Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie to syf i znajomkostwo, za oszustwo normalnie idzie się siedzieć, wg mnie to powinni mu VIPa wziąć. :sick3:

Zgadzam sie :good:[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 08:44_________________________________________________a cwaniaki i tak go uciszyli bo dupnie zlamal regulamin. gdyby tego nie zrobil to by pewnie nikt sie nie dowiedzial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

co do "manipulacji..." - dla mnie to jedna wielka kpina :sick3: malik...ma vip'a i tylko uciszenie :wallbash: , jakby ktos z nas to napisal typu "zwykly" by dostal bana na wiecznosc :blink:

a admin lukaszr..tez pokazal "klase" :gwizdanie: poprzez kare i "...znam malika..on by nie byl do tego zdolny..." :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

co do "manipulacji..." - dla mnie to jedna wielka kpina :sick3: malik...ma vip'a i tylko uciszenie :wallbash: , jakby ktos z nas to napisal typu "zwykly" by dostal bana na wiecznosc :blink:

a admin lukaszr..tez pokazal "klase" :gwizdanie: poprzez kare i "...znam malika..on by nie byl do tego zdolny..." :kox:

Ten cały Prometeo tez ładne PW wystosował, chociaż ten cały łukaszr czy jak mu tam, tak płakał że tamten wyskoczyl na publika a sam teraz jego PW wrzucił na forum. Dziecinada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno, bo widać że tu usilnie chca wszystko maskować :D Rozgłos dla przekrętów i cwaniaków jest bardzo niechetnie przyjmowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee...nie rob tego, bo duzo sie tu dzieje i bys musial zalozyc drugie konto :kox: pod pseudonimem wiesiek4d :decayed:[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 10:39_________________________________________________dobra nara :hi:

bo do roboty, a trza jakos ladnie stanac na tych naszych grubskich parkingach :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

A może by tak założyć temat, opinie na temat tej akcji, ciekawe czy kropka lub bana bym dostał :?:

Jestem za :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynienili cala glowice i dalej cos tam jest nie tak , musze sprawdzic jeszcze wtryski bo tylko to zostalo jeszcze stare .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry::hi:

Nie to miałem na myśli, chodziło mi o to, że do starszych aut baza sie nie rozwija przecież :rolleyes: Wiec po co sie tak napinać na aktualizacje ?

Właśnie , że baza też się zmienia , zmieniają się nr. części wycofywanych , zmienia się cennik itd. :cool1:

[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 15:56_________________________________________________

Lipa dalej :confused4:

Artur ciekawi mnie ile jeszcze wytrzymasz z tym Twoim klekotem :mysli::rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...