Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czytając to stwierdzam, że uważacie że wykonujecie najcięższą robote na świecie, a ci co na "dole" nie robią nie wiedzą co to praca..... inni też mogą się naj..ać robiąc na "górze" :cool1:

Nigdzie tak nie napisałem , ani z tego co pamiętam żaden z nas :cool1: Chyba , że zapomniałem to zacytuj :cool1:

Mówiłem tylko , że niech ktoś nie "płacze" , że musi do 65 lat robić a np. górnikom "wystarczy" 25 lat pracy na dole , po pierwsze na razie jest 25 lat , jak ja będę odchodził na emeryturę to przypuszczam , że wiek będzie już podniesiony , po drugie kto komu broni robić na KWK ? A to , że Ciężko się tam dostać to już inna sprawa ale nie miejcie też przez to do kogoś pretensji , ... jak mówiłem , nie jeden był taki mądry a jak przerobił jeden , dwa dni to się zwolnił ... po któreś tam może i jakiś wasz znajomy , kolega itp. który nie dawno się przyjął opowiadał wam jak to za***iście jest , że nic cała szychtę nie robi to zapytajcie go ile robi , gdzie był , czy był już chociaż raz w ścianie itp. ale nie na "wycieczce" ze swoim instruktorem tylko na serio pracował ... teraz dla nowoprzyjętych jest taka ochrona , że aż mnie to śmieszy , tego mu nie wolno , tamtego ... jak ja sie przyjmowałem czegoś takiego nie było , dla mnie niektóre "przepisy" dla nowoprzyjętych są cholernie śmieszne :wallbash:

Pogadajcie z kimś kto napier^ala w ścianie , przodku to wam powie jak to "nic nie robi" , ile się nawdycha pyłu itp.

Przecież pisałem że to każdego własny wybór.

Arek a tak na boku zapytam ,czy narobiłeś się kiedyś w przeciągu 1 godz. tak że aż prawie rzygałeś :?: bo ja tak miałem a lichutki nie byłem, i wielu nie dawało rady.

Ostatnio u nas zwolnił się cały rzut nowych nie wytrzymali psychicznie a teraz mają lux.[br]Dopisany: 27 Październik 2011, 20:22_________________________________________________

Dodam jeszcze , że wiem , że są stanowiska na kopalni na których śmiało można by było do 65 lat popracować , ale nie Ci co robią na dole ( tzn, Ci co zjeżdżają na dół , bo są też tacy co mają dołowe szychty a w życiu byli kilka razy na dole )

Pijesz do mnie :evil:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dodam jeszcze , że wiem , że są stanowiska na kopalni na których śmiało można by było do 65 lat popracować , ale nie Ci co robią na dole ( tzn, Ci co zjeżdżają na dół , bo są też tacy co mają dołowe szychty a w życiu byli kilka razy na dole )

dokładnie , lebry jedne :)

Opublikowano

różne rzeczy w życiu robiłem i wiem ,że nie trzeba przenieść w ciągu 5 minut tony by paść po pracy na pysk :cool1:

W niektórych miejscach sama atmosfera ( czyli ilość tlenu , temp. , wilgotność , do tego ciasnota , całkowita ciemność itp. ) Cię wykończą

Opublikowano

Dość już tej polemiki :gwizdanie:

Opublikowano

Pijesz do mnie :evil:

Nie. Ty robiłeś na przodkach czy ścianach ( już nie pamiętam :mysli: ) , a to ,że teraz trochę tam pościemniasz to się nie liczy :rolleyes: ale są tacy co w życiu byli parę razy na dole ( a najlepsze jest to , jak opowiadają jak oni to się najebali na dole )

Jest masa takich stanowisk jak np. kalfaktorzy itp. , u mnie na oddziele jest taki dział techniczny , robi tam chyba z 10 chłopa , wszyscy oczywiście mają szychty dołowe , ba , do niektórych szycht mają dodatek przodowego ze ściany( tyle tylko , że są na powierzchni ) [br]Dopisany: 27 Październik 2011, 20:31_________________________________________________

Dość już tej polemiki :gwizdanie:

Dokładnie :good:

Opublikowano

Dość już tej polemiki :gwizdanie:

Dokładnie :good:

Amen

Opublikowano

No i wreszcie spokój :evil:

Opublikowano
  • Autor

Arek a tak na boku zapytam ,czy narobiłeś się kiedyś w przeciągu 1 godz. tak że aż prawie rzygałeś :?:

tak

Opublikowano

60987062.jpg

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Arek a tak na boku zapytam ,czy narobiłeś się kiedyś w przeciągu 1 godz. tak że aż prawie rzygałeś :?:

tak

:good: bo już nie dyskutujemy o robocie co najwyżej o żarciu na spotach :naughty:[br]Dopisany: 27 Październik 2011, 20:42_________________________________________________

60987062.jpg

:decayed: :decayed: :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

60987062.jpg

łó żesz Ty :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

..... nie dyskutujemy o robocie co najwyżej o żarciu na spotach :naughty:

są dni ,że mi za "skórę zaleziesz" :cool1::decayed: ale dziś to normalnie możesz mi o tym żarełku sobotnim dalej opowiadać :evil::slina::evil::slina::evil::slina::evil:[br]Dopisany: 27 Październik 2011, 20:46_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 27 Październik 2011, 20:46_________________________________________________ :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Sie nie boi ,mnie w sobotę nie bedzie, idę do roboty na II zm. :wallbash:

Opublikowano

znowu się migasz :gwizdanie:

Opublikowano

A gdzie robimy spota ? Na starym miejscu czy "nowym" ?[br]Dopisany: 27 Październik 2011, 20:57_________________________________________________

Sie nie boi ,mnie w sobotę nie bedzie, idę do roboty na II zm. :wallbash:

Ja miałem iść ale chyba nie idę do roboty w sobotę

Opublikowano

jade do swd ,narka :hi:[br]Dopisany: 27 Październik 2011, 21:00_________________________________________________wpadne potem :wink4:

Opublikowano

Nie migam się :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

A gdzie robimy spota ? Na starym miejscu czy "nowym" ?

mi to wsio

można spotkać się na "starym", a potem zajechać na "nowe"

Opublikowano

A gdzie robimy spota ? Na starym miejscu czy "nowym" ?

mi to wsio

można spotkać się na "starym", a potem zajechać na "nowe"

Tak zróbcie, bo prawie nikt nie wie gdzie to jest :good:

Opublikowano
  • Autor

Tak zróbcie, bo prawie nikt nie wie gdzie to jest

no właśnie dziwne, że mało kto wie o tym miejscu, a nie raz tamtędy się przejeżdzało

Opublikowano

Tak zróbcie, bo prawie nikt nie wie gdzie to jest

no właśnie dziwne, że mało kto wie o tym miejscu, a nie raz tamtędy się przejeżdzało

A widzisz, ja wcześniej też nie wiedziałem nawet ostatnio jechaliśmy z Basią i ona też nie wiedziała o tym sklepie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.