Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czytam ,potrzebuje pompy a nie złomu :gwizdanie:

Obudowy, a obudowa była OK :cool1:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czytam ,potrzebuje pompy a nie złomu :gwizdanie:

Obudowy, a obudowa była OK :cool1:

A skąd wiesz :?:

Opublikowano

Czytam ,potrzebuje pompy a nie złomu :gwizdanie:

Obudowy, a obudowa była OK :cool1:

A skąd wiesz :?:

Bo wymieniałem u siebie pompe i widziałem co jest.

Opublikowano

To jak obudowa jest OK (chyba że ma urwane uszy) to i reszta :naughty:[br]Dopisany: 19 Luty 2012, 21:43_________________________________________________Ok spadam spać :wink4:

Opublikowano

:hi:

z wieczora :>

Laki dzieki za jazdę :kox:

ja w 20L/100 się nie zmieściłem :rolleyes:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Laki dzieki za jazdę :kox:

ja w 20L/100 się nie zmieściłem :rolleyes:

chyba się przesiądę na benzynę ...................widzę ,że spalania podobne :decayed:

EDIT: a przynajmniej jedzie autko :wink4:

Opublikowano
  • Autor
:hi: z rana
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Artur kup se S4, tanie i jedzie :decayed:

Zbieram się do roboty :kwasny:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 20 Luty 2012, 11:56_________________________________________________

:hi:

Laki dzieki za jazdę :kox:

ja w 20L/100 się nie zmieściłem :rolleyes:

chyba się przesiądę na benzynę ...................widzę ,że spalania podobne :decayed:

EDIT: a przynajmniej jedzie autko :wink4:

hehe no wczoraj coś tam jechało :tongue4:

obie furki nam nieźle jechały :decayed:

poza tym fura mi grzeje już normlanie :dance: choć może troszkę za słabo to grzeje, płyn delikatnie ubywa ale widać wyciek także chyba bez wymiany uszczelki się skończy :tongue4:

Artur kup se S4, tanie i jedzie :decayed:

Zbieram się do roboty :kwasny:

Artur to jest najlepsze wyjście :kox:

jeśli nie zbierasz rachunków na ropę to myślę że to idealne wyjście :kox: :kox: :kox:

w miarę tanie w zakupie i utrzymaniu, nie dużo pali :tongue4:

na pewno będzie quattro :good:

i jak coś... idealna baza do modów :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:decayed:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 20 Luty 2012, 11:56_________________________________________________

:hi:

Laki dzieki za jazdę :kox:

ja w 20L/100 się nie zmieściłem :rolleyes:

chyba się przesiądę na benzynę ...................widzę ,że spalania podobne :decayed:

EDIT: a przynajmniej jedzie autko :wink4:

hehe no wczoraj coś tam jechało :tongue4:

obie furki nam nieźle jechały :decayed:

poza tym fura mi grzeje już normlanie :dance: choć może troszkę za słabo to grzeje, płyn delikatnie ubywa ale widać wyciek także chyba bez wymiany uszczelki się skończy :tongue4:

Artur kup se S4, tanie i jedzie :decayed:

Zbieram się do roboty :kwasny:

Artur to jest najlepsze wyjście :kox:

jeśli nie zbierasz rachunków na ropę to myślę że to idealne wyjście :kox: :kox: :kox:

w miarę tanie w zakupie i utrzymaniu, nie dużo pali :tongue4:

na pewno będzie quattro :good:

i jak coś... idealna baza do modów :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:decayed:

No koszty podobne dopoki wszystko bedzie działać :P

Opublikowano

arturoo już tyle kasy włożył w swoje a4 że śmiało może mówić że ma prawie s4 :decayed:

Dobry po za tym :gwizdanie:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

:hi:

:hi:

:hi:

:siema:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 20 Luty 2012, 11:56_________________________________________________

:hi:

Laki dzieki za jazdę :kox:

ja w 20L/100 się nie zmieściłem :rolleyes:

chyba się przesiądę na benzynę ...................widzę ,że spalania podobne :decayed:

EDIT: a przynajmniej jedzie autko :wink4:

hehe no wczoraj coś tam jechało :tongue4:

obie furki nam nieźle jechały :decayed:

poza tym fura mi grzeje już normlanie :dance: choć może troszkę za słabo to grzeje, płyn delikatnie ubywa ale widać wyciek także chyba bez wymiany uszczelki się skończy :tongue4:

Artur kup se S4, tanie i jedzie :decayed:

Zbieram się do roboty :kwasny:

Artur to jest najlepsze wyjście :kox:

jeśli nie zbierasz rachunków na ropę to myślę że to idealne wyjście :kox: :kox: :kox:

w miarę tanie w zakupie i utrzymaniu, nie dużo pali :tongue4:

na pewno będzie quattro :good:

i jak coś... idealna baza do modów :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:decayed:

No koszty podobne dopoki wszystko bedzie działać :P

ano właśnie :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

Panowie w następny weekend najprawdopodobniej forum będzie wyłączone , więc dla tych co nie potrafią bez niego żyć proponuję wizytę u psychologa :wink4::kox: :kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.