Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to przez te reklamy nie mogłem przez 2 godziny używać forum :mysli:[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 23:06_________________________________________________dobry :hi: Robert

Guten Abend :hi:

_________________________________________________

Wiesiek jak zenony :?:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Może jutro zenonki obejrzę. :gwizdanie:

Guten Abend

Opublikowano

Tomek (Sztomel) :hi:

Był ..... :przebiegly:

Opublikowano

zeżygał się wodą :polew:

Opublikowano

Jutro serce mojej niuni wyciągam :rolleyes:

kardiologia :kox:

Opublikowano

turbawę?

Opublikowano

dmuchawkę :tongue4:

Opublikowano

to nie przyjadę bo jutro święto :drunk:

Opublikowano

moja pompka nie ma jutro święta :gwizdanie:

:kox:

Opublikowano

A ja jutro znowu na nockę :wallbash:

Opublikowano

mam nadz ze uda mi sie podjechac teraz w niedziele :naughty:

tylko prawdopodobnie mi sie nie uda :confused4

no nie żartuj :no:

no serio... akurat w niedziele mam mala imprezke ;( ale postaram sie tam jakos do Was dobic pod koniec :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 23:24_________________________________________________

Seves gratki nowej fury i nie myśl że nie będziesz na spocie :drunk:

dzieki Wiesiek :notworthy:

oczywiscie nie zamierzam sie absolutnie migac ale nawet jesli to co sie odwlecze :naughty:

Opublikowano

to z Ciebie patriota :lol1:

moja pompka nie ma jutro święta :gwizdanie:

:kox:

to z Ciebie patriota :kox:[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 23:26_________________________________________________

mam nadz ze uda mi sie podjechac teraz w niedziele :naughty:

tylko prawdopodobnie mi sie nie uda :confused4

no nie żartuj :no:

no serio... akurat w niedziele mam mala imprezke ;( ale postaram sie tam jakos do Was dobic pod koniec :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 23:24_________________________________________________

Seves gratki nowej fury i nie myśl że nie będziesz na spocie :drunk:

dzieki Wiesiek :notworthy:

oczywiscie nie zamierzam sie absolutnie migac ale nawet jesli to co sie odwlecze :naughty:

no raczej :naughty:
Opublikowano

Soczewy z HIDem to ni xenon :gwizdanie: ale mniejsza tym :wink4:

kurde nie znam sie na tym

ale mi sie wydawalo ze ta technologia hida jest taka sama.. gaz swieci w zarowce czyli ksenon :P i bylem pewien ze do nich potrzebuje przede wszystkim spryski- bo to widac i ze prawdopodobnie samopoziom ale sie tym nie przejalem i poszedlem na... "niezoriontowanego" jakby co to tak kupilem tak bylo i nikt mi nic nie powiedzial :gwizdanie: ale na szczescie w ogole mnie o to nikt nie zapytal poza kolegami ze spotow hahaha

Graty fury :good: witam w klubie B7 avanti :decayed:

:hi: thx Hammer hehe no faktycznie jakos o wiele wiecej tych avantow niz sedanow :decayed:

trabyloby wyrezac te diody w tylnych swiatlach bo wyglada to mega koks :kox:

ale to pozniej bo poki co musi w ogole z miejsca ruszyc :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 23:28_________________________________________________

musicie byc cierpliwi :P ale... mi sie strasznie podoba ;)

szary s-line :kox: :kox: :kox: :kox:

ku***a mać powiedz że mas taki kolor jak ja :baseball::bicz2:

[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 22:54_________________________________________________HELLO WIESIEK :hi::naughty:

hello Robert :P

no wlasnie blizej go nie umia okreslic, ale na spocie juz sie okaze hahaha :cool1:

Opublikowano

to z Ciebie patriota :lol1:

Opublikowano

to z Ciebie patriota :lol1:

to mysz czy chomik tak zareagował :gwizdanie:
Opublikowano

hello Robert :P

no wlasnie blizej go nie umia okreslic, ale na spocie juz sie okaze hahaha :cool1:

dawaj VIN na PW :baseball::bicz2:

Opublikowano

musicie byc cierpliwi :P ale... mi sie strasznie podoba ;)

szary s-line :kox: :kox: :kox: :kox:

ku***a mać powiedz że mas taki kolor jak ja :baseball::bicz2:

Robert nie martw się na następny spocie :drunk:

Seves stawia :gwizdanie:

no ba :good: :good: :good:

Kurde Synki sorry ale tu zalegle czytom i pewnie zle odpisuja z duuuzym opoznieniem :wallbash:

Jak Ci przeszkadzają to przeglądaj forum w IE8 tam nie podświetla :cool1:

Wiesiek ja mam IE8 i mi tez podswietla ale mi nie przeszkadza... najgorsze ze cos czuje ze prze te reklamy mi forum nie dzialalo przez pare h :wallbash:

Jutro serce mojej niuni wyciągam :rolleyes:

kardiologia :kox:

:good:

no a bierzesz pomagera? :gwizdanie: slyszalem ze ktos obiecal pomoc z dobry lekarz tylko wymawia jaki przyrzad potrzebuje :naughty:

Opublikowano

Jutro serce mojej niuni wyciągam :rolleyes:

kardiologia :kox:

Może nie serce a raczej wątrobę. :polew:

Opublikowano

wątroba to raczej filtr (paliwa) :cool1:

Opublikowano
:hi: branoc

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.