Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
No to jest tak jak mówił pewien gość, którego razem słuchaliśmy, grupa Vag nie ma już takich silników Pb i ON jak nasze i amen.

Tu nie chodzi mi o silniki tylko o elektrykę która akurat w Golfie mk V jest zajebiści awaryjna ( podobno ) :wink:

Silniki wg. mnie są za***iste ale np. w Octawii w której jeszcze niedawno były montowane ON bez DPF :wink:

Na te tematy to możemy se kiedyś pogadać.

No trzeba byłoby :whistling::przebiegly:

---------- Post added at 23:28 ---------- Previous post was at 23:21 ----------

Dobra z innej beczki , nie ma kto lamy UV bo już mnie ten zakwit w akwarium ******* :thumbdown:

---------- Post added at 23:47 ---------- Previous post was at 23:28 ----------

Narta

Ja też spadam spać :hi:

---------- Post added at 23:55 ---------- Previous post was at 23:47 ----------

POLSKA - PORTUGALIA 0 : 0 :git:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

witam z rana ....

wiesiek do przednich siedzen to az nie ale podloga badaznika i tylna belka no i klapa bagaznika zderzak i lampa no i troche przod zderzak i maska do malowania i ta babka z ASO wstepnie powiedziala ze na 90% wycena calkowita ale musi to jeszcze gosciu z PZU ocenic.

Kuna80 dzieki za rade moze cos bede myslal

Opublikowano

:hi:

Robert to był tylko taki przykład, jak bym miał kupować to Mk VI.

Na razie mam czas i nie spieszy mi się, obejrzyj se nowego Hyundaia Elantra:whistling:

Dziś mój kumpel podjechał takim do roboty :)

kupił go w zeszłym tygodnmiu... za***isty... wygląda :slina::thumbup1: silnik pb 1.6 jakieś 130km zmienne fazy niby mało ma palić

ale jak i co z nim to dopiero za parę lat będzie można powiedzieć :wink:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

nawet nie wiedziałem że jest nowa Elantra ale z nowych Hyundai podoba mi się I40 (no chyba że to te same auta:co:)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

witam :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Artur...jaki ten Twój profil jest pusty:tongue4:

Opublikowano
Artur...jaki ten Twój profil jest pusty:tongue4:

będzie zmiana danych :wink: to na razie nie uzupełniam

---------- Post added at 08:43 ---------- Previous post was at 08:42 ----------

ide na zakupy trza dziewczynom dać jeść :wink:

Opublikowano

Ahaa... :przebiegly:

Opublikowano

A gdzie napisałem o nawiewach z tyłu w A4 ?

Chodzi o to że szukasz nawiewów w A3 jak nawet w większej A4 niema.

---------- Post added at 09:10 ---------- Previous post was at 09:08 ----------

:hi:

Opublikowano
jak wrażenia po meczu?:cheesy:

No nawet zagrali w miarę ich możliwości , jak przynajmniej tak jak wczoraj ( szczególnie II połowa ) zagrają na EURO to są szanse wyjścia z grupy , bo z Czechami i Grecją wygrają :wink:

Opublikowano
Chodzi o to że szukasz nawiewów w A3 jak nawet w większej A4 niema.

No i co jednak ch*jnia, skoro mkV ma a A4 nie.

Zerknij se do nowego Mondeo to żal może d*pę ścisnąć

Opublikowano
  • Autor

Robert, Wiesiek macie jakieś plany na sobotnie popołudnie?:cool1:

Opublikowano
Robert, Wiesiek macie jakieś plany na sobotnie popołudnie?:cool1:

No ja mam siedzieć w domu na L4:foch:

---------- Post added at 10:38 ---------- Previous post was at 10:19 ----------

A tak w nawiasie, Hammer PEB bryka na Vbulletin a nażekałeś na niego :punk:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Robert, Wiesiek macie jakieś plany na sobotnie popołudnie?:cool1:

Ja jak na razie nie mam :wink:

---------- Post added at 10:43 ---------- Previous post was at 10:41 ----------

Nic trzeba się powolutku do roboty zbierać :disgust:

Nara :hi:

Opublikowano

Elektryka w mk5 się psuje? Bujda, jak się kupuje egzemplarz za 50% ceny rynkowej to nie wolno porównywać i wystawiać opinii do wszystkich. Miałem przyjemność jazdy a3 2005 rok i Golfem V i jak dla mnie mimo że zakochany jestem w marce Audi, Golf pod wieloma względami wygrywa.

Opublikowano
Ja jak na razie nie mam :wink:

---------- Post added at 10:43 ---------- Previous post was at 10:41 ----------

Nic trzeba się powolutku do roboty zbierać :disgust:

Nara :hi:

:hi:

Szczęśliwej

No to strach się bać z tą sobotą i Wami :drinks:

---------- Post added at 10:45 ---------- Previous post was at 10:44 ----------

Elektryka w mk5 się psuje? Bujda, jak się kupuje egzemplarz za 50% ceny rynkowej to nie wolno porównywać i wystawiać opinii do wszystkich. Miałem przyjemność jazdy a3 2005 rok i Golfem V i jak dla mnie mimo że zakochany jestem w marce Audi, Golf pod wieloma względami wygrywa.

No synek zaczynosz mi się podobać:tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.