniejszej srednicy :mysli: to polifty maja inne nr glosnikow :?:

a te z nr 399A to sa te male glosniczki wysokotonowe ktore sa przy klamkach :?:

Opublikowano

:hi: Cala rybnicka drużynę

Kurde nie wiedziałem ze jestem na pudle w tym wątku, ale bardzo się ciesze :dance:

Koledzy ale pojechaliście wczoraj z postami, długo musiałem czytać ale to znaczy ze nasza grupa ma się bardzo dobrze i o to chodzi tak trzymać. :a4fan::punk:

Opublikowano
  • Autor

:hi:Wiesiek

juz w PL :?:

no cale szczescie ze ma sie dobrze, oby jak najdluzej :gwizdanie:

Opublikowano

Nie jeszcze nie w PL, jutro popołudniu.

Opublikowano
  • Autor

to jeszcze dzisiaj zaliczysz pozegnalna imprezke :naughty:

Opublikowano

Trza spokojnie bo jutro z rana wyjazd :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Basia pojedzie :decayed:

Opublikowano

Basia pojedzie :decayed:

No właśnie :good:

Opublikowano
:hi: :hi: :hi: witojcie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.