Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Robert kiedy bieresz moje heble 312mm ?

Masz to już rozebrane ?

W kartoniku czeka na Ciebie :decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Oj Wiesiu, Ty znasz tylko wypowiedzi tego trola. Natomiast co malik ma do powiedzenia to nie...

Tomek pierdzielisz, Malik to oszust sfałszował wiadomość, gość się wkurwił i tyle.

Przyjebane powinien dostać Malik choćby za to że jest VIPem.

Po takiej decyzji postąpił bym tak samo, zarząd zadziałał jak nasze niezawisłe sądy. :sick3:

Opublikowano

W kartoniku czeka na Ciebie :decayed:

320 już siedzi u Ciebie ? A z zadku 288 ? :naughty:

Opublikowano

Myślałem że może do BT się zapiszę ale jak bym się napił to mógł bym nabroić :evil:

No nie gadaj , że znów nie pojedziesz/pojedziecie :baseball:

Nie :no:

Opublikowano

Tomek pierdzielisz, Malik to oszust sfałszował wiadomość, gość się wkurwił i tyle.

Przyjebane powinien dostać Malik choćby za to że jest VIPem.

Po takiej decyzji postąpił bym tak samo, zarząd zadziałał jak nasze niezawisłe sądy. :sick3:

Ja tam to pierdo-lę i nie wtrącam się :wink4:

[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 21:47_________________________________________________

Nie :no:

No nie rób się "ciasny" :gwizdanie: :cool1:

:tongue4:

Opublikowano

Ja też to mam w d*pie , ale niesmak pozostał.

Do BT nie jadę i już, a tak po za tym ja Ci dam ciasny :evil:

Opublikowano

W kartoniku czeka na Ciebie :decayed:

320 już siedzi u Ciebie ? A z zadku 288 ? :naughty:

Zgadza się 320/288 :naughty:

Oj Wiesiu, Ty znasz tylko wypowiedzi tego trola. Natomiast co malik ma do powiedzenia to nie...

Tomek pierdzielisz, Malik to oszust sfałszował wiadomość, gość się wkurwił i tyle.

Przyjebane powinien dostać Malik choćby za to że jest VIPem.

Po takiej decyzji postąpił bym tak samo, zarząd zadziałał jak nasze niezawisłe sądy. :sick3:

Obaj są siebie warci, tylko że malik coś pokazał na forum, a tamten trolował.

Odemnie to już wszystko :gwizdanie:

Opublikowano

Ja też to mam w pupie , ale niesmak pozostał.

Do BT nie jadę i już, a tak po za tym ja Ci dam ciasny :evil:

Ciasny Wiesiek - Ciacho

:decayed:

[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 21:58_________________________________________________

Zgadza się 320/288 :naughty:

:good:

Opublikowano

Tym bardziej nie jadę :embarrassed:

Opublikowano

Tym bardziej nie jadę :embarrassed:

Jedziesz :baseball: ... bo jak nie to zrobię Ci takie samo przesłuchanie :gwizdanie: :cool1:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

ciasny wiesiek rozpienicza mnie to :polew:[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 22:02_________________________________________________ale nie bedzie mial problemy ze sraniem :polew: :polew: :?:

Opublikowano

Tym bardziej nie jadę :embarrassed:

Jedziesz :baseball: ... bo jak nie to zrobię Ci takie samo przesłuchanie :gwizdanie: :cool1:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

Nie jedziemy na 100%

Opublikowano

A tak wyglądają "Gift'y" w [AVF] :naughty:adb3331839e76d2cm.jpg

[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 22:06_________________________________________________

Nie jedziemy na 100%

Czyżbyś chciał przesłuchania :mysli: ... :sick3::no:

:tongue4: :tongue4: :tongue4::wink4:

Opublikowano

o co chodzi robecie :mysli: to Twoje :?:

Opublikowano

OK spadam bo bateria w lapku się kończy :hi:

Opublikowano

Nie jedziemy na 100%

Czyżbyś chciał przesłuchania :mysli: ... :sick3::no:

:tongue4: :tongue4: :tongue4::wink4:

Nie stać go :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

Nie stać go :gwizdanie: :decayed:

Ooo właśnie nie mam kasy :no:

Opublikowano

OK spadam bo bateria w lapku się kończy :hi:

No zaś się nie obrażej :gwizdanie: :cool1:[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 22:13_________________________________________________

Ooo właśnie nie mam kasy :no:

:cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.