Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

przemalujesz -> czerwone najszybsze ja jo to wiem :tongue4: :tongue4:

A co w straży robisz :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ni miolech czerwonego GSI niebyło ch..a we wsi :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 13 Luty 2012, 22:32:41_________________________________________________ida nyny pozdro synki :wink4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

przemalujesz -> czerwone najszybsze ja jo to wiem :tongue4: :tongue4:

A co w straży robisz :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:good:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 14 Luty 2012, 10:16_________________________________________________

ni miolech czerwonego GSI niebyło ch..a we wsi :polew: :polew: :polew:

Jo Cie na simsonku robił jak chciołech :decayed::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi: :hi:

:hi:[br]Dopisany: 14 Luty 2012, 10:16_________________________________________________

ni miolech czerwonego GSI niebyło ch..a we wsi :polew: :polew: :polew:

Jo Cie na simsonku robił jak chciołech :decayed::polew: :polew: :polew:

chyba we snach :gwizdanie: :decayed:
Opublikowano

:hi:

[br]Dopisany: 14 Luty 2012, 12:02_________________________________________________Jak tam wasze drugie połówki - moja właśnie chłodzi się w lodówce :decayed:

Opublikowano

:hi:

[br]Dopisany: 14 Luty 2012, 12:02_________________________________________________Jak tam wasze drugie połówki - moja właśnie chłodzi się w lodówce :decayed:

:polew: :polew:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

to taki mój żarcik z okazji walentynek :decayed:

http://besty.pl/648482 :naughty:

Opublikowano

ale ciu_la :rolleyes:[br]Dopisany: 14 Luty 2012, 14:45_________________________________________________

to taki mój żarcik z okazji walentynek :decayed:

http://besty.pl/648482 :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

seves jak by mi tak gościu dowalił tyłem jak w to porshe co tam stoi to bym gościa zabił na miejscu :evil:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:hi:[br]Dopisany: 14 Luty 2012, 15:42_________________________________________________http://moto.onet.pl/311559,11322549,1,zdjecie.html?node=27

3 miejsce

Ponad 90% to grupa VAG.

Onet kłamie :gwizdanie:

Opublikowano

wiesiu bo zapewne cały onet jeździ francuzami :polew:

Opublikowano

seves jak by mi tak gościu dowalił tyłem jak w to porshe co tam stoi to bym gościa zabił na miejscu :evil:

:good:

ja się tym gościom wcale nie dziwię sam bym go z buta lał

chociaż potem jak widziałem jego twarz to mi się go żal zrobiło :tongue4:

Opublikowano

Ale nudy.

Dostałem od lekarza na kaszel jakieś tabletki i co najlepsze dolegliwości 1 osoba na 10000 może być po nich senna i przymulona. A ja jako pechowy człowiek jestem tą jedną osobą, masakra zamuła na maxa :kwasny:

Opublikowano

Ale nudy.

Dostałem od lekarza na kaszel jakieś tabletki i co najlepsze dolegliwości 1 osoba na 10000 może być po nich senna i przymulona. A ja jako pechowy człowiek jestem tą jedną osobą, masakra zamuła na maxa :kwasny:

Kuna to nie przez tabletki :gwizdanie:

dziś kilkanaście osób wokół mnie się na to skarżyło :decayed:

podobno przez biorytm szmery bajery albo... ten smog i pył zawieszony co o nim wszędzie gadają :wink4:

Opublikowano

seves jak by mi tak gościu dowalił tyłem jak w to porshe co tam stoi to bym gościa zabił na miejscu :evil:

jakbyś trafił na takiego ruska to myślę ,że lepiej by go było nie wk...... :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.