Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czyli bedzie Robert ,blant i H4mm3R moze .

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no soboty sa pracujace i imprezowe, wiec cos mi sie zdaje, ze kiepsko bedzie z frekwencja :gwizdanie:

Opublikowano

No moze byc dzisiaj lichutko :wink4:

Opublikowano

ida czornego popierdalacza wyporzadzic i umyc :kox:

Opublikowano

Umyj umyj

:decayed:

:good:

[br]Dopisany: 29 Październik 2011, 13:17_________________________________________________Ja jeszcze nie mylem jak odebralem od Wojtka ,normalnie wyglada jak by byl przysypany cementem-taki zakurzony :decayed:.

Opublikowano

No ja raczej będę ( na chwile ) , ale widzę , że coś mało nas będzie :kwasny:

cos Ty zas narobil :gwizdanie: :blink:

Zerwane więzadło czy coś takiego :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

Czyli bedzie Robert ,blant i H4mm3R moze .

i ja.....

ale to i tak pewnie nic nie zmienia :cool1:

H4mm3R czy może w najbliższych dniach wybierasz się do Cz-wy :?:

Seves będziesz na spocie :?: a masz może dekielki od Tolka :?: :rolleyes:

Opublikowano

No tak zapomnialem o Tobie :embarrassed:

Opublikowano

No tak zapomnialem o Tobie :embarrassed:

Jak byś od rana wyrzucał gruz to na spota byś przyjechał :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

No tak zapomnialem o Tobie :embarrassed:

Jak byś od rana wyrzucał gruz to na spota byś przyjechał :gwizdanie:

pauze przy gruzie też musi sobie zrobić więc jak najbardziej wpadaj na spota :good:

Artur skoczymy sobie na jakieś jedzonko :gwizdanie:

Opublikowano

Artur skoczymy sobie na jakieś jedzonko :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

No tak zapomnialem o Tobie :embarrassed:

Jak byś od rana wyrzucał gruz to na spota byś przyjechał :gwizdanie:

pauze przy gruzie też musi sobie zrobić więc jak najbardziej wpadaj na spota :good:

Artur skoczymy sobie na jakieś jedzonko :gwizdanie:

i Ci zas o zarciu :facepalm: co Wy lodowek ni mocie w chalpach :gwizdanie:

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

:hi:

Ja też nie będę mógł. Teraz przyjechałem z roboty, zjem coś i o 16 muszę jechać w pilnej sprawie.

Opublikowano
  • Autor

i Ci zas o zarciu :facepalm:

:cool1:

Opublikowano

Mnie też chyba jednak nie będzie , jebie mnie zaś ten paluch jak uj bo przypadkiem zahaczyłem nim o rękaw jak ubierałem sweter :wallbash: :wallbash: :wallbash: chyba , że troszkę chociaż przestanie to wpadnę na chwilę :wink4:

Opublikowano

ja sie wybieram

Opublikowano

No tak zapomnialem o Tobie :embarrassed:

Jak byś od rana wyrzucał gruz to na spota byś przyjechał :gwizdanie:

od rana nosiłem płytki ,później byłem na zakupach ,teraz sam gruz mi został i telefon w swd do jutra rana :wink4:

Artur skoczymy sobie na jakieś jedzonko :gwizdanie:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

kusiciel :decayed:

i Ci zas o zarciu :facepalm: co Wy lodowek ni mocie w chalpach :gwizdanie:

:decayed: :decayed: :decayed:

mamy lodówki ale zimne golono z lodówki to nie to samo :wink4::tongue4::decayed:

[br]Dopisany: 29 Październik 2011, 17:48_________________________________________________z resztą i tak na razie jestem w swd bo mnie ściągali :(

Opublikowano

mamy lodówki ale zimne golono z lodówki to nie to samo :wink4::tongue4::decayed:

Lodówki macie ale pieca już nie :gwizdanie:

Opublikowano

mamy elektryczny -mięcho :slina: takie robię :cool1::evil::naughty::decayed:

Opublikowano

mamy elektryczny -mięcho :slina: takie robię :cool1::evil::naughty::decayed:

To ja się wpraszam :evil: z 684095a7000d67f34c357f36

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.