Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no nie powiem...pierwszy raz to dla mnie :shock3: ale teraz po dwóch dniach walki...daję rady, chociaż na pewno ergonomia ma trochę do życzenia, ale jak to dopracuje "boss" to będzie :kox:

narazie najbardziej mnie wkurza, włączanie emotek...emotka, potem te "more" potem powiększ i szukać tej "wybranej" :wallbash:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

"Nosz kurna jak wyślę odpowiedź i później przeładuję stronę F5 to wraca mi treść ostaniej odpowiedzi do okna odpowiedzi."

No i znowu odświerzam klawiszem F5 i wkleja mi się ostatnia odpowiedź, już mnie to wkurw*a

Opublikowano

czesc chlopaki mam taki maly problem bo dzisiaj mialem kolizje z nie mojej winy gosciu wjechal mi w tyl auta no i pojechalem do salonu audi i tam babka powiedziala ze wedlug jej wyceny bedzie to wycena calkowita ale musi jeszcze to gosciu z PZU okreslic ale niech ktos mi doradzi jesli moze.... co robic? zebym na tym zle nie wyszedl Szczerze mowiac napalilem sie na B7

Opublikowano
"Nosz kurna jak wyślę odpowiedź i później przeładuję stronę F5 to wraca mi treść ostaniej odpowiedzi do okna odpowiedzi."

No i znowu odświerzam klawiszem F5 i wkleja mi się ostatnia odpowiedź, już mnie to wkurw*a

no nie powiem trochę drażniące, ale myślę że jakś rozsądnie to rozwiąże wyższa władza:tongue4:
Opublikowano
czesc chlopaki mam taki maly problem bo dzisiaj mialem kolizje z nie mojej winy gosciu wjechal mi w tyl auta no i pojechalem do salonu audi i tam babka powiedziala ze wedlug jej wyceny bedzie to wycena calkowita ale musi jeszcze to gosciu z PZU okreslic ale niech ktos mi doradzi jesli moze.... co robic? zebym na tym zle nie wyszedl Szczerze mowiac napalilem sie na B7

No a co Ci zostało, jak będzie szkoda całkowita to na pewno nie stracisz, chyba że auto zgniecione do przednich siedzeń.

Opublikowano
czesc chlopaki mam taki maly problem bo dzisiaj mialem kolizje z nie mojej winy gosciu wjechal mi w tyl auta no i pojechalem do salonu audi i tam babka powiedziala ze wedlug jej wyceny bedzie to wycena calkowita ale musi jeszcze to gosciu z PZU okreslic ale niech ktos mi doradzi jesli moze.... co robic? zebym na tym zle nie wyszedl Szczerze mowiac napalilem sie na B7

Rozbij coś jeszcze zarysuj, żeby szło jako wymiana na nowe a nie naprawa :) Nawet zagnij sobie wydech to dostaniesz kasę na nowy. Robiłem kiedyś w pzu jako likwidator szkód. Kwestia taka na kogo trafisz. Jak na kogoś lajtowego to wszystko będzie zaznaczał, a niektórzy będą chcieli się popisać i jak najmniej $ ci dadzą

Opublikowano

Przeglądam alledrogo i widzę że w A3 dość często brak podłokietnika no i brak nawiewów z tylu, co jest w każdym Golfi V. :sad:

Opublikowano

Golf V lepszy :)

Opublikowano

Z tego wynika że tak, skórzane kierownice itd itp, a w A3 goło, zresztą w A4 też tak jest jeżeli chodzi o wyposażenie

.

Opublikowano

Gdzie w A4 masz nawiewy z tyłu poza nogami że ich w A3 szukasz ?

Opublikowano
  • Autor
Przeglądam alledrogo i widzę że w A3 dość często brak podłokietnika no i brak nawiewów z tylu, co jest w każdym Golfi V. :sad:

i cena za znaczek VW dużo niższa:whistling:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor
"Nosz kurna jak wyślę odpowiedź i później przeładuję stronę F5 to wraca mi treść ostaniej odpowiedzi do okna odpowiedzi."

No i znowu odświerzam klawiszem F5 i wkleja mi się ostatnia odpowiedź, już mnie to wkurw*a

Wiesiek mi się nic takiego nie dzieje

Opublikowano

Napiszę odpowiedź i ją wyślę, kiedy potem przeładuję stronę żeby zobaczyć kto odpisał to w okno odpowiedzi wkleja mi się ponownie ten tekst, tak sam od siebie.

---------- Post added at 22:20 ---------- Previous post was at 22:19 ----------

Sprawdzałem i dzieje się tak w Firefoxie w IE jest normalnie ,ale ja kożystam z FF i już.

---------- Post added at 22:24 ---------- Previous post was at 22:20 ----------

Gdzie w A4 masz nawiewy z tyłu poza nogami że ich w A3 szukasz ?

A gdzie napisałem o nawiewach z tyłu w A4 ?

Opublikowano

Hidy mam nadz że opanowane... 4wersja jest kompatybilna z moja furą.. mam nadz że jutro nic nie wyskoczy :P

:hi:

:hi:

joł Arturo wytrzeźwiał

:drunk:

Opublikowano
Hidy mam nadz że opanowane... 4wersja jest kompatybilna z moja furą.. mam nadz że jutro nic nie wyskoczy :P

:hi:

No to pięknie

Opublikowano
Przeglądam alledrogo i widzę że w A3 dość często brak podłokietnika no i brak nawiewów z tylu, co jest w każdym Golfi V. :sad:

Wiesiek Glof V może i fajny z wyglądu ( wg. mnie z wyglądu duuużo lepszy byłby mk VI ) ... z tego co słyszałem od gościa który w takim fachu robi w mk V za***iście sypie się elektryka

Opublikowano

Robert to był tylko taki przykład, jak bym miał kupować to Mk VI.

Na razie mam czas i nie spieszy mi się, obejrzyj se nowego Hyundaia Elantra:whistling:

Opublikowano
Robert to był tylko taki przykład, jak bym miał kupować to Mk VI.

Na razie mam czas i nie spieszy mi się, obejrzyj se nowego Hyundaia Elantra:whistling:

Nie wiem jak mk VI ale mk V to podobno porażka po stronie elektr.

Japońce jakoś do mnie nie przemawiają , ew. mógłbym jeszcze pomyśleć nad Accord'em i Avensis'em :wink:

Opublikowano

No to jest tak jak mówił pewien gość, którego razem słuchaliśmy, grupa Vag nie ma już takich silników Pb i ON jak nasze i amen.

Japońce są za***iste i to Ci gwarantuję.

Na te tematy to możemy se kiedyś pogadać.

---------- Post added at 23:18 ---------- Previous post was at 23:14 ----------

Spadam spać narka :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.