Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kurdę bo tutaj się etnocentryzm szerzy, to nie te czasy gdzie Audi było liderem. Czym nowszy model tym większe bagno

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Eee przegięcie, Audi jest ogólnie liderem na rynku samochodów.

Auta mają nawet lepsze materiały w kabinie niż BMW czy Merol, mają zaawansowane silniki i w testach wypadają wzorowo, ale tylko nówki.

Po przeczytaniu kilku artykułów i for tematycznych, największym problemem są nowe jednostki napędowe, jak PB tak ON.

Najdziwniejsza jest jednak strategia grupy Vag, spróbuj kupić Audi A4 z welurową tapicerką, w VW bez problemu, 4 szyby elektryczne w A4 rarytas, w VW prawie norma, itd. itp.

Nawiewy dla pasażerów z tyłu w Golfie mkV są, a w A4 która kosztuje dwa takie Golfy brak. :foch:

No i teraz się zastanawiam czy płacisz za markę, czy za komfort i wygodę, i tak coraz bardziej mnie bierze w stronę wschodu bo od niego zaczynałem.

Japońce są dobre a nawet powiem że bardzo a teraz doszła jeszcze Korea.

W ostatnim z testów Hyundai i40 zmiótł Passata.

Opublikowano

Co do wyposażenia to a4/a3 są ubogie... Według mnie za taką kasę te 4 el szyby to już podstawa powinna być

Mi się mazda 6 podoba, albo Alfa

Opublikowano
będzie zmiana danych :wink: to na razie nie uzupełniam

---------- Post added at 08:43 ---------- Previous post was at 08:42 ----------

ide na zakupy trza dziewczynom dać jeść :wink:

pochwalisz się coś? :naughty:

Opublikowano

Hahaha, z alfami mi się dowcip zagadka kojarzy - Czemu kierowcy Alf nie mówią sobie "Dzień Dobry" po południu?..... Bo rano widzieli się w serwisie

Opublikowano

CHWYTAK jest za***isty :good:

---------- Post added at 12:15 ---------- Previous post was at 12:15 ----------

Hahaha, z alfami mi się dowcip zagadka kojarzy - Czemu kierowcy Alf nie mówią sobie "Dzień Dobry" po południu?..... Bo rano widzieli się w serwisie

No i sam se odpowiedziałeś

Opublikowano

to może Wiesku Maserati :D

Opublikowano

Kuna chcesz Mazdę 6 ,kumpel ma do sprzedania, first klass wozidłao w liftback-u

---------- Post added at 12:17 ---------- Previous post was at 12:16 ----------

to może Wiesku Maserati :D

Krzysiek obudź się nas to stać na utrzymanie co najwyżej Pandy, a jak tak dale Donek będzie rządził to na stary rower.

Opublikowano
pochwalisz się coś? :naughty:

benzin będzie :wink:

Opublikowano
benzin będzie :wink:

Ten to jak pepik jak zawieje tak się ustawia.

Pb tańsza o 7 gr to zaraz kupuje benzyniaka:tongue4:

Opublikowano
Kuna chcesz Mazdę 6 ,kumpel ma do sprzedania, first klass wozidłao w liftback-u

---------- Post added at 12:17 ---------- Previous post was at 12:16 ----------

Krzysiek obudź się nas to stać na utrzymanie co najwyżej Pandy, a jak tak dale Donek będzie rządził to na stary rower.

tóż to z przymróżeniem oka napisałem

Opublikowano

no iiii jakie wyposażenie? kurde 159 strasznie mi sie podobają a i podobno są "poprawione" i mniej awaryjne :tongue4::tongue4::tongue4::tongue4:

Opublikowano
benzin będzie :wink:

punciok ?

Opublikowano

no coś Ty Mervin... musi być kombi/avant/wagon :)

będzie avant? :tongue4:

Opublikowano
no coś Ty Mervin... musi być kombi/avant/wagon :)

będzie avant? :tongue4:

obstawiam 1.8T lub 3.0:wink:
Opublikowano

Mi dzisiaj by satysfakcjonował mercedes a klasa 1.7CDI do jazdy do pracy/na studia/na siłownie. Mało pali, niezawodne i łatwo zaparkować

Opublikowano
Mi dzisiaj by satysfakcjonował mercedes a klasa 1.7CDI do jazdy do pracy/na studia/na siłownie. Mało pali, niezawodne i łatwo zaparkować

a mnie RS6 z 2003r

Opublikowano

Jak sie juz obudzicie to wyciągnijcie rękę z nocnika

---------- Post added at 12:35 ---------- Previous post was at 12:32 ----------

Ale mi też włoski design się podoba, to masz tak jak z motorami piszą tak, Ducatti piękne ale już się spierdzieli zanim zapali

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.