Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ten darco de extreme to kawał chama to co tam napisał to wychodzi wieś i słoma mu z butów wystaje,chciał nakejki klubowe,zostały mi trzy to mu napisałem że mogę mu trzy sprzedać za dychę on:nie nie to on weźmie jedną za ile napisał to o mało nie rozerwało mnie ze śmiechu jeździ wypasioną bryką i pyta ile jedna naklejka kosztuje :polew: :polew: :polew: ale widzę że już mu naklejki chyba niepotrzebne trudno zostawię sobie na B7 a potem B20 :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Guru byles w Chinach to pokazesz mu jak tam sie traktuje takich ludzi :wink4:

Chinach :?: :baseball:

Opublikowano

teraz zauwazylem ze zapomnialem wrzucic do naszej galerii zdjec z ostatniego spota :embarrassed: dzis to nadrobie

a to autko naszego nowego kolegi :naughty: okropnie mi sie podoba :kox:

6a5e7399c0746690m.jpg 934356f0e6bbc9f3m.jpg

Seves bedzie z kim na kresce stanac :gwizdanie:

hehe mam nadz ze nas Kolega jeszcze odwiedzi ;)

ja tak jak Wam mowilem od zawsze "polowalem" na ten silnik :gwizdanie: od kiedy kumpel mi wlasnie amerykanska wersje b7 pozyczyl :>

ale wczesniej nie bylem w stanie takiej kasy wytrzepac wiec sie zadowalalem 1.8T :decayed:

Furka mi tez sie podoba.. ospojlerowanie koks tylko zawias troche nizej i wydech bym jednak delikatnie schowal.. ale to moja opinia ;) felgi to wiadomo.. nie ma co sie czepiac bo to zimowki..

tylko z drugiej strony jak patrze.. to jednak ori s-line wiadomo wyjatkowy nie jest ale jakos mi sie bardzo bardzo bardzo podoba :tongue4:

PS. moj ma chyba taki wlasnie kolor tylko avant :decayed:

Opublikowano

ten darco de extreme to kawał chama to co tam napisał to wychodzi wieś i słoma mu z butów wystaje,chciał nakejki klubowe,zostały mi trzy to mu napisałem że mogę mu trzy sprzedać za dychę on:nie nie to on weźmie jedną za ile napisał to o mało nie rozerwało mnie ze śmiechu jeździ wypasioną bryką i pyta ile jedna naklejka kosztuje :polew: :polew: :polew: ale widzę że już mu naklejki chyba niepotrzebne trudno zostawię sobie na B7 a potem B20 :polew: :polew:

:oklaski:

[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 20:38_________________________________________________

tylko zawias troche nizej i wydech bym jednak delikatnie schowal.. ale to moja opinia ;)

A spróbuj mu to powiedzieć to zdziwi Cię odpowiedź :polew:

Opublikowano

ten darco de extreme to kawał chama to co tam napisał to wychodzi wieś i słoma mu z butów wystaje,chciał nakejki klubowe,zostały mi trzy to mu napisałem że mogę mu trzy sprzedać za dychę on:nie nie to on weźmie jedną za ile napisał to o mało nie rozerwało mnie ze śmiechu jeździ wypasioną bryką i pyta ile jedna naklejka kosztuje :polew: :polew: :polew: ale widzę że już mu naklejki chyba niepotrzebne trudno zostawię sobie na B7 a potem B20 :polew: :polew:

:oklaski:

ty się tak nie ciesz bo on napisał że złomem jeździmy :gwizdanie:
Opublikowano

Mironia to ja bym też odwiedził :decayed: ale niestety brak pojazdu :disgust:

a to autko naszego nowego kolegi :naughty: okropnie mi sie podoba :kox:

6a5e7399c0746690m.jpg 934356f0e6bbc9f3m.jpg

A to mam nadzieję nie ten "kolega" :mysli: :?:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=168580.0

A co nie lubisz go :cool1:

No z takim podejściem jaki dał popis to może na eu powinien się zalogować bo tu się takich raczej nie toleruje :chytry:

Mi kolo też podpadł, na spocie się chwalił że ma namiary na typa z częściami do Audi, a jak mu napisałem na PW żeby podał nr. to wyskoczył z textem że jak kupię jego dyfuzor to mi poda nr... :wallbash: na szczęście Arek zapisał ten nr. na spocie i mi go podał :notworthy:

No widzisz czyli on taki po prostu jest :wallbash: Nie myślałem że to kiedykolwiek powiem ale lepiej żeby koleś nie wpadał na spota do Gliwic...

a ja? :gwizdanie:

Opublikowano

ten darco de extreme to kawał chama to co tam napisał to wychodzi wieś i słoma mu z butów wystaje,chciał nakejki klubowe,zostały mi trzy to mu napisałem że mogę mu trzy sprzedać za dychę on:nie nie to on weźmie jedną za ile napisał to o mało nie rozerwało mnie ze śmiechu jeździ wypasioną bryką i pyta ile jedna naklejka kosztuje :polew: :polew: :polew: ale widzę że już mu naklejki chyba niepotrzebne trudno zostawię sobie na B7 a potem B20 :polew: :polew:

:oklaski:

ty się tak nie ciesz bo on napisał że złomem jeździmy :gwizdanie:

No wiem ale z jego ust to zabrzmiało jak komplement :decayed:[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 20:46_________________________________________________

Mironia to ja bym też odwiedził :decayed: ale niestety brak pojazdu :disgust:

a to autko naszego nowego kolegi :naughty: okropnie mi sie podoba :kox:

6a5e7399c0746690m.jpg 934356f0e6bbc9f3m.jpg

A to mam nadzieję nie ten "kolega" :mysli: :?:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=168580.0

A co nie lubisz go :cool1:

No z takim podejściem jaki dał popis to może na eu powinien się zalogować bo tu się takich raczej nie toleruje :chytry:

Mi kolo też podpadł, na spocie się chwalił że ma namiary na typa z częściami do Audi, a jak mu napisałem na PW żeby podał nr. to wyskoczył z textem że jak kupię jego dyfuzor to mi poda nr... :wallbash: na szczęście Arek zapisał ten nr. na spocie i mi go podał :notworthy:

No widzisz czyli on taki po prostu jest :wallbash: Nie myślałem że to kiedykolwiek powiem ale lepiej żeby koleś nie wpadał na spota do Gliwic...

a ja? :gwizdanie:

Znaczy się co :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Guru byles w Chinach to pokazesz mu jak tam sie traktuje takich ludzi :wink4:

Chinach :?: :baseball:

:decayed:

Opublikowano

i znow powalilo mi sie cytowanie xD[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 20:48_________________________________________________

ten darco de extreme to kawał chama to co tam napisał to wychodzi wieś i słoma mu z butów wystaje,chciał nakejki klubowe,zostały mi trzy to mu napisałem że mogę mu trzy sprzedać za dychę on:nie nie to on weźmie jedną za ile napisał to o mało nie rozerwało mnie ze śmiechu jeździ wypasioną bryką i pyta ile jedna naklejka kosztuje :polew: :polew: :polew: ale widzę że już mu naklejki chyba niepotrzebne trudno zostawię sobie na B7 a potem B20 :polew: :polew:

:oklaski:

ty się tak nie ciesz bo on napisał że złomem jeździmy :gwizdanie:

No wiem ale z jego ust to zabrzmiało jak komplement :decayed:[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 20:46_________________________________________________

Mironia to ja bym też odwiedził :decayed: ale niestety brak pojazdu :disgust:

a to autko naszego nowego kolegi :naughty: okropnie mi sie podoba :kox:

6a5e7399c0746690m.jpg 934356f0e6bbc9f3m.jpg

A to mam nadzieję nie ten "kolega" :mysli: :?:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=168580.0

A co nie lubisz go :cool1:

No z takim podejściem jaki dał popis to może na eu powinien się zalogować bo tu się takich raczej nie toleruje :chytry:

Mi kolo też podpadł, na spocie się chwalił że ma namiary na typa z częściami do Audi, a jak mu napisałem na PW żeby podał nr. to wyskoczył z textem że jak kupię jego dyfuzor to mi poda nr... :wallbash: na szczęście Arek zapisał ten nr. na spocie i mi go podał :notworthy:

No widzisz czyli on taki po prostu jest :wallbash: Nie myślałem że to kiedykolwiek powiem ale lepiej żeby koleś nie wpadał na spota do Gliwic...

a ja? :gwizdanie:

Znaczy się co :mysli:

chodzi o spoty w gliwicach :gwizdanie:

no i to bylo zartem pisane

Opublikowano
  • Autor
:hi:Badboy
Opublikowano

nie warto się o śmieciach rozwodzić wyżej sra niż dupe ma :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Angry listwa zamontowana :?:

Opublikowano

Angry listwa zamontowana :?:

prosta sprawa w ten sam dzień :notworthy:
Opublikowano

Angry biore naklejki jak Ci zostaly :wink4:

a jedna za ile ? :tongue4::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nie no fakt poczytalem ten jego watek i dobrze ze chlopaki tam kopiowali jego wypowiedzi bo widac jak jechal po kazdym kto mial inne zdanie niz to ze jego fura to jest najnajnajnajnajnajpiekniejsza :polew: :polew:

no co za gosc..

ale na kreske moze podjechac.. mial tam tiptronica chyba :>

mysle ze byloby ciekawie :kox:

Opublikowano

chodzi o spoty w gliwicach :gwizdanie:

no i to bylo zartem pisane

Nie załapałem :decayed:

nie warto się o śmieciach rozwodzić wyżej sra niż dupe ma :naughty:

Znaczy się sugerujesz że jak by spadł z poziomu swojego ego do poziomu swojej inteligencji to by z niego mokra plama została :decayed:

Opublikowano

Angry biore naklejki jak Ci zostaly :wink4:

a jedna za ile ? :tongue4::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nie no fakt poczytalem ten jego watek i dobrze ze chlopaki tam kopiowali jego wypowiedzi bo widac jak jechal po kazdym kto mial inne zdanie niz to ze jego fura to jest najnajnajnajnajnajpiekniejsza :polew: :polew:

no co za gosc..

ale na kreske moze podjechac.. mial tam tiptronica chyba :>

mysle ze byloby ciekawie :kox:

jak masz wiecej to i ja jedna bym prosil...

Opublikowano

Angry biore naklejki jak Ci zostaly :wink4:

a jedna za ile ? :tongue4::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew:

Opublikowano
  • Autor

Angry listwa zamontowana :?:

prosta sprawa w ten sam dzień :notworthy:

zamawiamy cos jeszcze z niemcowni :decayed:

bo ja do wiosny napewno jeszcze jedno zamowienie zloze :gwizdanie:

Opublikowano

Angry biore naklejki jak Ci zostaly :wink4:

a jedna za ile ? :tongue4::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nie no fakt poczytalem ten jego watek i dobrze ze chlopaki tam kopiowali jego wypowiedzi bo widac jak jechal po kazdym kto mial inne zdanie niz to ze jego fura to jest najnajnajnajnajnajpiekniejsza :polew: :polew:

no co za gosc..

ale na kreske moze podjechac.. mial tam tiptronica chyba :>

mysle ze byloby ciekawie :kox:

jak masz wiecej to i ja jedna bym prosil...

Wy macie B7 nie stać was :decayed::polew:

Opublikowano

Angry biore naklejki jak Ci zostaly :wink4:

a jedna za ile ? :tongue4::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nie no fakt poczytalem ten jego watek i dobrze ze chlopaki tam kopiowali jego wypowiedzi bo widac jak jechal po kazdym kto mial inne zdanie niz to ze jego fura to jest najnajnajnajnajnajpiekniejsza :polew: :polew:

no co za gosc..

ale na kreske moze podjechac.. mial tam tiptronica chyba :>

mysle ze byloby ciekawie :kox:

jedna naklejka pińcet złotych trzy promo 10pln :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.