Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak będzie brał przykład z z Ciebie to licho to widzę :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :tongue4::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak będzie brał przykład z z Ciebie to licho to widzę :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :tongue4::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nie dupej az tak długo mi to szukanie nieszło 2gie co obejżeli my :decayed: :decayed: kupiłech :>
Opublikowano

tu masz rację :good:

ale ja piszę o gorzole :naughty::tongue4::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Chodzi za mną jeszcze BMW X5 / MERCEDES eklasa w211 / MERCEDES ML / AUDI A6 c5

Opublikowano

ahhhh no ja ... juz rok ..... bydzie jak sprzedom x2 :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 13 Luty 2012, 20:52:47_________________________________________________

Chodzi za mną jeszcze BMW X5 / MERCEDES eklasa w211 / MERCEDES ML / AUDI A6 c5

to po takich furach patrzysz :evil: :evil: a nad a4 b6 se zastanawiosz
Opublikowano

jedno jest pewne szuka niemca :wink4:

Opublikowano

jedno jest pewne szuka niemca :wink4:

se moge wartburga kupic :polew: :polew: tyz nimiec bydzie i zacny :shocked: bez :quattro: ale ponadczasowy :evil:
Opublikowano

i w półautomacie :decayed:

Opublikowano

i tani w eksploatacji niezgnije i mało spoli :polew: :polew:

Opublikowano

Bo mi się a4 zawsze podobało :wink4: W garażu stoi u mnie a6 c6 ale nie bardzo mi się podoba ten samochód :no:

Opublikowano

Bo mi się a4 zawsze podobało :wink4: W garażu stoi u mnie a6 c6 ale nie bardzo mi się podoba ten samochód :no:

Mi też nie, duże nie jedzie i dużo pali :gwizdanie:

Opublikowano

Czy ja wiem czy 3.0tdi quattro automat nie jedzie :gwizdanie:

Opublikowano

Bo mi się a4 zawsze podobało :wink4: W garażu stoi u mnie a6 c6 ale nie bardzo mi się podoba ten samochód :no:

Mi też nie, duże nie jedzie i dużo pali :gwizdanie:

ja kosiarki koszą trawnik :decayed: :decayed:
Opublikowano

Czy ja wiem czy 3.0tdi quattro automat nie jedzie :gwizdanie:

Jedzie ale nie w C6 :wink4:[br]Dopisany: 13 Luty 2012, 21:58_________________________________________________

Bo mi się a4 zawsze podobało :wink4: W garażu stoi u mnie a6 c6 ale nie bardzo mi się podoba ten samochód :no:

Mi też nie, duże nie jedzie i dużo pali :gwizdanie:

ja kosiarki koszą trawnik :decayed: :decayed:

Od tego są :decayed: ale benzin :decayed:

Opublikowano

ogolnie sądzę że a6 c6 jest za bardzo skomplikowane. Lubie proste samochody a nie statki kosmiczne :naughty:

Opublikowano

ogolnie sądzę że a6 c6 jest za bardzo skomplikowane. Lubie proste samochody a nie statki kosmiczne :naughty:

to Ci zostaje kupić b3lub b4 bo next generartion same problemy to turbulum to elektryka to 2,5tdi to kosiarki itp :naughty: :naughty:

olej to i jeźdij b2

Opublikowano

Przecież mam b4 :decayed: Powiem wam że jak bym miał zbędną kase to kupił bym sobie audi b2 coupe/quattro :slina:

http://otomoto.pl/audi-80-coupe-quattro-typ-85-C22852954.html

http://otomoto.pl/audi-coupe-80-coupe-rarytas-dofinansowana-C21585593.html

http://otomoto.pl/audi-80-audi-coupe-2-2-jak-nowa-C22805847.html

Szkoda że żadna nie jest czerwona :gwizdanie:

Opublikowano

Przecież mam b4 :decayed: Powiem wam że jak bym miał zbędną kase to kupił bym sobie audi b2 coupe/quattro :slina:

http://otomoto.pl/audi-80-coupe-quattro-typ-85-C22852954.html

http://otomoto.pl/audi-coupe-80-coupe-rarytas-dofinansowana-C21585593.html

http://otomoto.pl/audi-80-audi-coupe-2-2-jak-nowa-C22805847.html

Szkoda że żadna nie jest czerwona :gwizdanie:

to zmien profil te :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

nie ma b4 w opcji :decayed:

Opublikowano

przemalujesz -> czerwone najszybsze ja jo to wiem :tongue4: :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.