Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: spot oczywiscie tam gdzie zawsze??
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Prawda jest taka ,ze spolecznosc forum to nie zolty ,zielony ,czy fioletowy kolor tylko niebieski :evil:.

No niestety takie realia .

Banowac nikogo nie trzeba wystarczyloby jak by 2 skaczacych sobie do oczu sie przeprosilo i kazdy powiedzial sory stary ponioslo mnie ,a tak jest kwas .

A to ,ze ktos ma kolorek jakis to nie jest dla mnie wyznacznik ,ze moze w ten sposob postepowac (klamac !) .

Takze Tomku sorry ale wogole sie z Toba nie zgodze.

Uderza niektorym woda sodowa do glowy i tyle.

Nie bron malika bo sam nie zrobil nic (przynajmniej w tym ostatnio slynnym watku) co mogloby swadczyc o tym ,ze ma jaja by sie uderzyc w piers.

To co napisal na pozegnanie ten caly prometeo to tylko swiadczy o poziomie i tym ,ze byl poirytowany.

Jak Ty bys postapil??

Latwo wstawic sie za duzym i silnym ale za malym to nie kazdy potrafi.

Tyle ode mnie.

100% racji :good: Malik poleciał w kulki a młody użytkownik się wkurwił, ja też bym tak zrobił jak by mi ktoś koło d*py robił za plecami. :baseball: :baseball: :baseball:

Decyzja wielkiego zarządu nie była uczciwa :sick3: i dla tego Prometeo poczuł się wyjebany i wcale mu się nie dziwię :rant::foch:

Opublikowano

:hi: :hi:

ja tez mam takie samo zdanie co Artur, Wiesiek, Robert i Arek i nie zmienie zdania, bo tez bym sie czul jak Prometeo wyrzniety w dyype :sick3:

Opublikowano
:D
Opublikowano

na razie spadam...sobotnie porzadki typu odkurzanie, ite puszki z piwa z pod stolu zebrac z calego tygodnia :decayed:

Opublikowano

na razie spadam...sobotnie porzadki typu odkurzanie, ite puszki z piwa z pod stolu zebrac z calego tygodnia :decayed:

No wiadomo normalne czynności faceta w chacie: odkurzanie, ścieranie kurzu, mycie podłóg, ugotowanie obiadu, ale jak chłop pierze pranie to żona pomaga no nie można powiedzieć. :gwizdanie: a jak potem jest zmęczona :naughty:

Opublikowano

Prawda jest taka ,ze spolecznosc forum to nie zolty ,zielony ,czy fioletowy kolor tylko niebieski :evil:.

No niestety takie realia .

Banowac nikogo nie trzeba wystarczyloby jak by 2 skaczacych sobie do oczu sie przeprosilo i kazdy powiedzial sory stary ponioslo mnie ,a tak jest kwas .

A to ,ze ktos ma kolorek jakis to nie jest dla mnie wyznacznik ,ze moze w ten sposob postepowac (klamac !) .

Takze Tomku sorry ale wogole sie z Toba nie zgodze.

Uderza niektorym woda sodowa do glowy i tyle.

Nie bron malika bo sam nie zrobil nic (przynajmniej w tym ostatnio slynnym watku) co mogloby swadczyc o tym ,ze ma jaja by sie uderzyc w piers.

To co napisal na pozegnanie ten caly prometeo to tylko swiadczy o poziomie i tym ,ze byl poirytowany.

Jak Ty bys postapil??

Latwo wstawic sie za duzym i silnym ale za malym to nie kazdy potrafi.

Tyle ode mnie.

A ja mam na to wyjebanye :gwizdanie: gdybym czegoś tu nie napisał, to by znów się tu nic nie działo :decayed:

Opublikowano

co jakas akcja to Tomasz musi podkrecic atmosfere :P

Opublikowano

:bry::hi:[br]Dopisany: 29 Październik 2011, 11:50_________________________________________________

... ite puszki z piwa z pod stolu zebrac z calego tygodnia :decayed:

No to najważniejsze i tak je usunąć żeby małżonka bardzo nie widziała ile tego tam jest :decayed:

Ja kutfa ani auta dziś chyba nie umyję , jedną ręką bardzo nie dam razy :kwasny::wallbash:

[br]Dopisany: 29 Październik 2011, 11:51_________________________________________________

No wiadomo normalne czynności faceta w chacie: odkurzanie, ścieranie kurzu, mycie podłóg, ugotowanie obiadu, ale jak chłop pierze pranie to żona pomaga no nie można powiedzieć. :gwizdanie: a jak potem jest zmęczona :naughty:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ja kutfa ani auta dziś chyba nie umyję , jedną ręką bardzo nie dam razy :kwasny: :wallbash

A coś porobił :?:

Opublikowano

Szyna na palcu lewej ręki :kwasny:

Opublikowano

kajs go tak mocno cis :D

Opublikowano

Szyna na palcu lewej ręki :kwasny:

Uuuu no no :evil:

Opublikowano

kajs go tak mocno cis :D

Za pąka chciał chwycić :decayed::D

:polew: :polew: :polew:

No to mamy L4 :gwizdanie:

Spadam do roboty :hi:

Opublikowano

Szyna na palcu lewej ręki :kwasny:

cos Ty zas narobil :gwizdanie: :blink:[br]Dopisany: 29 Październik 2011, 12:18_________________________________________________

Spadam do roboty :hi:

no to szczesliwej szychty :hi:

Opublikowano

Jedzie ktos dzisiaj na spota ?[br]Dopisany: 29 Październik 2011, 12:51_________________________________________________Bo ja chyba bede z gruzem ciorał do wieczora do kontenera .

Opublikowano

ja mam powtorke z rozrywki sprzed tygodnia...tylko ze teraz sa urodziny tesciowej :drunk: :drunk:

wiec mnie na 101% nie bedzie :confused4:

Opublikowano

ja robie do 17 wiec w sb odpadam :D

Opublikowano

Danielu...na 23 mam nastepny tydz :decayed:[br]Dopisany: 29 Październik 2011, 13:04_________________________________________________no wiec moze w sroda :?: :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.