Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

:hi:

Pany dziś zostałem ojcem :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed::kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

imag1529.jpg

MOJE GRATULACJE :!:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ta B7 o której pisałem chyba została sprzedana bo nie mogę jej znależć ale znalazłem inne B7 za mniej niż 8000 €, a nawet B8 w sedanie za 7900 € :blink:

Arek ja nie chcę nic gadać ale chyba mam coś z niewiernego Tomasza :tongue4:

szukaj blisko siebie żebyś był w stanie podjechać i na żywo zobaczyć :wink4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor
:hi: z rana
Opublikowano

:hi:

No ale tam B8 są po 17000, 18000 a nie 8000 € ;(

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

a chcecie B8 za 8k kupić :decayed:

to jakieś promocje mają posezonowe :decayed: ????

czadowo :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Pany gdzie to tak tanio i z jakiego powodu ?

:kox: :kox: :kox: :kox: :> :> :> :> :>

Dzięki bardzo Wszystkim za życzonka

tu coś świeższego :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

imag1554.jpg

:yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

panowie musze na już sprzedać swój samochód, może byłby ktoś chętny :?:

auto w 100% sprawne i wszystko udokumentowane fakturami.

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

panowie musze na już sprzedać swój samochód, może byłby ktoś chętny :?:

auto w 100% sprawne i wszystko udokumentowane fakturami.

Zainstaluje wersje "sedan/limuzyna" a jutro po nie jestem :naughty::polew: :polew:

Tak po za tym dobry, popytam czy nikt ze znajomych nie chce a4 avanta kupić

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 23 Luty 2012, 13:37_________________________________________________

panowie musze na już sprzedać swój samochód, może byłby ktoś chętny :?:

auto w 100% sprawne i wszystko udokumentowane fakturami.

Zainstaluje wersje "sedan/limuzyna" a jutro po nie jestem :naughty::polew: :polew:

Tak po za tym dobry, popytam czy nikt ze znajomych nie chce a4 avanta kupić

:good:

autko znam i wiem jak Arek dba o wszystko także :good: :good: :good:

:wink4:

Opublikowano

Kolor samochodu jest zabójczy - zawsze mi się podobał :good:

Opublikowano

Kolor samochodu jest zabójczy - zawsze mi się podobał :good:

Kuna kurde szukaj esy - niebieski sedan z niebieską alkantarą :slina::wink4:

Opublikowano

Gościu garaż obok mojego ojca, ma do sprzedania s4 b6 2004r w tym kolorze niebieską alcantarą. Jak to mruczy pięknie. :decayed: Dlatego się w tym kocham bo widuje na co dzień takie cudo mrrr... :wink4:

Ale gość dziwny ma a8 d2 4.2/ s4 b6 4.2 / merca slk 230 - a do roboty jeździ autobusem. Ale co drugi dzień czyści samochody :evil::kox:

Opublikowano

Gościu garaż obok mojego ojca, ma do sprzedania s4 b6 2004r w tym kolorze niebieską alcantarą. Jak to mruczy pięknie. :decayed: Dlatego się w tym kocham bo widuje na co dzień takie cudo mrrr... :wink4:

Ale gość dziwny ma a8 d2 4.2/ s4 b6 4.2 / merca slk 230 - a do roboty jeździ autobusem. Ale co drugi dzień czyści samochody :evil::kox:

moze nie ma prawka :decayed:

a szczerze widziałem na allegro kiedys właśnie taka niebieską ese b6 z jastrzębia do sprzedania :wink4: a kasa normlana jakaś była... niewygórowana [br]Dopisany: 23 Luty 2012, 19:05_________________________________________________

Kuna znasz może taką firmę avant z jastrzębia?

http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-licznik-zegary-8e0920-930kx-rb8-i2099558080.html

Opublikowano

Znam kiedyś gościowi odbierałem u nich radio 2 din do audi a6.

Z tego co wiem to on tom ese jeszcze rok temu chciał sprzedać za 68tys... jak na allegro po 50 były

Opublikowano

Znam kiedyś gościowi odbierałem u nich radio 2 din do audi a6.

Z tego co wiem to on tom ese jeszcze rok temu chciał sprzedać za 68tys... jak na allegro po 50 były

:mysli: a może to tak było jak piszesz.. może właśnie dużo chciał :mysli:

a firma porządna? zastanawiam się czy mi gość nie zakoduje liczników do mojej fury... jaki szpec z niego nie wiesz? licznik mam tylko zakodować by musiał... wiem wiem zadzwonię i zapytam tylko najpiejr bym wolał opinię znać o gościu

Opublikowano

wydawał się w porządku, jeszcze mi 20zł opuścił z ceny. Z tego co wiem radio do dzisiaj chodzi bez problemów

Opublikowano

wydawał się w porządku, jeszcze mi 20zł opuścił z ceny. Z tego co wiem radio do dzisiaj chodzi bez problemów

dzięki bardzo :notworthy:

zbieram się Pany

miłego wieczoru :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.