Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

panowie nie ma ktoś jakiś dwóch zimówek w 17"-tce takich na 1-2 sezony :?:

a może ma ktoś jakieś opony na wykończeniu (15"-17") które zalegają niepotrzebnie w garażu/piwnicy :?:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:no:
Opublikowano

panowie nie ma ktoś jakiś dwóch zimówek w 17"-tce takich na 1-2 sezony :?:

a może ma ktoś jakieś opony na wykończeniu (15"-17") które zalegają niepotrzebnie w garażu/piwnicy :?:

17 letnie
Opublikowano
  • Autor

panowie nie ma ktoś jakiś dwóch zimówek w 17"-tce takich na 1-2 sezony :?:

a może ma ktoś jakieś opony na wykończeniu (15"-17") które zalegają niepotrzebnie w garażu/piwnicy :?:

17 letnie

do oddania czy sprzedania :?:

Opublikowano

z astry przelezaly 4lata oddam :) za hmm puszke Lecha przy okazji :)

Opublikowano
  • Autor

z astry przelezaly 4lata oddam :) za hmm puszke Lecha przy okazji :)

:good:

Opublikowano

z astry przelezaly 4lata oddam :) za hmm puszke Lecha przy okazji :)

:good:

jak co to wal na PW
Opublikowano

Dobra ja spadam narka :hi:

Opublikowano

Dobra ja spadam narka :hi:

Nara :hi:

Ja też lecę :hi:

Opublikowano
:hi: :hi: branoc grubiorze :decayed:
Opublikowano

:hi:

Robercie... :notworthy: zalatwione i wciagu...niby 30 dni sie czegos spodziewaj :gwizdanie: :decayed:[br]Dopisany: 27 Październik 2011, 22:49_________________________________________________blant88-Danielu...gratuluje :wink4:

Opublikowano

Sie nie boi ,mnie w sobotę nie bedzie, idę do roboty na II zm. :wallbash:

:dance: :dance: :dance::decayed:

Opublikowano

_________________________________________________Dopisany: 27 Październik 2011, 17:39_________________________________________________Robert ETKA aktualizacja :naughty:

ale wy se synki tą aktualizacją jaracie :kox: :kox:

jakby b8 albo jeszcze nowszymi jezdzili i miala sie na cos przydac :decayed:

A ETKA tylko do [b8] jest ? :cool1:

Nie to miałem na myśli, chodziło mi o to, że do starszych aut baza sie nie rozwija przecież :rolleyes: Wiec po co sie tak napinać na aktualizacje ?

Opublikowano

:hi: z roboty Dzisio laga-awaria maszyny od wczora :>[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 00:05_________________________________________________

Marzenia trzeba miec :decayed:.

Jak bylem maly marzyl sie samochodzik ze znaczkiem jaki mam teraz i co .......i jest .

Moze rocznik nie jest górnolotny ale pożyjemy zobaczymy :gwizdanie: :wink4:.

W moim przypadku wybór :audi: też nie był przypadkiem. Od bardzo dawna miałem sentyment do tej marki i kilka lat temu w końcu kupiłem. Może kiedyś coś nowszego się wykombinuje i będzie dobrze, jeśli będzie się spisywać równie dobrze jak mój stary wierny zielony klekot :decayed: .[br]Dopisany: 27 Październik 2011, 11:15_________________________________________________A jak było w Waszym przypadku? Przypadek czy od dłuższego czasu nosiliście się z zamiarem kupna auta tej marki?

Nadrabiam spam :decayed: U mnie był to wybór pomiędzy audi a betą.Szukałem 2,8 w dobrym stanie i rozsądnych pieniądzach -wygrało wiadomo :> wcześniej 126 p,Volvo 343,Renault Fuego,Escort cabrio schummacher,no i w końcu coś trwalszego w ocynku a nie zgnitki :decayed:[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 00:34_________________________________________________

:hi:

A ja wreszcie dostałem się na kopalnie KWK Jankowice bo pod firmą już się wykańczałem :tongue4:

:>

Gratki Daniel ,Powiedz kiedy to wstąpie na spota pieszo :decayed: No chyba ,że będzie na nowym miejscu -nie wiem nawet gdzie :>
Opublikowano

Sie nie boi ,mnie w sobotę nie bedzie, idę do roboty na II zm. :wallbash:

:dance: :dance: :dance::decayed:

Tyś jest pieron :decayed:

ale tak sie zastanawiam ,wszystkie weekendy Wiesiek robi ,a cały czas narzeka ,że lipa :gwizdanie: :mysli:

narzeka jak stara baba z założenia ,czy jak :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 01:22_________________________________________________

dobrze ,że człowiek nie ma takich problemów co zrobić z takimi pieniędzmi i jakiego klekota kupić :wink4:[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 01:34_________________________________________________jest finał

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=227392.150

co sądzicie ?

masakra :blink:

:sick3:

Opublikowano

no ten cały Malik pokazał klase ..... :thumbdown: i to VIP jest, poleciał konkretnie po bandzie i go ratuje tylko VIP bo zwykły by zapewne dostał Bana na zawsze

co do Prometeo, gdyby nie założył 2 konta to by miał chyba Bana na zawsze bo Zarząd,VIp'y jak się wypowiadali "że Malik" by tego nigdy nie zrobił, bo go znają itp i by to tak zostawili

wiec podsumowując Malik powinien oprócz miesięcznego uciszenia dostać sroższą kare za taki wybryk/próbę oszustwa

ale to tylko moje skromne zdanie :embarrassed:

Opublikowano

:hi:

Sie nie boi ,mnie w sobotę nie bedzie, idę do roboty na II zm. :wallbash:

:dance: :dance: :dance::decayed:

Tyś jest pieron :decayed:

ale tak sie zastanawiam ,wszystkie weekendy Wiesiek robi ,a cały czas narzeka ,że lipa :gwizdanie: :mysli:

narzeka jak stara baba z założenia ,czy jak :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Pierwszy niech się tak nie cieszy bo będzie musiał znowu lakierować autko :gwizdanie:,a drugi nie ma racji tylko 2 soboty lub niedziele w miesiącu. :naughty:[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 06:54_________________________________________________

jest finał

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=227392.150

co sądzicie ?

masakra :blink:

:sick3:

Jak dla mnie to syf i znajomkostwo, za oszustwo normalnie idzie się siedzieć, wg mnie to powinni mu VIPa wziąć. :sick3:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.