Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

o co chodzi robecie :mysli: to Twoje :?:

Nie moje :no:

Chętnie przejechałbym się kiedy na jakieś grupowe hamowanko sprawdzić ile koniuf drzemie pod maską :naughty:

[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 22:16_________________________________________________

Nie obraża się, :cool1: ale się kończy i zaraz padnie :naughty:

To podładuj :gwizdanie:

:tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojj...ja tez ciekawe ile u mnie kucy drzemie, bo np od 0-100 jak mierzylem z bratem to mialem 9.4 :gwizdanie: i kilkakrotnie bylo mierzone i podobne wyniki :mysli:[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 22:17_________________________________________________

Eeee szkoda prądu, kasy brak ;(

kaj tam 10-ty :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurcze Basia światło gasi trza spadać, ogień w co też zalała ;(

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 22:21_________________________________________________

Eeee szkoda prądu, kasy brak ;(

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 22:21_________________________________________________

ojj...ja tez ciekawe ile u mnie kucy drzemie, bo np od 0-100 jak mierzylem z bratem to mialem 9.4 :gwizdanie: i kilkakrotnie bylo mierzone i podobne wyniki :mysli:

Trzeba było by kaj poszperać , poszukać czy nie ma gdzieś jakiegoś grupowego na Śląsku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew:

dobranoc wszystkim :hi:

Nara :hi:

[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 22:23_________________________________________________

kaj tam 10-ty :tongue4:

Nooo :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec spadam zdmuchła mi świeczka ;( :hi:

Nara :hi:

[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 22:26_________________________________________________To ja też spadam

Narka :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak tam panowie przed weekendem :?: :)[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 22:36_________________________________________________ten spot będzie jutro :?: bardzo postaram się być , kto jeszcze będzie :?: i gdzie oczywiście go robimy :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyt.

"Ty śmieszny c**ju. Jedyne czym powinieneś zarządzać i administrować to swoimi niedorozwiniętymi półkulami mózgowymi pajacu.

Popień się do swojej starej niedojebie. Prawda cie w oczy kole, że przez swojego c**jkowatego kumpla wyszedłeś na debila.

A tą karę wsadź sobie w piz*e.

Żegnam cioto."

:kox: :kox: :kox:

Kurde nie doczytałem , ale gościu ma racje :thumbdown:

pipka i tyle ,kumoterstwo, smród i gnój.

Myślałem że może do BT się zapiszę ale jak bym się napił to mógł bym nabroić :evil:

Oj Wiesiu, Ty znasz tylko wypowiedzi tego trola. Natomiast co malik ma do powiedzenia to nie...

chętnie bym poznał wersję malika :gwizdanie:

Obaj są siebie warci, tylko że malik coś pokazał na forum, a tamten trolował.

Odemnie to już wszystko :gwizdanie:

żaden argument :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokazał ze cienki bolek jest, pozatym nie wiadomo czy ta wiadomość co tu wyzej jest cytowana nie jest spreparowana bo obaj siebie warci, k**wa koledzy glowy by se dali uciac ze malik nie poleci w kulki a tu ciul no i co? i byliby k**wa bez łba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

no ten cały Malik pokazał klase ..... :thumbdown: i to VIP jest, poleciał konkretnie po bandzie i go ratuje tylko VIP bo zwykły by zapewne dostał Bana na zawsze

co do Prometeo, gdyby nie założył 2 konta to by miał chyba Bana na zawsze bo Zarząd,VIp'y jak się wypowiadali "że Malik" by tego nigdy nie zrobił, bo go znają itp i by to tak zostawili

wiec podsumowując Malik powinien oprócz miesięcznego uciszenia dostać sroższą kare za taki wybryk/próbę oszustwa

ale to tylko moje skromne zdanie :embarrassed:

Mervin mam to samo zdanie, gdyby Promoeteo nie założył drugiego konta to nigdy sprawa by nie została wyjaśniona, a Malik dalej byłby "bez skazy"

Wiesiek również dobrze gadasz :good:[br]Dopisany: 29 Październik 2011, 07:35_________________________________________________

A tak wyglądają "Gift'y" w [AVF] :naughty:adb3331839e76d2cm.jpg

prawie tak samo jak AVG :naughty:

Robert jedź wkońcu na tą hamownie i pokaż swoje gifty :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka ,ze spolecznosc forum to nie zolty ,zielony ,czy fioletowy kolor tylko niebieski :evil:.

No niestety takie realia .

Banowac nikogo nie trzeba wystarczyloby jak by 2 skaczacych sobie do oczu sie przeprosilo i kazdy powiedzial sory stary ponioslo mnie ,a tak jest kwas .

A to ,ze ktos ma kolorek jakis to nie jest dla mnie wyznacznik ,ze moze w ten sposob postepowac (klamac !) .

Takze Tomku sorry ale wogole sie z Toba nie zgodze.

Uderza niektorym woda sodowa do glowy i tyle.

Nie bron malika bo sam nie zrobil nic (przynajmniej w tym ostatnio slynnym watku) co mogloby swadczyc o tym ,ze ma jaja by sie uderzyc w piers.

To co napisal na pozegnanie ten caly prometeo to tylko swiadczy o poziomie i tym ,ze byl poirytowany.

Jak Ty bys postapil??

Latwo wstawic sie za duzym i silnym ale za malym to nie kazdy potrafi.

Tyle ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...