Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

aaa to wszystko tłumaczy :wink4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany nie pojedziemy razem na grila w piątek ?

W wątku pożegnanie Mirona są wszystkie info . :wink4:

Opublikowano

:hi:

Pany nie pojedziemy razem na grila w piątek ?

W wątku pożegnanie Mirona są wszystkie info . :wink4:

Ciekawe kto odkopie drogę do tego grila :?: :gwizdanie:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Pany nie pojedziemy razem na grila w piątek ?

W wątku pożegnanie Mirona są wszystkie info . :wink4:

Ciekawe kto odkopie drogę do tego grila :?: :gwizdanie:

Drogowcy ;)

Opublikowano

Wieśku luzik ,jak auto nie da rady to puścimy "ciężarówkę" przodem :kox::decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Witojcie Roberto :wink4:

Opublikowano

Pany nie pojedziemy razem na grila w piątek ?

W wątku pożegnanie Mirona są wszystkie info . :wink4:

Ciekawe kto odkopie drogę do tego grila :?: :gwizdanie:

Drogowcy ;)

Taaa ciekawe kaj teraz som, chyba się śniegu wystraszyli :naughty:[br]Dopisany: 15 Luty 2012, 18:20_________________________________________________

Wieśku luzik ,jak auto nie da rady to puścimy "ciężarówkę" przodem :kox::decayed:

Jaką ciężarówkę :?: Kasię tam chcesz przodem wysłać :przebiegly: oj niedobry Ty niedobry :decayed:

Opublikowano

:hi:

po ciężkim dniu :rolleyes:

audyt jak audyt na szczeście wszystko ok ale lekki stres był :decayed:[br]Dopisany: 15 Luty 2012, 19:19_________________________________________________

Pany nie pojedziemy razem na grila w piątek ?

W wątku pożegnanie Mirona są wszystkie info . :wink4:

Ciekawe kto odkopie drogę do tego grila :?: :gwizdanie:

Drogowcy ;)

Taaa ciekawe kaj teraz som, chyba się śniegu wystraszyli :naughty:[br]Dopisany: 15 Luty 2012, 18:20_________________________________________________

Wieśku luzik ,jak auto nie da rady to puścimy "ciężarówkę" przodem :kox::decayed:

Jaką ciężarówkę :?: Kasię tam chcesz przodem wysłać :przebiegly: oj niedobry Ty niedobry :decayed:

a ja tu kombinuje co za ciężarówkę :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Wiesiek inteligentne kawały opowiada :polew:

:good: :good: :good:

:decayed:

Opublikowano

Przypominaja sie stare czasy ;(

Opublikowano

:shocked:

ja pierd_ole ale przechooooj :decayed:

zapowiadało się słabo ale kozak wymiata :kox:

żadnego triku nic z tego nie zrobię :polew:

Opublikowano

:shocked:

ja pierd_ole ale przechooooj :decayed:

zapowiadało się słabo ale kozak wymiata :kox:

żadnego triku nic z tego nie zrobię :polew:

Toś jest cięki bolek :decayed::polew:

Opublikowano

Przypominaja sie stare czasy ;(

Daniel skakałeś coś? :naughty:

:shocked:

ja pierd_ole ale przechooooj :decayed:

zapowiadało się słabo ale kozak wymiata :kox:

żadnego triku nic z tego nie zrobię :polew:

Toś jest cięki bolek :decayed::polew:

:tongue4:

podziwiam gościa bo wiem jak mi kiedyś kiera pękła jak ze schodow na predkości skakałem :decayed:

otarłem się o przechodnia obuliłem go i zapikowałem w krzaki :decayed:

w centrum pszowa :polew: :polew: :polew: :polew: i wracalem du dom tylko z jedną połową kierownicy drugą trzymałem w lufcie bo wisiała na linkach :kox:

a najgroźniejszy umfal miałem w podstawówce jak mi przy ok. 40-50km/h dynamo do kółka wlazło :naughty:

7szwów na gębie i 2zęby ubite :kox:

Opublikowano

a najgroźniejszy umfal miałem w podstawówce jak mi przy ok. 40-50km/h dynamo do kółka wlazło :naughty:

7szwów na gębie i 2zęby ubite :kox:

To teraz właśnie wyglądasz jak wyglądasz

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Taki żarcik :decayed:

Opublikowano

Przypominaja sie stare czasy ;(

Daniel skakałeś coś? :naughty:

A miałem taki epizod w życiu :D Tor u Was w RB obok stadionu oblegany był często :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.