Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Taa ja wczoraj dwa razy odgarniałem, synek o 20 jeszcze raz i dzisiaj po nocce godzinę machałem :wallbash:

W końcu ześ sie roboty chycił :naughty::decayed:

Jo cały czas jebia jak dziki :decayed:

Ktoś musi darmozjadów utrzymywać :decayed:

Dyć :naughty:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

wszystkiego najlepszego z okazji tłustego czwartku - niech wam w cycki pójdzie :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

wszystkiego najlepszego z okazji tłustego czwartku - niech wam w cycki pójdzie :polew: :polew:

:hi:

A tobie w dupsko. :naughty:

I tak na gówno całe te żarcie :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

Rano była masakra, ciekawe jak jutro.

Opublikowano

seves zajechałem w 40min :decayed: zdążyłem idealnie :>

:good:

:hi:

wszystkiego najlepszego z okazji tłustego czwartku - niech wam w cycki pójdzie :polew: :polew:

:hi:

A tobie w dupsko. :naughty:

I tak na gówno całe te żarcie :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:hi:

Rano była masakra, ciekawe jak jutro.

u nas w Rybniku drogi na szczęście ideał :gwizdanie:

dziś do mnie z wrocławia jeden "kolega" forumowicza podjechał i mówił że w rybniku jest idealnie a po drodze to byla masakra :wink4:

Opublikowano

Ale rano syf totalny :kwasny:

Opublikowano

Ale rano syf totalny :kwasny:

Wiesiek jo na zadupiu miyszkom a u nas juz przed 6 wszystko odsniezone (biało ale zero zasp) i musiałem tylko z placu sie wygrzebac bo nawet ta moja boczna droga juz byla ladnie odsniezona :wink4:

Opublikowano

Moja niby też ale już Dolna to sam syf, niby odśnieżone ale tak jak zawsze na odpier**l.

Opublikowano

Moja niby też ale już Dolna to sam syf, niby odśnieżone ale tak jak zawsze na odpier**l.

:decayed:

pogodom z fatrem jak chcesz :gwizdanie:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

witojcie Robercie :hi:

Opublikowano

Moja niby też ale już Dolna to sam syf, niby odśnieżone ale tak jak zawsze na odpier**l.

:decayed:

pogodom z fatrem jak chcesz :gwizdanie:

A co, ojciec płuży :gwizdanie:

Opublikowano

Po treningu wywalony jak koń po westernie :gwizdanie:

PS: nie orientujecie się gdzie na śląsku znajdę sklep militarny ? Potrzebuje spodnie z gromu lub ze Spatu ;(

Opublikowano

Po treningu wywalony jak koń po westernie :gwizdanie:

PS: nie orientujecie się gdzie na śląsku znajdę sklep militarny ? Potrzebuje spodnie z gromu lub ze Spatu ;(

:no:

Opublikowano

Po treningu wywalony jak koń po westernie :gwizdanie:

PS: nie orientujecie się gdzie na śląsku znajdę sklep militarny ? Potrzebuje spodnie z gromu lub ze Spatu ;(

Kiedyś był w Rybniku ale jest już chyba zlikwidowany

Poszukaj w Googlach :wink4:

Opublikowano

właśnie na googlach nic nie widziałem, rzadko kiedy małe sklepy mają strony internetowe lub sprzedają rzeczy na allegro

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

robert, a nie ma czasem sklepu jak się szło tą drogą od gazdówki w góre?

No właśnie wiem , że gdzieś koło rynku był taki sklep ( dobre kilka lat wstecz kupowałem tam lunetę do wiatrówki ) ale teraz nie pamiętam dokładnie gdzie i czy jeszcze w ogóle istnieje

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.