Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
noo...tak bez większych stresów mu ta jazda szła:naughty:

Przecietnego kierowce te predkosci nie przerazaja :whistling: ...........

widze ,ze mieliscie cieplo jadac za nim tak szybko :polew:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
A żarcie i tak było mega :naughty:

Tu Ci racja musza przyznać :slina:

Opublikowano
A żarcie i tak było mega :naughty:

Ochodzita rulez :naughty:

Piers w sosie smietanowo-ziolowym z kluseczkami pewnie byla :slina::kox:

Opublikowano
noo...tak bez większych stresów mu ta jazda szła:naughty:

Przecietnego kierowce te predkosci nie przerazaja :whistling: ...........

widze ,ze mieliscie cieplo jadac za nim tak szybko :polew:

on trzymał średnią 90km/h i to mu stykło aby Nas doganiać przy licznych zwężeniach, gdzie my musieliśmy porządnie zwalniać, a on se gnał dalej swoją prędkością między "bryczkami":whistling:

Opublikowano

Sie nie tlumacz :decayed:

---------- Post added at 19:49 ---------- Previous post was at 19:46 ----------

zrobil Cie koles na skuterku ,a Ty masz pretensje do calego swiata :polew::polew::polew::decayed::wink:

Opublikowano

ja tam nie jechałem i do nikogo nie mam pretensji:wink:

Opublikowano

Spoko luzik :wink: joke :decayed:

Opublikowano

no nie możliwe żeś żartował a myślałem, że poważnie piszesz:shock3::polew:

Opublikowano

zrobil Cie koles na skuterku ,a Ty masz pretensje do calego swiata :polew::polew::polew::decayed::wink:

Jak jechaliśmy tam , to zrobił nas jakiś koleś Fiatem Croma czy cuś , myślałem , że Hammer mu nie odpuści ale ... odpuścił :kwasny::kox:

Opublikowano

zrobil Cie koles na skuterku ,a Ty masz pretensje do calego swiata :polew::polew::polew::decayed::wink:

Jak jechaliśmy tam , to zrobił nas jakiś koleś Fiatem Croma czy cuś , myślałem , że Hammer mu nie odpuści ale ... odpuścił :kwasny::kox:

w bądź razie szpetne te auto było...na pewno croma:kwasny::decayed:
Opublikowano

... myślałem , że Hammer mu nie odpuści ale ... odpuścił :kwasny::kox:

albo ... nie dał rady :whistling::grin:

Opublikowano

hammer... też umie spokojnie jeździć:decayed:

Opublikowano

zrobil Cie koles na skuterku ,a Ty masz pretensje do calego swiata :polew::polew::polew::decayed::wink:

Jak jechaliśmy tam , to zrobił nas jakiś koleś Fiatem Croma czy cuś , myślałem , że Hammer mu nie odpuści ale ... odpuścił :kwasny::kox:

W koncu sie nauczyl :banan:

Opublikowano
hammer... też umie spokojnie jeździć:decayed:

Raczej ekonomicznie , słyszałem , ze to ostatnio modne , siemian miał podobno 5.1 spalanie :shock3::kox:

---------- Post added at 18:13 ---------- Previous post was at 18:13 ----------

Każdego w końcu kobita "usidli" :whistling::wink:

Kobita tzn. też "ekonomicznie" :grin:

Opublikowano
hammer... też umie spokojnie jeździć:decayed:

Raczej ekonomicznie , słyszałem , ze to ostatnio modne , siemian miał podobno 5.1 spalanie :shock3::kox:

W tym roku jest modny lans na glebie :naughty::kox:

Opublikowano
hammer... też umie spokojnie jeździć:decayed:

Raczej ekonomicznie , słyszałem , ze to ostatnio modne , siemian miał podobno 5.1 spalanie :shock3::kox:

---------- Post added at 18:13 ---------- Previous post was at 18:13 ----------

Każdego w końcu kobita "usidli" :whistling::wink:

no nie gadaj...5.1:shock3: może na 50 km:decayed: ??
Opublikowano

W tym roku jest modny lans na glebie :naughty::kox:

:polew::polew:

---------- Post added at 18:17 ---------- Previous post was at 18:15 ----------

no nie gadaj...5.1:shock3: może na 50 km:decayed: ??

BB -BT spalił 5.1 ltr/100 km :naughty::kox:

Opublikowano
hammer... też umie spokojnie jeździć:decayed:

Raczej ekonomicznie , słyszałem , ze to ostatnio modne , siemian miał podobno 5.1 spalanie :shock3::kox:

W tym roku jest modny lans na glebie :naughty::kox:

noo...u mnie to co roku:decayed: Nawet spalanie na letnim szerszym pakiecie, spada nawet do (dziś) 4 setek na 100km:shock3::decayed:

---------- Post added at 19:20 ---------- Previous post was at 19:17 ----------

yyy...tzn 6.1 na sto:decayed: (spokojnie, bez stresu i dziur):polew:

Opublikowano

Raczej ekonomicznie , słyszałem , ze to ostatnio modne , siemian miał podobno 5.1 spalanie :shock3::kox:

Każdego w końcu kobita "usidli" :whistling::wink:

Kobita tzn. też "ekonomicznie" :grin:

Siemian miał czerwone oczy rano, pewnie ruchał całą noc i potem jechał jak piz*eczka do domu :grin:

---------- Post added at 20:22 ---------- Previous post was at 20:20 ----------

no nie gadaj...5.1:shock3: może na 50 km:decayed: ??

BB -BT spalił 5.1 ltr/100 km :naughty::kox:

Chyba BT-BB bo miał z górki :decayed:

Opublikowano
:polew::polew: no możliwe:whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.