Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

Zaraz bedzie caly motor nowy..

Jeszcze troche i moze tak byc :wink4:[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 16:06_________________________________________________

Artur ciekawi mnie ile jeszcze wytrzymasz z tym Twoim klekotem :mysli::rolleyes:

Jeszcze troche cierpliwosci mi zostalo :wink4: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

Zaraz bedzie caly motor nowy..

Jeszcze troche i moze tak byc :wink4:[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 16:06_________________________________________________

Artur ciekawi mnie ile jeszcze wytrzymasz z tym Twoim klekotem :mysli::rolleyes:

Jeszcze troche cierpliwosci mi zostalo :wink4: :gwizdanie:

2,5 TDI z grupy VAG w przyszłości chyba będziesz już omijał z daleka...[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 16:21_________________________________________________ :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No :decayed: [br]Dopisany: 28 Październik 2011, 16:53_________________________________________________Masz kogoś kto sie zna na tym silniku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No :decayed: [br]Dopisany: 28 Październik 2011, 16:53_________________________________________________Masz kogoś kto sie zna na tym silniku ?

jest taki koleś Piotruś na a6klub, i AKP siedzi, ale cieżko z nim się skontaktować ceni prywatność i się tylko na forum wypowiada, z tego co wiem jest z miejscowości Beskid Śląski ..

ja próbowałem zagadać do niego przez PW nie odpisał, ale na temat na forum mi odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły interes jedni biją na tych 2.5 tedei :naughty:

[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 18:17_________________________________________________

Robercie... :notworthy: zalatwione i wciagu...niby 30 dni sie czegos spodziewaj :gwizdanie: :decayed:

Ja też :notworthy: " ... i wilk syty i owca cała ... " :naughty::good:

[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 20:07_________________________________________________I paluch w szynie :kwasny::wallbash: w poniedziałek na wizytę do ortopedy i po L4 , dziś już nie mogli mi wypisać :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert kiedy bieresz moje heble 312mm ?[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 20:55_________________________________________________

A może by tak założyć temat, opinie na temat tej akcji, ciekawe czy kropka lub bana bym dostał :?:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=227392.msg2706495#msg2706495

poczytaj EDIT 2 :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert kiedy bieresz moje heble 312mm ?[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 20:55_________________________________________________

A może by tak założyć temat, opinie na temat tej akcji, ciekawe czy kropka lub bana bym dostał :?:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=227392.msg2706495#msg2706495

poczytaj EDIT 2 :cool1:

Czytałem ale chciałem się wypowiedzieć w sprawie kumoterstwa :sick3:[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 21:04_________________________________________________

Mój następny sprzęcior :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo...tak taka se kupie :slina:[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 21:08_________________________________________________po robocie...

robert. mnie to wyjdzie 445zl na rok :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robert. mnie to wyjdzie 445zl na rok :decayed:

Ja płacę dwie raty po 280 zł ale mam OC + takie mini AC ( od pożaru , kradzieży i całkowitego zniszczenia ) :wink4: ... za samo OC płaciłbym 2 x 180 zł :wink4:

[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 21:25_________________________________________________

Ale się koza świeci :slina: chyba po polerce jest :mysli:

:kox:

[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 21:27_________________________________________________

cyt.

"Ty śmieszny c**ju. Jedyne czym powinieneś zarządzać i administrować to swoimi niedorozwiniętymi półkulami mózgowymi pajacu.

Popień się do swojej starej niedojebie. Prawda cie w oczy kole, że przez swojego c**jkowatego kumpla wyszedłeś na debila.

A tą karę wsadź sobie w piz*e.

Żegnam cioto."

:kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyt.

"Ty śmieszny c**ju. Jedyne czym powinieneś zarządzać i administrować to swoimi niedorozwiniętymi półkulami mózgowymi pajacu.

Popień się do swojej starej niedojebie. Prawda cie w oczy kole, że przez swojego c**jkowatego kumpla wyszedłeś na debila.

A tą karę wsadź sobie w piz*e.

Żegnam cioto."

:kox: :kox: :kox:

Kurde nie doczytałem , ale gościu ma racje :thumbdown:

c*paa i tyle ,kumoterstwo, smród i gnój.

Myślałem że może do BT się zapiszę ale jak bym się napił to mógł bym nabroić :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyt.

"Ty śmieszny c**ju. Jedyne czym powinieneś zarządzać i administrować to swoimi niedorozwiniętymi półkulami mózgowymi pajacu.

Popień się do swojej starej niedojebie. Prawda cie w oczy kole, że przez swojego c**jkowatego kumpla wyszedłeś na debila.

A tą karę wsadź sobie w piz*e.

Żegnam cioto."

:kox: :kox: :kox:

Kurde nie doczytałem , ale gościu ma racje :thumbdown:

pipka i tyle ,kumoterstwo, smród i gnój.

Myślałem że może do BT się zapiszę ale jak bym się napił to mógł bym nabroić :evil:

Oj Wiesiu, Ty znasz tylko wypowiedzi tego trola. Natomiast co malik ma do powiedzenia to nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że może do BT się zapiszę ale jak bym się napił to mógł bym nabroić :evil:

No nie gadaj , że znów nie pojedziesz/pojedziecie :baseball:

[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 21:38_________________________________________________

Robert kiedy bieresz moje heble 312mm ?

Masz to już rozebrane ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...