Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
No ja mam siedzieć w domu na L4:foch:

no to będziesz w domu..... ale u mnie:wink:

Ja jak na razie nie mam :wink:

no to zapraszam do mnie:wink:

zdzwonimy się jeszcze

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no jakos nie było okazji :wink:

Opublikowano
no to będziesz w domu..... ale u mnie:wink:

no to zapraszam do mnie:wink:

zdzwonimy się jeszcze

Oooo nie jako kierowca robił nie będę.

---------- Post added at 12:15 ---------- Previous post was at 12:14 ----------

Też myślałem nad Golfem Plusem lub Touranem, ale na razie odpuszczam temat .

Opublikowano

Kuna mój brat jeździ A 1.7cdi i ja nie powiem żeby to było bezawaryjne :D

a i każda naprawa nie jest tania i mechanicy niechętnie patrzą jak to coś podjeżdza bo w komorze nic nie idzie zrobić :P

ale co prawda to prawda... pali niesamowicie mało... 4L bez problemu przy lekkiej nodze i normlanej jezdzie..

i prawdopodobnie będzie na sprzedaż :D 2002r ok.150kkm wersja long.. tyle miejsca w środku w żadnym osobowym aucie nie widziałem ;)

Arturoo

avant czyli CCCO :drinks:

Opublikowano

Avanty robi tylko OOOO, reszta to kombi.

---------- Post added at 13:29 ---------- Previous post was at 13:19 ----------

Zapewne jakieś A6

Opublikowano

no to czekamy co tam Artur wyczaruje:decayed::naughty:

Opublikowano

S4 ..... S6 :bicz:

Opublikowano
S4 ..... S6 :bicz:

Mówisz

Opublikowano
S4 ..... S6 :bicz:

kupić to jedno ,a utrzymać to drugie :wink:

Opublikowano

mam nadzieje :D

zapewne bedze cos co ma Q i nie mniej niz 150kucyków

Opublikowano
Avanty robi tylko OOOO, reszta to kombi.

---------- Post added at 13:29 ---------- Previous post was at 13:19 ----------

Zapewne jakieś A6

no i właśnie dlatego tak zadałem pytanie :naughty:

czy kombi avant wagon

myślę że Arturo to rozgryzł :tongue4:

Opublikowano
Hahaha, z alfami mi się dowcip zagadka kojarzy - Czemu kierowcy Alf nie mówią sobie "Dzień Dobry" po południu?..... Bo rano widzieli się w serwisie

ja o alfach słyszałem tyle...jak widzisz że jedzie przed tobą alfa to albo wraca z serwisu albo...właśnie tam jedzie:nabijasie:

Opublikowano

A tak w nawiasie, Hammer PEB bryka na Vbulletin a nażekałeś na niego :punk:

Jak tak to sry, swgo czasu miałem problem z tym forum :whistling:

Co do Alf, to design spoko ale szkoda że o uchwycie na kubek nie pomyśleli :decayed:

Opublikowano
mam nadzieje :D

zapewne bedze cos co ma Q i nie mniej niz 150kucyków

ja Ci kiedyś Krzychu mówiłem ,że 200 ps w tych kilogramach to minimum musi być :wink: ,a i +Q i jak Bozia da to się pożyje i zobaczy

---------- Post added at 14:56 ---------- Previous post was at 14:55 ----------

ja o alfach słyszałem tyle...jak widzisz że jedzie przed tobą alfa to albo wraca z serwisu albo...właśnie tam jedzie:nabijasie:

znam kilka marek ,o których by to też szło powiedzieć i nie są to żabojady

Opublikowano
ja Ci kiedyś Krzychu mówiłem ,że 200 ps w tych kilogramach to minimum musi być :wink: ,a i +Q i jak Bozia da to się pożyje i zobaczy

---------- Post added at 14:56 ---------- Previous post was at 14:55 ----------

znam kilka marek ,o których by to też szło powiedzieć i nie są to żabojady

czyli wykluczająć wersję eS bo drogie utrzymanie zostają nam

a4 b6 3.0

a4 b7 2.0T, 3.2

a6 c5 hmm

i a6 c6 2.0 / 3.2 / 4.2 :tongue4:

:naughty:

masz coś konkretnego na oku? na placu? :)

czy szukasz i myślisz jeszcze?

---------- Post added at 15:00 ---------- Previous post was at 14:58 ----------

znam kilka marek ,o których by to też szło powiedzieć i nie są to żabojady

o tym samym chciałem napisać :tongue4:

Opublikowano

dam Ci znać bo na razie to sam się zastanawiam :wink:

Opublikowano

WITAM ! Długo się nie odzywałem z powodu braku czasu PRZEPRASZAM :( pisze ponieważ mam DO SPRZEDANIA 4 SPRĘZYNY SPORTOWE ZIELONE OBNIŻAJĄCE WRAZ Z AMORTYZATORAMI WSZYSTKO SPRAWNE. 661111884

Opublikowano
czyli wykluczająć wersję eS bo drogie utrzymanie zostają nam

a4 b6 3.0 1.8T bex

a4 b7 2.0T, 3.2

a6 c5 - 3.0 lub 4.2 S6 i rok min 2003 hmm

i a6 c6 2.0 / 3.2 / 4.2 :tongue4:

:naughty:

masz coś konkretnego na oku? na placu? :)

czy szukasz i myślisz jeszcze?

---------- Post added at 15:00 ---------- Previous post was at 14:58 ----------

o tym samym chciałem napisać :tongue4:

pozwoliłem dodać :)

---------- Post added at 15:06 ---------- Previous post was at 15:05 ----------

WITAM ! Długo się nie odzywałem z powodu braku czasu PRZEPRASZAM :( pisze ponieważ mam DO SPRZEDANIA 4 SPRĘZYNY SPORTOWE ZIELONE OBNIŻAJĄCE WRAZ Z AMORTYZATORAMI WSZYSTKO SPRAWNE. 661111884

nie tyn dział synek

Opublikowano

Krzysiek bardzo proszę można dowolnie to edytować i poprawiać oczywiście :tongue4:

1.8T bex ma "tylko" 190ps a Arturo chce min 200 :kox: hehehehehehehe

celowo ominąłem ten silnik jak i a6c5 bo myślałem że Artur juz konkretnie o czymś myśli i chciałem go podpuścić tak jak i a4b5 ;)

mam nadz że nikt mi tego nie będzie miał za złe :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.