Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pany kto ma dostęp do farb dulux dekoral śnieżka ? chca auto przemalować :stupid2:

a niepowżnie potrzebuje na 3x 110m2

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dobry

Opublikowano

:hi:

Kaj są emoty i PW, jak nie wrócą to nie piszę więcej.

Nie podoba mi się nowy silnik ,stary był lepszy, bardziej intuicyjny.

Nowe wcale nie znaczy że lepsze.

Opublikowano

emoty wlaczasz u gory dajac ustawienia, potem ustawienia ogolne i zaznaczasz zaawansowana edycje postow. Pw stare nie wroca bo nie idzie ich przekonwertowac, mozna jedynie je zobaczyc w archiwum, link w topicu o zmianie.

Opublikowano
emoty wlaczasz u gory dajac ustawienia, potem ustawienia ogolne i zaznaczasz zaawansowana edycje postow. Pw stare nie wroca bo nie idzie ich przekonwertowac, mozna jedynie je zobaczyc w archiwum, link w topicu o zmianie.

I tak na chu*a jest ten silnik, ergonomia do d*py, żadne przyzwyczajenia nic tu nie mają do gadania po prostu szittt jak nic.:rant:

Nie wiem po co zmienili dobre na gorsze.

Opublikowano

Jestem tego samego zdania, i kurdę dalej nie mam tych emotikonów... :/

Opublikowano

Wleź u góry w operacje, później ustawienia ogólne, potem w zakładce zjedź do pozostałe opcje i zaznacz zaawansowany edytor WYSWIG.

Przeładuj stronę i pokaże się panel z dodatkami do edycji odpowiedzi a w nim ikona emotów.

I tak du*a i tak:sad:

Opublikowano
  • Autor

no zobaczymy jak będzie później, narazie również mnie to denerwuje....

Opublikowano

heloł:bry: ja już nawet sprawnie się poruszam, ale brakuje mi tu kilku opcji co było wześniej:huh:

Opublikowano
:drinks:
Opublikowano

a wiecie co jest najlepsze dla tych, co nie umią sprzedać niczego, bo mają za mało postów (100).To że tu nabija posty jeden za drugim w każdym wątku nie tylko w tych "mechanicznych":gicior:

Opublikowano

Dalej uważam że jest du*a szitt jak ciul, napisałem już że to najmniej czytelne forum jakie spotkałem, ale co tam.

Hammer pisał że trza iść z postępem ,tylko gdzie on jest, ja uważam że forum się cofnęło.

Opublikowano
a wiecie co jest najlepsze dla tych, co nie umią sprzedać niczego, bo mają za mało postów (100).To że tu nabija posty jeden za drugim w każdym wątku nie tylko w tych "mechanicznych":gicior:

Do czasu :whistling:

---------- Post added at 19:04 ---------- Previous post was at 19:03 ----------

Dalej uważam że jest du*a szitt jak ciul, napisałem już że to najmniej czytelne forum jakie spotkałem, ale co tam.

Hammer pisał że trza iść z postępem ,tylko gdzie on jest, ja uważam że forum się cofnęło.

Spoko poprawią to, a Ty od razu stynkosz jak baba :tongue4:

Opublikowano

czolem koledzy ja jeszcze tamtego forum nie opanowalem a tu juz jakas zmiana ooooo bedzie ciezko sie nauczyc :(

Opublikowano

Spoko poprawią to, a Ty od razu stynkosz jak baba :tongue4:

Nie stynkom i nie poprawią to jest pewnik i moga sie założyć.:cool1:

Opublikowano
Nie stynkom i nie poprawią to jest pewnik i moga sie założyć.:cool1:

Do starego wyglądu raczej nie wrócą i jest kilka rzeczy co brakuje, ale według mnie forum przyśpieszyło i to jest na + :gicior:

Opublikowano
  • Autor

Wiesiek jak tam ręka ?

---------- Post added at 20:00 ---------- Previous post was at 19:51 ----------

13f6b93417f11401med.jpg

e2d0f9219677504dmed.jpg

b5bcb1901c1b7ef4med.jpg

7e35c97baa2bcef5med.jpg

a7f7b2983e905f1bmed.jpg

e27c354861d0fe08med.jpg

ac967a1ad7bb355amed.jpg

9383ba040a4a1482med.jpg

6ecd6071787d2ee8med.jpg

Blant pamiętasz o czym mówiliśmy na spocie ? widzisz różnice między tymi fotkami, a tamtymi ?

Opublikowano

To nabijamy posty :D

Opublikowano
:hi: po robocie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.