Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

Prawda jest taka ,ze spolecznosc forum to nie zolty ,zielony ,czy fioletowy kolor tylko niebieski :evil:.

No niestety takie realia .

Banowac nikogo nie trzeba wystarczyloby jak by 2 skaczacych sobie do oczu sie przeprosilo i kazdy powiedzial sory stary ponioslo mnie ,a tak jest kwas .

A to ,ze ktos ma kolorek jakis to nie jest dla mnie wyznacznik ,ze moze w ten sposob postepowac (klamac !) .

Takze Tomku sorry ale wogole sie z Toba nie zgodze.

Uderza niektorym woda sodowa do glowy i tyle.

Nie bron malika bo sam nie zrobil nic (przynajmniej w tym ostatnio slynnym watku) co mogloby swadczyc o tym ,ze ma jaja by sie uderzyc w piers.

To co napisal na pozegnanie ten caly prometeo to tylko swiadczy o poziomie i tym ,ze byl poirytowany.

Jak Ty bys postapil??

Latwo wstawic sie za duzym i silnym ale za malym to nie kazdy potrafi.

Tyle ode mnie.

100% racji :good: Malik poleciał w kulki a młody użytkownik się wkurwił, ja też bym tak zrobił jak by mi ktoś koło d*py robił za plecami. :baseball: :baseball: :baseball:

Decyzja wielkiego zarządu nie była uczciwa :sick3: i dla tego Prometeo poczuł się wyjebany i wcale mu się nie dziwię :rant::foch:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi:

ja tez mam takie samo zdanie co Artur, Wiesiek, Robert i Arek i nie zmienie zdania, bo tez bym sie czul jak Prometeo wyrzniety w dyype :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie spadam...sobotnie porzadki typu odkurzanie, ite puszki z piwa z pod stolu zebrac z calego tygodnia :decayed:

No wiadomo normalne czynności faceta w chacie: odkurzanie, ścieranie kurzu, mycie podłóg, ugotowanie obiadu, ale jak chłop pierze pranie to żona pomaga no nie można powiedzieć. :gwizdanie: a jak potem jest zmęczona :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka ,ze spolecznosc forum to nie zolty ,zielony ,czy fioletowy kolor tylko niebieski :evil:.

No niestety takie realia .

Banowac nikogo nie trzeba wystarczyloby jak by 2 skaczacych sobie do oczu sie przeprosilo i kazdy powiedzial sory stary ponioslo mnie ,a tak jest kwas .

A to ,ze ktos ma kolorek jakis to nie jest dla mnie wyznacznik ,ze moze w ten sposob postepowac (klamac !) .

Takze Tomku sorry ale wogole sie z Toba nie zgodze.

Uderza niektorym woda sodowa do glowy i tyle.

Nie bron malika bo sam nie zrobil nic (przynajmniej w tym ostatnio slynnym watku) co mogloby swadczyc o tym ,ze ma jaja by sie uderzyc w piers.

To co napisal na pozegnanie ten caly prometeo to tylko swiadczy o poziomie i tym ,ze byl poirytowany.

Jak Ty bys postapil??

Latwo wstawic sie za duzym i silnym ale za malym to nie kazdy potrafi.

Tyle ode mnie.

A ja mam na to wyjebanye :gwizdanie: gdybym czegoś tu nie napisał, to by znów się tu nic nie działo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry::hi:[br]Dopisany: 29 Październik 2011, 11:50_________________________________________________

... ite puszki z piwa z pod stolu zebrac z calego tygodnia :decayed:

No to najważniejsze i tak je usunąć żeby małżonka bardzo nie widziała ile tego tam jest :decayed:

Ja kutfa ani auta dziś chyba nie umyję , jedną ręką bardzo nie dam razy :kwasny::wallbash:

[br]Dopisany: 29 Październik 2011, 11:51_________________________________________________

No wiadomo normalne czynności faceta w chacie: odkurzanie, ścieranie kurzu, mycie podłóg, ugotowanie obiadu, ale jak chłop pierze pranie to żona pomaga no nie można powiedzieć. :gwizdanie: a jak potem jest zmęczona :naughty:

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyna na palcu lewej ręki :kwasny:

cos Ty zas narobil :gwizdanie: :blink:[br]Dopisany: 29 Październik 2011, 12:18_________________________________________________

Spadam do roboty :hi:

no to szczesliwej szychty :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedzie ktos dzisiaj na spota ?[br]Dopisany: 29 Październik 2011, 12:51_________________________________________________Bo ja chyba bede z gruzem ciorał do wieczora do kontenera .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danielu...na 23 mam nastepny tydz :decayed:[br]Dopisany: 29 Październik 2011, 13:04_________________________________________________no wiec moze w sroda :?: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...