Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

Angry jak masz znajomości w Magro to na pewno nie raz uderzę do Ciebie :naughty:

Może byś załatwił jakąś mini zniżkę :cool1:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=164085.0 :cool1:

u nas w magro to zakute pały żadnych rabatów :wallbash:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 21:14_________________________________________________Robert tacie spodobała się ta B6 z drugiego linka ale jak wysłał mi kolo zdjęcia to wydaje mi się że ona ma większy przebieg no i była 3 razy malowana do tego po wymianie pompowtrysków i wałka :kwasny: wg.jego opisu ma 220tyś i ma 3 właściciela szukam dalej[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 21:18_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=165744.0 - ta jest piękna slina niestety sprzedana :(

w takim razie życzę znalezienia perełki z allegrowym przebiegiem :D:) tam na pewno nikt się szczerością nie wykaże :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: z rana

Angry jak masz znajomości w Magro to na pewno nie raz uderzę do Ciebie :naughty:

Może byś załatwił jakąś mini zniżkę :cool1:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=164085.0 :cool1:

ja tez sciagam ori czesci prosto z niemcowni z fajnym rabatem ale czas oczekiwania to jakies 2 tyg, a czasami cos potrzeba na juz :confused4:

jeszcze 2 dni i wolne :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: po robocie

:hi: :hi: :hi: męczy mnie te szukanie auta wszystkie na allegro to szmelc muszę ojca namówić na benzynkę

Ja szukałem mojej kilka miesięcy , też czasami już wątpiłem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz kabel do B7?

ja mam i moze sie do was tym razem wybiore wiec go ze soba zabiore razem z lapkiem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz kabel do B7?

Mam :wink4:[br]Dopisany: 09 Listopad 2010, 17:55_________________________________________________

masz kabel do B7?

ja mam i moze sie do was tym razem wybiore wiec go ze soba zabiore razem z lapkiem :wink4:

Do nas na spota się z 0,7 przyjeżdża a nie z kablem :decayed:

Wywaliłeś już wałki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz kabel do B7?

Mam :wink4:[br]Dopisany: 09 Listopad 2010, 17:55_________________________________________________

masz kabel do B7?

ja mam i moze sie do was tym razem wybiore wiec go ze soba zabiore razem z lapkiem :wink4:

Wywaliłeś już wałki?

nie no jeszcze nie bede to robil przy okazji rozrzadu a mam jescze do konca ale jak bede to robil to napewno sie jeszcze z toba skontaktuje zeby sie dogadac co do roboty i czesci ktorych ty użyłeś :wink4: [br]Dopisany: 09 Listopad 2010, 17:58_________________________________________________

chcialem sprobowas ustawic zegar radiowy wyczytalem ze vagiem mozna to zrobic denerwuje mnie ze mi sie to stracilo

jak ustawic rozwin problem bo nie kumam :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz kabel do B7?

Mam :wink4:[br]Dopisany: 09 Listopad 2010, 17:55_________________________________________________

masz kabel do B7?

ja mam i moze sie do was tym razem wybiore wiec go ze soba zabiore razem z lapkiem :wink4:

Wywaliłeś już wałki?

nie no jeszcze nie bede to robil przy okazji rozrzadu a mam jescze do konca ale jak bede to robil to napewno sie jeszcze z toba skontaktuje zeby sie dogadac co do roboty i czesci ktorych ty użyłeś :wink4: [br]Dopisany: 09 Listopad 2010, 17:58_________________________________________________

chcialem sprobowas ustawic zegar radiowy wyczytalem ze vagiem mozna to zrobic denerwuje mnie ze mi sie to stracilo

jak ustawic rozwin problem bo nie kumam :gwizdanie:

chodzi o ta antenke kolo godziny, zegar sie ustawia automatycznie wtedy mi ta antenka zniknela doczytalem sie ze vagiem mozna probowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...