Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zarejestrowałbym sobie go jako samochód firmowy i miał paliwo po 3,5zł/l muhahaha

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Znając Artura to na pewno zapnie coś co drogo się serwisuje, czyli jakąś pożądaną brykę.

Opublikowano

Mercedesy są drogie w utrzymaniu

Ale patrząc na wszystkie nowsze samochody to trzeba powiedzieć że każde jest drogie w utrzymaniu. Ojciec wymieniał jakąś wiązkę w a6 bo coś tam przebijało. Nie sądziłem ze 1,5m kabla może tyle kosztować...

Opublikowano
punciok ?

gynau ,rozgryzłeś mnie :wink:

---------- Post added at 11:47 ---------- Previous post was at 11:46 ----------

Znając Artura to na pewno zapnie coś co drogo się serwisuje, czyli jakąś pożądaną brykę.

drugi raz tego błędu nie zrobię :wink:

Opublikowano
Mercedesy są drogie w utrzymaniu

Ale patrząc na wszystkie nowsze samochody to trzeba powiedzieć że każde jest drogie w utrzymaniu. Ojciec wymieniał jakąś wiązkę w a6 bo coś tam przebijało. Nie sądziłem ze 1,5m kabla może tyle kosztować...

Nie drogie ,tylko my tak mało zarabiamy.

Artur więcej zarabia to na Punciaka wyskoczył z Pandy.

Opublikowano
gynau ,rozgryzłeś mnie :wink:

Punciok raczej nie. Arturo lubi samochody które się psują i raczej nie wyobraża sobie miesiąca bez wizyty u mechanika "Miesiąc bez wizyty u mechanika, miesiącem straconym" :nabijasie:

Opublikowano
Punciok raczej nie. Arturo lubi samochody które się psują i raczej nie wyobraża sobie miesiąca bez wizyty u mechanika "Miesiąc bez wizyty u mechanika, miesiącem straconym" :nabijasie:

Teraz to se prze*ebałeś:nabijasie:

Opublikowano

Arturoo nie ma co się zastanawiać moje będzie na sprzedaż za 2 tygodnie. Bulgot 2 litrowego silnika benzynowego coś pięknego :polew:

Opublikowano
no coś Ty Mervin... musi być kombi/avant/wagon :)

będzie avant? :tongue4:

avant :wink:

Opublikowano
Arturoo nie ma co się zastanawiać moje będzie na sprzedaż za 2 tygodnie. Bulgot 2 litrowego silnika benzynowego coś pięknego :polew:

Taaa bulgot 4 cylindrowego benzyniaka na gaz a043.gif

Opublikowano
Punciok raczej nie. Arturo lubi samochody które się psują i raczej nie wyobraża sobie miesiąca bez wizyty u mechanika "Miesiąc bez wizyty u mechanika, miesiącem straconym" :nabijasie:

teraz to na wypady z dziewczynami bede zbierał , a nie na majstra i i graty

Opublikowano
Taaa bulgot 4 cylindrowego benzyniaka na gaz a043.gif

Gaz jest do kuchenek

Opublikowano

ja bym tam gaz zapodał :cool1:

---------- Post added at 11:57 ---------- Previous post was at 11:57 ----------

nitro :nose:

Opublikowano
ja bym tam gaz zapodał :cool1:

---------- Post added at 11:57 ---------- Previous post was at 11:57 ----------

nitro :nose:

Wiedziałem

---------- Post added at 11:59 ---------- Previous post was at 11:58 ----------

Jak zrobić se kopie PW ze starego forum :?:

Opublikowano

no co gaz jak gaz :wink:

---------- Post added at 12:00 ---------- Previous post was at 11:59 ----------

ja tego nowego dalej nie ogarniam takze mnie nie pytaj :wink:

Opublikowano

Sp*erdolili to na całego

Opublikowano
Gaz jest do kuchenek

srututu mam znajomych co studijua na ukrainie tam wszystko jezdzi na GAZIE (podwójnym przeważnie ) mi mówili prosiaki merole bety i to nie 2.0 tylko 3l v6 wzwyż ...

Opublikowano

Nic Panowie zbijam za granice "czytaj - jadę do sosnowca" Jak będę wracał to może wpadnę do was do Żor bajo

Opublikowano

gazu nie miałem nigdy ,a tym bardziej nitro :wink:

Opublikowano
gazu nie miałem nigdy ,a tym bardziej nitro :wink:

Nigdy się nie napiłeś:kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.