Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak mówisz że ma pewny przebieg , niech fele dorzuci w tej cenie i bierz :wink4:

Mam znajomego który kupił niedawno taką samą (też 1.6) ale 2005 r. i ubożej wyposażoną za niecałe 50 k , tyle ze ma nalatane jakoś 70 kkm :wink4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

fajne jest to że nie trza paska rozrządu wymieniać jest łańcuch :naughty:

Opublikowano

ale Ty masz B7 A3 są tańsze

niedlugo zaczne zbierac na B8 moje marzenie :decayed:

Opublikowano

fajne jest to że nie trza paska rozrządu wymieniać jest łańcuch :naughty:

a podrzuć mi VIN na PW :wink4:

Opublikowano

niedlugo zaczne zbierac na B8 moje marzenie :decayed

nie ma mocnych na Ciebie ale jak się wybuduję to pogadamy :kox:
Opublikowano

niedlugo zaczne zbierac na B8 moje marzenie :decayed

nie ma mocnych na Ciebie ale jak się wybuduję to pogadamy :kox:

zaczne harowac po 20h na A5 :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Listopad 2010, 20:13_________________________________________________

niedlugo zaczne zbierac na B8 moje marzenie :decayed:

na tą zbieraj http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=164667.0 :naughty:

haha jak zrobimy zbiorke na spocie i dorzucicie to kupie :kox:

Opublikowano

ale dopiero za trzy , cztery lata :gwizdanie:

Opublikowano

ale dopiero za trzy , cztery lata :gwizdanie:

ściepa czy co? [br]Dopisany: 09 Listopad 2010, 20:16_________________________________________________

a podrzuć mi VIN na PW :wink4

a da radę po VIN sprawdzić wyposażenie?[br]Dopisany: 09 Listopad 2010, 20:18_________________________________________________podobno do FSI trza lać pb 98 wiecie coś o tym :confused4:

Opublikowano
  • Autor

Sportback za***iste autko, tescie maja takie :good:

srodek i kolor malina :slina: ale szkoda ze taki silniczek :confused4:

też mi się podoba tyko cena jak za dobre auto :thumbdown:[br]Dopisany: 09 Listopad 2010, 20:06_________________________________________________no i gościu sobie każe dopłacic 2500pln za fele z oponami :cool1:

a cos jest z nim nie tak :?:

Angry wal te kola, ja mam ori 17" w garazu :decayed:

Opublikowano

ojciec najlepiej to by 15 założył :sick3:[br]Dopisany: 09 Listopad 2010, 20:32_________________________________________________a czy w tym navi będzie mapa pl. pewnie trza to aktualizować

Opublikowano
  • Autor
a czy w tym navi będzie mapa pl. pewnie trza to aktualizować

jak auto bylo kupione w PL lub poprzedni wlasciciel wgral to pewnie bedzie

Opublikowano

a da radę po VIN sprawdzić wyposażenie?

poszło PW :wink4:

podobno do FSI trza lać pb 98 wiecie coś o tym :confused4:

podobno za***prza się układ dolotowy w FSI ale ... da radę wyczyścić :wink4:

Opublikowano

a da radę po VIN sprawdzić wyposażenie?

poszło PW :wink4:

podobno do FSI trza lać pb 98 wiecie coś o tym :confused4:

podobno zasuwa się układ dolotowy w FSI ale ... da radę wyczyścić :wink4:

dzięki Robert :wink4:
Opublikowano

nie ma za co :wink4:[br]Dopisany: 09 Listopad 2010, 20:39_________________________________________________

fajne jest to że nie trza paska rozrządu wymieniać jest łańcuch :naughty:

dokładnie masz tam łańcuch :naughty:

25349017.jpg

:wink4:

Opublikowano

nie ma za co :wink4:[br]Dopisany: 09 Listopad 2010, 20:39_________________________________________________

fajne jest to że nie trza paska rozrządu wymieniać jest łańcuch :naughty:

dokładnie masz tam łańcuch :naughty:

25349017.jpg

:wink4:

Ty to zawsze wyczerpującej odpowiedzi udzielasz :good:
Opublikowano

ale Ty masz B7 A3 są tańsze

I tu się mylisz, mniejsze auta są bardziej w cenie niż B7 których jest multum...

Ja opony na lato u Wojtka kupuję :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=28427.0

Opublikowano

I tu się mylisz, mniejsze auta są bardziej w cenie niż B7 których jest multum...

Dokładnie , a tym bardziej A3 które trzyma cenę troszkę lepiej niż A4

Ja opony na lato u Wojtka kupuję :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=28427.0

Ja też będę brał dwie sztuki :wink4: możemy się dogadać i jedną przesyłką zamówić ale dopiero na wiosnę :wink4:

Opublikowano

Ja opony na lato u Wojtka kupuję :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=28427.0

Ja też będę brał dwie sztuki :wink4: możemy się dogadać i jedną przesyłką zamówić ale dopiero na wiosnę :wink4:

Przesyłka jest gratis :decayed:

Opublikowano

czytałem że silniki FSI lubią łykać nadmierne ilości oleju :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.