Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

I na dechy :decayed:

Opublikowano

kto to widział jeździć na czymś takim -na czym się nogi rozjeżdżają :wink4::tongue4:[br]Dopisany: 09 Luty 2012, 09:10_________________________________________________ja se chyba w weekend na Cienków wyskoczę pośmigać na normalnym urządzeniu do tego stworzonym :decayed::wink4:

Opublikowano

Arturoo ale ty chyba pomyliłeś funkcje samochody - tym się jeździ a nie stoi u mechaników :evil:

Dobry po za tym :hi:

Opublikowano

:hi:

I na dechy :decayed:

iiiiiiiijjjjjaaaaa

takimu to dobrze :slina:

:decayed:[br]Dopisany: 09 Luty 2012, 09:19_________________________________________________

kto to widział jeździć na czymś takim -na czym się nogi rozjeżdżają :wink4::tongue4:[br]Dopisany: 09 Luty 2012, 09:10_________________________________________________ja se chyba w weekend na Cienków wyskoczę pośmigać na normalnym urządzeniu do tego stworzonym :decayed::wink4:

aaaaaa tam opowiadasz :tongue4:

nie ma nic lepszego od 2desek :decayed:

jedziesz w weekend? :kox:

Opublikowano

:hi:

I na dechy :decayed:

iiiiiiiijjjjjaaaaa

takimu to dobrze :slina:

:decayed:[br]Dopisany: 09 Luty 2012, 09:19_________________________________________________

kto to widział jeździć na czymś takim -na czym się nogi rozjeżdżają :wink4::tongue4:[br]Dopisany: 09 Luty 2012, 09:10_________________________________________________ja se chyba w weekend na Cienków wyskoczę pośmigać na normalnym urządzeniu do tego stworzonym :decayed::wink4:

aaaaaa tam opowiadasz :tongue4:

nie ma nic lepszego od 2desek :decayed:

jedziesz w weekend? :kox:

seves a ty się wybierasz może się ustawimy na niedziele moja ma wolne a meczy mnie już od dłuższego czasu może jeszcze ktoś :mysli:

Opublikowano

też bym pojechał - ale niedziela nie bardzo

Opublikowano

też bym pojechał - ale niedziela nie bardzo

no moja ma właśnie niedzielę wolną i chyba zrobię sobie wypadzik :kox:

Opublikowano

jak lubicie stac w kolejkach to niedziela idealna :)

Opublikowano

jak lubicie stac w kolejkach to niedziela idealna :)

chyba że ktoś w tygodniu nie ma szans na pośmiganie

Opublikowano

jak lubicie stac w kolejkach to niedziela idealna :)

no niestety tak to już jest nie każdy może załatwić sobie wolnego w tygodniu ;(

Opublikowano

jak juz to polecam na popoludniowe :)

Opublikowano

ja też bym się wybrał - mi obojętnie czy sobota czy niedziela... grunt to dobra eqipa :kox:

to co chłopaki? kiedy? :naughty:

jak lubicie stac w kolejkach to niedziela idealna :)

niekoniecznie :naughty:

możemy jechać po południu :P i jakiś wieczorny stok zaliczyć :kox:[br]Dopisany: 09 Luty 2012, 12:58_________________________________________________

jak juz to polecam na popoludniowe :)

dokładnie :good:

Opublikowano

ja też bym się wybrał - mi obojętnie czy sobota czy niedziela... grunt to dobra eqipa :kox:

to co chłopaki? kiedy? :naughty:

jak lubicie stac w kolejkach to niedziela idealna :)

niekoniecznie :naughty:

możemy jechać po południu :P i jakiś wieczorny stok zaliczyć :kox:[br]Dopisany: 09 Luty 2012, 12:58_________________________________________________

jak juz to polecam na popoludniowe :)

dokładnie :good:

ja jak już mówiłem niedziela jak się zdecydujecie to śmigamy :kox:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Zaś pojeżdżone i wymarznięte :gwizdanie:

i wiesz że żyjesz jeszcze :decayed:

zaniedbany BEX

http://otomoto.pl/audi-a4-1-8-turbo-anglik-dowod-v5c-C22790591.html

ale i tak wg mnie okazja :tongue4:

a jeśli tylko sprzęgło to od razu możnaby wymienić na wzmocnione :evil: hahaha

chyba już sprzedany....

Opublikowano

:hi:

Zaś pojeżdżone i wymarznięte :gwizdanie:

i wiesz że żyjesz jeszcze :decayed:

zaniedbany BEX

http://otomoto.pl/audi-a4-1-8-turbo-anglik-dowod-v5c-C22790591.html

ale i tak wg mnie okazja :tongue4:

a jeśli tylko sprzęgło to od razu możnaby wymienić na wzmocnione :evil: hahaha

chyba już sprzedany....

o no ładnie faktycznie :shocked:

Opublikowano

[

kto to widział jeździć na czymś takim -na czym się nogi rozjeżdżają :wink4::tongue4:[br]Dopisany: 09 Luty 2012, 09:10_________________________________________________ja se chyba w weekend na Cienków wyskoczę pośmigać na normalnym urządzeniu do tego stworzonym :decayed::wink4:

aaaaaa tam opowiadasz :tongue4:

nie ma nic lepszego od 2desek :decayed:

jedziesz w weekend? :kox:

a jednak .....jest ......1 decha :naughty::decayed::wink4:

jak klekot będzie i nic mi już nie wyskoczy to pojadę :wink4:

Opublikowano

nie ma nic lepszego od 2desek :decayed:

a jednak .....jest ......1 decha :naughty::decayed::wink4:

1 próbowałem (słownie: jeden raz próbowałem) na desce i.. masakra :rolleyes: strasznie długo by mi zajęło opanowanie tej trudnej sztuki :decayed:

więc stwierdziłem że pozostane przy 2dechach - przynajmniej sie już nie wywalam i zawsze to łatwiej równowagę złapać jak mi się narty rozjeżdzają :wink4:

:tongue4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

seves to ja identycznie miałem z nartami :wink4::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.