Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Robert coś ciulate masz te zimówki, bo wczoraj miałeś problem na rondo wjechać :naughty: :gwizdanie:

chooojnia straszna :thumbdown:

nie chcecie kto kupić Pirelków :?:

A miałem kupić Michały to szkoda mi było jeszcze 200 dołożyć :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Robercik,bo Kupiłeś nie te Pirelki co trza-Sottozero :naughty: ja nie miałem problemów :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie ,powiem Ci Robert ,że Tomek spokojnie se jakoś tak wyjechał :mysli::shocked:

Taaa... Tomek i spokojnie :cool1: :gwizdanie:

Pod Bogiem :shocked: też mnie to dziwiło :decayed::wink4:

Opublikowano

W przyszłości przetestuję Nokiany lub Ultra gripy 7 goodyear[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 13:40_________________________________________________chopy jak potrzebujecie jakies fajne zestawy na prezenty pod choinke to piszcie albo dzwoncie 606953515 :wink4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Robercik,bo Kupiłeś nie te Pirelki co trza-Sottozero :naughty:

Te dopiero (podobno) są daremne :cool1: :gwizdanie: ... niżej stałeś i bardziej się rozpędziłeś ... przede mną stanął jakiś KIA PICANTO czy cuś i ... c*paa nie dało się ruszyć , jakby nie ESP to bym nie ruszył :wallbash:

Opublikowano

Robercik,bo Kupiłeś nie te Pirelki co trza-Sottozero :naughty:

Te dopiero (podobno) są daremne :cool1: :gwizdanie: ... niżej stałeś i bardziej się rozpędziłeś ... przede mną stanął jakiś KIA PICANTO czy cuś i ... pipka nie dało się ruszyć , jakby nie ESP to bym nie ruszył :wallbash:

To w takim razie na następnym spocie (jak bedzie snieg)Ty przejedziesz sie moim a jo Twoim i porównamy :gwizdanie:

Opublikowano

Robercik,bo Kupiłeś nie te Pirelki co trza-Sottozero :naughty:

Te dopiero (podobno) są daremne :cool1: :gwizdanie: ... niżej stałeś i bardziej się rozpędziłeś ... przede mną stanął jakiś KIA PICANTO czy cuś i ... pipka nie dało się ruszyć , jakby nie ESP to bym nie ruszył :wallbash:

To w takim razie na następnym spocie (jak bedzie snieg)Ty przejedziesz sie moim a jo Twoim i porównamy :gwizdanie:

Nie wiem czy masz uprawnienia do prowadzenia TDI :mysli: :gwizdanie:

:kox:

Ja mam za dużo Niutonuuuuuf od dołu :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

Nie wiem czy masz uprawnienia do prowadzenia TDI :mysli: :gwizdanie:

:kox:

Ja mam za dużo Niutonuuuuuf od dołu :gwizdanie: :kox:

:polew: :polew: :polew::nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

No nie chyba mnie :piroman:

Opublikowano

Ja ,co by go te ilości niutonuuuuffffffffff nie przeraziły :decayed::wink4:

Opublikowano

Ja ,co by go te ilości niutonuuuuffffffffff nie przeraziły :decayed::wink4:

jak siedna za kiera maszyny Roberta to mi sie chyba na dzien dobry lapy spocą z adrenaliny :>
Opublikowano

Ja ,co by go te ilości niutonuuuuffffffffff nie przeraziły :decayed::wink4:

:naughty:

:polew: :polew: :polew::nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

No nie chyba mnie :piroman:

:kox:

[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 16:52_________________________________________________

jak siedna za kiera maszyny Roberta to mi sie chyba na dzien dobry lapy spocą z adrenaliny :>

Mosz pewny chercszlag :cool1: :gwizdanie:

Więc to przemyśl :gwizdanie:

Opublikowano

Ja ,weź mu furkę na suchy placyk i powiedz ,że sprawdzisz mu te niuty :evil: - założę się o flache ,że w tym momencie on też sie spoci :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

:polew:

Ja ,weź mu furkę na suchy placyk i powiedz ,że sprawdzisz mu te niuty :evil: - założę się o flache ,że w tym momencie on też sie spoci :decayed: :decayed: :decayed:

to na pewno :naughty: :gwizdanie:
Opublikowano

Ni uja , mom nowe łopony :no4:

Opublikowano

Robert nie martw się o laczki toć i tak się ponoć nie trzymają :>

Opublikowano

dobre są , yno Ci godom , za dużo niutonuuuuuf od dołu :naughty::cool1:

:kox:

Opublikowano

Uprzedziłeś mnie :wink4:

Opublikowano
:hi: :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.