Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak dla mnie to syf i znajomkostwo, za oszustwo normalnie idzie się siedzieć, wg mnie to powinni mu VIPa wziąć. :sick3:

Zgadzam sie :good:[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 08:44_________________________________________________a cwaniaki i tak go uciszyli bo dupnie zlamal regulamin. gdyby tego nie zrobil to by pewnie nikt sie nie dowiedzial.

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

co do "manipulacji..." - dla mnie to jedna wielka kpina :sick3: malik...ma vip'a i tylko uciszenie :wallbash: , jakby ktos z nas to napisal typu "zwykly" by dostal bana na wiecznosc :blink:

a admin lukaszr..tez pokazal "klase" :gwizdanie: poprzez kare i "...znam malika..on by nie byl do tego zdolny..." :kox:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

co do "manipulacji..." - dla mnie to jedna wielka kpina :sick3: malik...ma vip'a i tylko uciszenie :wallbash: , jakby ktos z nas to napisal typu "zwykly" by dostal bana na wiecznosc :blink:

a admin lukaszr..tez pokazal "klase" :gwizdanie: poprzez kare i "...znam malika..on by nie byl do tego zdolny..." :kox:

Ten cały Prometeo tez ładne PW wystosował, chociaż ten cały łukaszr czy jak mu tam, tak płakał że tamten wyskoczyl na publika a sam teraz jego PW wrzucił na forum. Dziecinada.

Opublikowano

A może by tak założyć temat, opinie na temat tej akcji, ciekawe czy kropka lub bana bym dostał :?:

Opublikowano

Napewno, bo widać że tu usilnie chca wszystko maskować :D Rozgłos dla przekrętów i cwaniaków jest bardzo niechetnie przyjmowany.

Opublikowano

heh...Wiesku...ty byl bys w trakcie zakladania tematu a juz bys zapewne dostl kropka :decayed:

Opublikowano

To może spróbuję, a co mi tam najwyżej oleję to forum :przebiegly:

Opublikowano

ee...nie rob tego, bo duzo sie tu dzieje i bys musial zalozyc drugie konto :kox: pod pseudonimem wiesiek4d :decayed:[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 10:39_________________________________________________dobra nara :hi:

bo do roboty, a trza jakos ladnie stanac na tych naszych grubskich parkingach :wallbash:

Opublikowano

Szczęśliwej szychty :hi:

Opublikowano

:hi:

A może by tak założyć temat, opinie na temat tej akcji, ciekawe czy kropka lub bana bym dostał :?:

Jestem za :good:

Opublikowano

Artur i jak tam?

Opublikowano

Lipa dalej :confused4:

Opublikowano

co znaczy lipa?

Opublikowano

Dalej cos klekocze

Opublikowano

a co zrobili?

Opublikowano

Wynienili cala glowice i dalej cos tam jest nie tak , musze sprawdzic jeszcze wtryski bo tylko to zostalo jeszcze stare .

Opublikowano

To dziwne bardzo.. Zaraz bedzie caly motor nowy..

Opublikowano

:bry::hi:

Nie to miałem na myśli, chodziło mi o to, że do starszych aut baza sie nie rozwija przecież :rolleyes: Wiec po co sie tak napinać na aktualizacje ?

Właśnie , że baza też się zmienia , zmieniają się nr. części wycofywanych , zmienia się cennik itd. :cool1:

[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 15:56_________________________________________________

Lipa dalej :confused4:

Artur ciekawi mnie ile jeszcze wytrzymasz z tym Twoim klekotem :mysli::rolleyes:

Opublikowano

I już w chacie , ale idę coś porobić :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.