Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szymuś jadymy na jakie dupencje :naughty: ? :decayed:[br]Dopisany: 17 Luty 2012, 20:20_________________________________________________"Poczesać pała" :naughty:

zczochrać bobra :> :polew: :polew:

przyszło do konkretów i zdupił :decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Szymuś jadymy na jakie dupencje :naughty: ? :decayed:[br]Dopisany: 17 Luty 2012, 20:20_________________________________________________"Poczesać pała" :naughty:

zczochrać bobra :> :polew: :polew:

przyszło do konkretów i zdupił :decayed:

abo co wyrwoł na gg i wydupił :decayed: :decayed:
Opublikowano

Szymuś jadymy na jakie dupencje :naughty: ? :decayed:[br]Dopisany: 17 Luty 2012, 20:20_________________________________________________"Poczesać pała" :naughty:

zczochrać bobra :> :polew: :polew:

przyszło do konkretów i zdupił :decayed:

abo co wyrwoł na gg i wydupił :decayed: :decayed:

jak ją obejrzy na żywca to wróci :decayed:

Opublikowano

Szymuś jadymy na jakie dupencje :naughty: ? :decayed:[br]Dopisany: 17 Luty 2012, 20:20_________________________________________________"Poczesać pała" :naughty:

zczochrać bobra :> :polew: :polew:

przyszło do konkretów i zdupił :decayed:

abo co wyrwoł na gg i wydupił :decayed: :decayed:

jak ją obejrzy na żywca to wróci :decayed:

wszyscy wracają :polew: :polew:
Opublikowano

i to szybciej jak se myślą... :gwizdanie:

Opublikowano

Szymuś jadymy na jakie dupencje :naughty: ? :decayed:[br]Dopisany: 17 Luty 2012, 20:20_________________________________________________"Poczesać pała" :naughty:

o kerej i kaj :kox:

[br]Dopisany: 17 Luty 2012, 21:21_________________________________________________

Szymuś jadymy na jakie dupencje :naughty: ? :decayed:[br]Dopisany: 17 Luty 2012, 20:20_________________________________________________"Poczesać pała" :naughty:

zczochrać bobra :> :polew: :polew:

przyszło do konkretów i zdupił :decayed:

abo co wyrwoł na gg i wydupił :decayed: :decayed:

jak ją obejrzy na żywca to wróci :decayed:

wszyscy wracają :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

i tu mie mocie... co jakiś czas przyznaja mom mało przerwa :tongue4: czasem tygodniowo czasem miesięczno :rolleyes:

ale zawsze wracom :naughty:

:decayed:

Opublikowano

Szymuś jadymy na jakie dupencje :naughty: ? :decayed:[br]Dopisany: 17 Luty 2012, 20:20_________________________________________________"Poczesać pała" :naughty:

o kerej i kaj :kox:

[br]Dopisany: 17 Luty 2012, 21:21_________________________________________________

Szymuś jadymy na jakie dupencje :naughty: ? :decayed:[br]Dopisany: 17 Luty 2012, 20:20_________________________________________________"Poczesać pała" :naughty:

zczochrać bobra :> :polew: :polew:

przyszło do konkretów i zdupił :decayed:

abo co wyrwoł na gg i wydupił :decayed: :decayed:

jak ją obejrzy na żywca to wróci :decayed:

wszyscy wracają :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

i tu mie mocie... co jakiś czas przyznaja mom mało przerwa :tongue4: czasem tygodniowo czasem miesięczno :rolleyes:

ale zawsze wracom :naughty:

:decayed:

]

robisz co ? bo mi się nudzi, jeden kumpel chory, drugi u tej co sie mu zdaje że nie wróci :decayed:

kurde gdyby była lepsza pogoda to by my się mogli pod plazą ugodać :mysli:

Opublikowano

robisz co ? bo mi się nudzi, jeden kumpel chory, drugi u tej co sie mu zdaje że nie wróci :decayed:

kurde gdyby była lepsza pogoda to by my się mogli pod plazą ugodać :mysli:

urwa Badboy jo juz 2piwka ciulnyl :tongue4:

jutro ida na impreza do znajomych..

za tydzien by my sie mogli kaj wybrac :gwizdanie:

ale jo by kaj dalij pojechol kaj mie nie znajom :naughty:

Opublikowano

:hi:

Wiesiek nie chcesz tej B7 na handel :?: myślałeś kiedyś nad sprowadzeniem auta

W danej chwili brak u mnie kasy, ale jak masz kasę to ją bierz.[br]Dopisany: 17 Luty 2012, 22:26_________________________________________________

ale jo by kaj dalij pojechol kaj mie nie znajom :naughty:

Nie godej żeś se tak przejeboł :decayed:

Opublikowano

robisz co ? bo mi się nudzi, jeden kumpel chory, drugi u tej co sie mu zdaje że nie wróci :decayed:

kurde gdyby była lepsza pogoda to by my się mogli pod plazą ugodać :mysli:

urwa Badboy jo juz 2piwka ciulnyl :tongue4:

jutro ida na impreza do znajomych..

za tydzien by my sie mogli kaj wybrac :gwizdanie:

ale jo by kaj dalij pojechol kaj mie nie znajom :naughty:

jestem zawsze otwarty na wszelakie ewentualności :naughty::wink4:

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

:hi:

Nie godej żeś se tak przejeboł :decayed:

ni, ni ma zle ale jakos bardzij mi pasuje dalij od chalpy :tongue4:

chocioz w sumie moze byc i plaza :wink4:

robisz co ? bo mi się nudzi, jeden kumpel chory, drugi u tej co sie mu zdaje że nie wróci :decayed:

kurde gdyby była lepsza pogoda to by my się mogli pod plazą ugodać :mysli:

urwa Badboy jo juz 2piwka ciulnyl :tongue4:

jutro ida na impreza do znajomych..

za tydzien by my sie mogli kaj wybrac :gwizdanie:

ale jo by kaj dalij pojechol kaj mie nie znajom :naughty:

jestem zawsze otwarty na wszelakie ewentualności :naughty::wink4:

:good:

:kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 18 Luty 2012, 08:37_________________________________________________http://motoallegro.pl/audi-s3-8l-2001r-370ps-czarny-mat-i2103456156.html

nie pisze że bezwypadek ale i tak mnie zastanawio :naughty:

Opublikowano
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano

chłopaki chce w końcu kupić hidy w lampy i halogeny.. mam komputer z przepalonymi żarówkami więc potrzebuje canbus...

co myślicie o tym?

http://motoallegro.pl/hid-h7-h1-h3-h4-xenony-xenon-cyfrowe-canbus-rybnik-i2109344838.html

podjade najpierw do raven'ów a potem ew. tam [br]Dopisany: 18 Luty 2012, 09:52_________________________________________________

Wiesiek a najpierw jadę do bikesystem... ryzyk fizyk.. dam im nartki naostrzyć :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

chłopaki chce w końcu kupić hidy w lampy i halogeny.. mam komputer z przepalonymi żarówkami więc potrzebuje canbus...

co myślicie o tym?

http://motoallegro.pl/hid-h7-h1-h3-h4-xenony-xenon-cyfrowe-canbus-rybnik-i2109344838.html

podjade najpierw do raven'ów a potem ew. tam [br]Dopisany: 18 Luty 2012, 09:52_________________________________________________

Wiesiek a najpierw jadę do bikesystem... ryzyk fizyk.. dam im nartki naostrzyć :decayed:

ja bym na Twoim miejscu olał ravenów, jeździłem z tym ich bublem szmat czasu i tylko problemy z kompem, elementy wnętrza świrowały, znalazłem na allegro sklep w rybniku, jakbyś jechał w stronę Chwałowic, Jejkowic po prawej stronie, zaraz za takim komisem, robert zapewne będzie wiedział gdzie to jest, naprawdę jak wziąłem od nich towar to wszelkie problemy zniknęły.

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

chłopaki chce w końcu kupić hidy w lampy i halogeny.. mam komputer z przepalonymi żarówkami więc potrzebuje canbus...

co myślicie o tym?

http://motoallegro.pl/hid-h7-h1-h3-h4-xenony-xenon-cyfrowe-canbus-rybnik-i2109344838.html

podjade najpierw do raven'ów a potem ew. tam

ja bym na Twoim miejscu olał ravenów, jeździłem z tym ich bublem szmat czasu i tylko problemy z kompem, elementy wnętrza świrowały, znalazłem na allegro sklep w rybniku, jakbyś jechał w stronę Chwałowic, Jejkowic po prawej stronie, zaraz za takim komisem, robert zapewne będzie wiedział gdzie to jest, naprawdę jak wziąłem od nich towar to wszelkie problemy zniknęły.

podjechałem do raven ale drzwi zasute śniegiem :wink4:

kiedyś byłm u nich (w wakacje chyba jeszcze) i na szczęście szczerze powiedzieli że były problemy w a4 i mogą mi lepsze sprowadzić (wiedziałem że Ci kontrolki świrują ale o tym nie mówiłem :tongue4: )

potem podjechałem na zebrzydowicką (to chyba Ci o których piszesz- nie w stronę chwałowic a zebrzydowic :tongue4: ) czyli to co podałem w linku - mają duży wybór i umówiłem się na poniedziałek bo dziś nie było szefa - rozmawiałem z nim przez tel i wydaje się w porządku wszystko wytłumaczył tylko polecał jakieś za 300 (cena jeszcze ok ale mają chyba grube przetwornice a wolałbym je gdzieś schować żeby nie było widać) a na allegro mają wystawione za 259 z cienkimi przetwornicami.. nie wiem :mysli: będę gadał z nim w poniedziałek :wink4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

chłopaki chce w końcu kupić hidy w lampy i halogeny.. mam komputer z przepalonymi żarówkami więc potrzebuje canbus...

co myślicie o tym?

http://motoallegro.pl/hid-h7-h1-h3-h4-xenony-xenon-cyfrowe-canbus-rybnik-i2109344838.html

podjade najpierw do raven'ów a potem ew. tam

ja bym na Twoim miejscu olał ravenów, jeździłem z tym ich bublem szmat czasu i tylko problemy z kompem, elementy wnętrza świrowały, znalazłem na allegro sklep w rybniku, jakbyś jechał w stronę Chwałowic, Jejkowic po prawej stronie, zaraz za takim komisem, robert zapewne będzie wiedział gdzie to jest, naprawdę jak wziąłem od nich towar to wszelkie problemy zniknęły.

podjechałem do raven ale drzwi zasute śniegiem :wink4:

kiedyś byłm u nich (w wakacje chyba jeszcze) i na szczęście szczerze powiedzieli że były problemy w a4 i mogą mi lepsze sprowadzić (wiedziałem że Ci kontrolki świrują ale o tym nie mówiłem :tongue4: )

potem podjechałem na zebrzydowicką (to chyba Ci o których piszesz- nie w stronę chwałowic a zebrzydowic :tongue4: ) czyli to co podałem w linku - mają duży wybór i umówiłem się na poniedziałek bo dziś nie było szefa - rozmawiałem z nim przez tel i wydaje się w porządku wszystko wytłumaczył tylko polecał jakieś za 300 (cena jeszcze ok ale mają chyba grube przetwornice a wolałbym je gdzieś schować żeby nie było widać) a na allegro mają wystawione za 259 z cienkimi przetwornicami.. nie wiem :mysli: będę gadał z nim w poniedziałek :wink4:

dokładnie tak jak gadasz w stronę Zebrzydowic, poczesało mi się :) ja wziąłem też jakoś za 300zł, fakt są większe ale zabudowałem tak, że nic nie widać :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.