Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: :hi:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Wiesiek nie bądź zaś taki przepadzity trochę trza odpuścić ,a nie durś za tym pieniądzem gonisz . :)

I kto to mówi odcinek 33 :naughty:

Ale była zapinka :disgust:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

taki niepozorny smerfowóz
Opublikowano

bry :hi:

ma ktoś dzis ochotę na małego spota? :tongue4:

Opublikowano

bry :hi:

ma ktoś dzis ochotę na małego spota? :tongue4:

:hi:

ja bym miał ale już niestety :drinks::)

Opublikowano

:hi:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

zaraz kajś znajdę innego smerfowoza :naughty:

może nie do końca niepozornego :P ale na pewno wygląda słabiej niż zapirdala :kox:[br]Dopisany: 19 Luty 2012, 17:37_________________________________________________

ujęcie ze środka jak zegary widać :slina:

http://www.joemonster.org/filmy/41996/Audi_S3_rodem_z_piekla[br]Dopisany: 19 Luty 2012, 17:40_________________________________________________kurw jak ja uwielbiam ten filmik :kox:

Opublikowano
Opublikowano
  • Autor

Robert sprawdzisz mi ten nr w Etce, 4B1 422 065 S :?:

Mi tego nie znajduje w Etce ,ale na necie pisze że przekładnia kier. do A6 Allroad.

Spadam mam gości

Robert sprawdzisz mi ten nr w Etce, 4B1 422 065 S :?:

Maglownica

4B1 422 065 S > 4B1 422 052 > 4B1 422 052 X

Tylko ETKA nie wskazuje gdzie była stosowana

:notworthy:

kupiłem ten magiel, teraz jeszcze pompa i biorę się wkońcu za naprawę wspomagania. chyba że ktoś z waszych znajomych szuka A4 to moja jest na sprzedaż.

ps: nie ma ktoś na zbyciu zepsutej pompy wspomagania do A4/A6 1.9 TDi :?: potrzebuje tylko obudowy

Opublikowano

Te filmiki już widziałem ,ale odpał kurewny :shocked:

Seves sprzedej ta swoja i kup se kereś z tych S4 co były linki wcześnij, jak se jebniesz po gazie to bydziesz wiedzioł że jedziesz :evil:[br]Dopisany: 19 Luty 2012, 19:45_________________________________________________

Robert sprawdzisz mi ten nr w Etce, 4B1 422 065 S :?:

Mi tego nie znajduje w Etce ,ale na necie pisze że przekładnia kier. do A6 Allroad.

Spadam mam gości

Robert sprawdzisz mi ten nr w Etce, 4B1 422 065 S :?:

Maglownica

4B1 422 065 S > 4B1 422 052 > 4B1 422 052 X

Tylko ETKA nie wskazuje gdzie była stosowana

:notworthy:

kupiłem ten magiel, teraz jeszcze pompa i biorę się wkońcu za naprawę wspomagania. chyba że ktoś z waszych znajomych szuka A4 to moja jest na sprzedaż.

ps: nie ma ktoś na zbyciu zepsutej pompy wspomagania do A4/A6 1.9 TDi :?: potrzebuje tylko obudowy

Oooo przywiozłeś te B7 :przebiegly:

Stawiaj na alledrogo i przedawaj :good:

Opublikowano

Miałem całą pompe wspomagania ale poszła na złom :gwizdanie:

Opublikowano

Miałem całą pompe wspomagania ale poszła na złom :gwizdanie:

Arek nie zbiera złomu, potrzebuje sprawnej :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Miałem całą pompe wspomagania ale poszła na złom :gwizdanie:

Arek nie zbiera złomu, potrzebuje sprawnej :naughty:

potrzebuje także samej obudowy bo mam dostęp do dobrej pompy ale ma urwane uszy z obudowy to bym sobie z dwóch złożył jedną :wink4:

Opublikowano

Arek jesteś w domu :?:

A twoja pompa jest zepsuta :?: czy magiel :?:

Opublikowano
  • Autor

Arek jesteś w domu :?:

tak

A twoja pompa jest zepsuta :?: czy magiel :?:

to będę wiedział dopiero po wymianie, nikt mi nie potrafi powiedzieć na 100% co jest zepsute ale szwagier obstawia pompe. ja kupie to i to i wtedy najpier wymienie pompe zobacze czy pomogło, a jak nie to wymienie magiel.

Opublikowano

Chłopie wymień pompę bo tańsza a później ew. magiel :mysli:

Klepałeś po pompie jak mówiłem :?:

Opublikowano
  • Autor

Chłopie wymień pompę bo tańsza a później ew. magiel :mysli:

no i tak właśnie zrobie, dogadałem się ze sprzedającym że mogę zwrócić magiel ew. ją sprzedam

Klepałeś po pompie jak mówiłem :?:

tak, nie zauważyłem aby to coś dało

Opublikowano

No to jak nic nie dało to nie to co u nas w Golfie, tam musiał zawieszać się zawór jak w nią klepnąłem serwo wracało.

Opublikowano

Miałem całą pompe wspomagania ale poszła na złom :gwizdanie:

Arek nie zbiera złomu, potrzebuje sprawnej :naughty:

Czytaj ze zrozumieniem co potrzebuje :tongue4:

Opublikowano

Czytam ,potrzebuje pompy a nie złomu :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.