Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

seves tez jedzie?

tak, Seves zalapal sie na nocleg

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pewnie zaleje robala :gwizdanie:

Opublikowano

pewnie zaleje robala :gwizdanie:

A jak :decayed:

Opublikowano

Moja mnie nie puści ale pogadam i jak co to dam znać, chyba żeby i on też pojedzie.

Arek jedziesz z Natalią :?:

Na razie spadam. :hi:

Opublikowano
  • Autor

Wiesiek ja jade sam bo Natalia ma nocke wiec jak cos to mozesz sie ze mna zabrac :wink4:

Opublikowano

Mironia to ja bym też odwiedził :decayed: ale niestety brak pojazdu :disgust:

a to autko naszego nowego kolegi :naughty: okropnie mi sie podoba :kox:

6a5e7399c0746690m.jpg 934356f0e6bbc9f3m.jpg

A to mam nadzieję nie ten "kolega" :mysli: :?:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=168580.0

A co nie lubisz go :cool1:

No z takim podejściem jaki dał popis to może na eu powinien się zalogować bo tu się takich raczej nie toleruje :chytry:

Mi kolo też podpadł, na spocie się chwalił że ma namiary na typa z częściami do Audi, a jak mu napisałem na PW żeby podał nr. to wyskoczył z textem że jak kupię jego dyfuzor to mi poda nr... :wallbash: na szczęście Arek zapisał ten nr. na spocie i mi go podał :notworthy:

Opublikowano
  • Autor
Mironia to ja bym też odwiedził ale niestety brak pojazdu

H4mm3R a moze moglby cie ktos podrzucic na 19:00 na Rybnik to pojechalbys ze mna, a potem cie odwioze :wink4:

na spocie się chwalił że ma namiary na typa z częściami do Audi, a jak mu napisałem na PW żeby podał nr. to wyskoczył z textem że jak kupię jego dyfuzor to mi poda nr...

:wallbash:

Opublikowano

H4mm3R gdzie mieszka moze ja podjade

Opublikowano
  • Autor

w Zabełkowie

Opublikowano

kawalek drogi jak z czasem wyrobie to bym podskoczyl ale nie chce nic obiecywac

Opublikowano
  • Autor

ja musze Natalie zawiezc do pracy i przed 19:00 bede wolny

Decks mam pytanko, czy w teneco masz dostep do kawalkow rur wydechowych :?:

chodzi mi o rure laczącą tlumik srodkowy z koncowym ze zwyklej stali o sr 60-65 mm i zagieciu o kacie 45-90 stopni

Opublikowano

rur mamy wcholere kwestia odpowiednio dogiac..

Opublikowano
  • Autor

rur mamy wcholere kwestia odpowiednio dogiac..

super :naughty:

dogadamy sie na spocie :wink4:

Opublikowano

rur mamy wcholere kwestia odpowiednio dogiac..

super :naughty:

dogadamy sie na spocie :wink4:

mysle ze da rade zalatwic pogadam z dyrektorem wiadomo cos tam bedzie potrzebne zaplacic ale nie wiele za koncowki chromowane 20 zeta chcieli wiec grosze

Opublikowano
  • Autor

no oczywiscie ze zaplace :good:

jutro jade do Goreckiego zobaczyc czy oni maja to co chce jak nie to tylko w tobie nadzieja :)

Opublikowano

na spocie bede wiec jak cos to powiesz dokladnie czego Ci potrzeba i zobaczymy co da rade zrobic

Opublikowano
  • Autor

na spocie bede wiec jak cos to powiesz dokladnie czego Ci potrzeba i zobaczymy co da rade zrobic

:good:

Opublikowano

Mironia to ja bym też odwiedził :decayed: ale niestety brak pojazdu :disgust:

a to autko naszego nowego kolegi :naughty: okropnie mi sie podoba :kox:

6a5e7399c0746690m.jpg 934356f0e6bbc9f3m.jpg

A to mam nadzieję nie ten "kolega" :mysli: :?:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=168580.0

A co nie lubisz go :cool1:

No z takim podejściem jaki dał popis to może na eu powinien się zalogować bo tu się takich raczej nie toleruje :chytry:

Mi kolo też podpadł, na spocie się chwalił że ma namiary na typa z częściami do Audi, a jak mu napisałem na PW żeby podał nr. to wyskoczył z textem że jak kupię jego dyfuzor to mi poda nr... :wallbash: na szczęście Arek zapisał ten nr. na spocie i mi go podał :notworthy:

No widzisz czyli on taki po prostu jest :wallbash: Nie myślałem że to kiedykolwiek powiem ale lepiej żeby koleś nie wpadał na spota do Gliwic...

Opublikowano
  • Autor

Guru byles w Chinach to pokazesz mu jak tam sie traktuje takich ludzi :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.